Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Odlično si to napisal! Ampak monovce raje zanima pasji drek.

Odlično si to napisal! Ampak monovce raje zanima pasji drek.

Meni je smešno kak vas vsakdo olupi, med sabo se kradete, a še vedno volite iste ljudi v koaliciji in opoziciji?

Ene in iste face vas kradejo, lažejo, pošiljajo firme v stečaj, poskupujejo in glumijo invalide….uživajo na prostosti? Nobenega pravnega reda.

Pojdite vi samo sendvič ukrasti v trgovino, takoj kličejo policijo.

Cene imate ubijalske proti plačam. Farmacija vam kuje visoke dobičke,ki se stekajo v Švico, samo zato ker ste nevedni glede cen v tujini. Preplačujete najbolj osnovna zdravila.

Ne morete se iti urejeno državo, če ne počistite najprej pred svojim pragom.

P.s. komično mi je , ko mi kdo reče da sploh ima službo, a vidim da crkava z nadurami za 590e.

Zbudite se. Višegrajske države vas prehitevajo,želite da vas še jug prehiti?

Izpiši plače in življenjske stroške v višegrajcih.
Si sploh že kdaj bil v kateri od teh držav?

Na političnem čveku boš dobrodošel.

Ker ti lepiš, lepim tudi jaz:

Ker ni bilo odgovora v moji prejšnji temi, lepim:

Imaš v marsičem prav.
Ampak ne vem koga volit. Chucka Norrisa? Pri nas res ne vidim “čistega politika”.

Pa poglej starševski čvek. Ljudi bolj zanimajo pasji dreki …. ostalo bo če bo.
Imamo res takšno politiko, kot si jo zaslužimo?

spusti zavore … omejuješ naš razvoj, napredek …


Vse je res, samo nekaj- če nisi imel jajc ostati v Sloveniji, je tvoje mnenje nepomembno.

Ljudje so ovce in potrebujejo samo svojega pastirja. Tega izvolijo na volitvah.

Nisem ta, ki ga citiraš, ampak Češka nas je dve leti nazaj prehitela po kupni moči. Plače imajo nižje, a cene še dodatno nižje, tako da je izkupiček večji.


v (HR) v Istri za 2. parlamentarne volitve (čas F. Tuđmana) so bili plakati: Ničiju avcu šiša svaki – čak i zimi ☺

Nisem ta, ki ga citiraš, ampak Češka nas je dve leti nazaj prehitela po kupni moči. Plače imajo nižje, a cene še dodatno nižje, tako da je izkupiček večji.[/quote]
če je drek poceni, še ne pomeni, da si od njega sit, oblečen, z njim kam prideš ☺


Vse je res, samo nekaj- če nisi imel jajc ostati v Sloveniji, je tvoje mnenje nepomembno.[/quote]

Dober primer opranosti možganov, češ če ne ostaneš z ostalimi ki te vlečejo na dno potem nimaš jajc.

A resnica je da ravno za odhod moraš imeti jajca. Pustiti moraš marsikaj za sabo,prijatelje,znance,sorodnike,hišo,okolje….A misliš da je enostavno vse pustiti za sabo in poskusiti si najti boljši košček zemlje zase?

Ni lahko. Lahko je biti brezjajčen, pa nikoli poskusiti.


Vse je res, samo nekaj- če nisi imel jajc ostati v Sloveniji, je tvoje mnenje nepomembno.[/quote]

Dober primer opranosti možganov, češ če ne ostaneš z ostalimi ki te vlečejo na dno potem nimaš jajc.

A resnica je da ravno za odhod moraš imeti jajca. Pustiti moraš marsikaj za sabo,prijatelje,znance,sorodnike,hišo,okolje….A misliš da je enostavno vse pustiti za sabo in poskusiti si najti boljši košček zemlje zase?

Ni lahko. Lahko je biti brezjajčen, pa nikoli poskusiti.[/quote]

mimogrede, sem tudi avtor prvega citiranega sporočila v tej temi. lep pozdrav.


hudo sposoben in logičen si … da še svojega nicka ne uporabiš prvilno ☺


a biti podstavek, da ti drugi stojijo na glavi, ko te tlačijo v gnojnico je pa ???

Ok., sej si dobro napisal, samo koga naj ljudje volijo po tvoji verziji. Izbirajo med tistim kar imajo na izbiro in vsak se odloči za tistega, ki mu je po njegovi verziji najbliže. Prid v Slo., povej vse kar si tukaj in kandidiraj, pa, da vidmo.

Veš moder moraš biti in vedeti, da je več ali manj Slovenec sam sebi in drugim vrag ne mejak. Zato kar koli boš napisal, da jim odpreš oči, da je tvoje pisanje za skupno dobro ne napad je brez pomena na žalost. Saj tudi jaz ne razumem kako lahko nekdo po volitvah gleda človeka, ki se vidi, da laže, zavaja…..ampak potem vidiš tudi problematiko Slovenije, da raje vidijo, da crkne sosedu krava. Imajo najboljši izgovor ne maramo desne zato moramo vse narediti, da levi ostanejo če tudi nam kradejo. Namesto, da bi rekli dovolj vseh levih in desnih in narediti boljšo in lepšo prihodnost. Ne to pa ne, ker Slovenec ima že gensko zapisano NIKOLI NE BO BOLJE. Najbolj žalostno pa je tudi, ko poveš kako v drugih državah živijo rečejo saj v Afriki pa nimajo niti za jest torej vidiš da Slovenec ZAGOVARJA REVŠČINO.

se strinjam ,da smo do amena zabit narod! saj res ene monklje te napadejo,če rečeš da je 600 eurov zanič plača,da imajo drugje še nižje, pa tako naprej:(((

Marsikdo niti nima izbire.,dela za tako plačo (ker boljšega dela ne dobi, niso vsi v mestih, ne morejo vsi migrirati)), ali pa ne dela. (kakšna solidarnost in skupno delovanje, tega ni več, vse je razbito na prafaktorje in ozke interese). Samo za tak luksuz te mora nekdo preživljati. Se pa strinjam, da je ponižujoče.

“Odlično si to napisal! Ampak monovce raje zanima pasji drek.”

Mene samo zanima, na kaj, na koga, se tole nanaša. Kdo je napisal, kaj je napisal?

Vaš link

New Report

Close