Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek mesto BAUTZEN —Nemčija, pazite!

mesto BAUTZEN —Nemčija, pazite!

Berem tu gor, koliko vas vneto zagovarja prihod džihadistov, salafistov in ostale podobne golazni v Evropo.(ker to migranti so)
Ali sploh veste, kaj to pomeni?’ Ali se vam sploh sanja, kaj se dogaja po Evropi, kaj počnejo, koliko ljudi že terorizirajo, koliko so jih že ubili, koliko škode so povzročili, poleg tega, seveda, da so sploh tu, ko jih je treba še hraniti, jim dajati žepnino ipd ?
Sploh veste, koliko žensk in otrok po Evropi so že posilili?
Pa kaj ste res take ovce( no, ja, naj vas zakoljejo po halal načinu)???
Dajte, preberite kak evropski časopis, saj imajo vsi internetne stran. Pa ne Bilda, Kleine Zeitung in podobne krame.
Madona, sploh veste kaj je Bautzen in kaj se je tam zgodilo?
Ali se res vsi delate, da nič ni????

Povej Goebbels,kaj bo dobrega na tisti strani?

Pa kaj še ti sekiraš?
Koliko ljudi pa so v Evropi požrle vojne? Sedaj bolj fu*ka za užitek, kot za ohranjanje življa v Evropi in naj preživijo bolj sposobni.
V Evropi je 450.000.000 ljudi in pride jih lahko vaj 1/3 da se bo zgodilo kaj bistvenega.
Torej. Podpri prihod vsaj 150.000.000 bolj sposobnih to je takšnih, ki znajo živeti preprosteje in ceneje.

Ne bodi sebičen in ne ščiti svoje riti na račun drugih, ki jim tam pri delu v Aziji izkoriščajo, da se ti bohotiš tu s polno in sebično ritjo!!!!!

Halllllo.

nova
Uredništvo priporoča

Imaš užitke, ne? To imate bebci hrano s tem ko take pišete?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

A zdaj je pa merilo za to kdo kaj prebere, jamranje na MON-u???

Nobeden od teh nakladačev nima pojma, kaj to pomeni. Tem zagovornikom bi morali na njihove domove nastanit par migrantov, potem bi spregledali in začeli jokat na pomoč. politika odprtih mej vodi Evropo v vojno, v kaos, to ve vsak razumen človek.

sprejet bi morali ženske, otroke za kratek čas, moške naj sprejmejo njihove bogate države in jih tam zaposlijo, potem naj se jim pridružijo še družine. Ampak paradoksalno, njihovi bratje jih nočejo, razen Turkov, ki z njimi izsiljujejo za denar.

Kaj se je zgodilo?

Ne spremljam prav prevec tv in podobnih zadev, pa saj tudi v Nemciji ne povejo ravno kaj se dogaja, mora ze bit, da pride ven.

Ja, meni je nekako jasno kam vse to gre.

http://www.app-online.eu/blog/2016/09/fluechtlinge-gegen-deutsche-in-bautzen-jetzt-kracht-es-richtig/

moja nemščina je bolj švoh, zato sem želela prebrat v angleški izdaji.. pa članka ni! sem dala pod iskanje Bautzen, pa sploh nič ne najde 🙁

moja nemščina je bolj švoh, zato sem želela prebrat v angleški izdaji.. pa članka ni! sem dala pod iskanje Bautzen, pa sploh nič ne najde :([/quote]

GOOGLE TRANSLATE

The riots in Bautzen are on everyone’s lips. There, attacked vehemently refugees and German. According to police, those escalated already tense situation after some refugees threw bottles and stones. Mysterious eyewitnesses, but who wish to remain anonymous for fear of alleged rightist attacks, argue to the contrary. Ultimately there is already Germany’s state of emergency, civil war conditions in terms of staged refugee crisis. Joachim Single The great people exchanges is so obviously accomplished that even wake Germans. Bautzen is noisy Press lies naturally again under “typical brown Saxony”, faithfully prescribed smear campaign because Saxony shows only the date from escalating injustice. Since reunification Saxony citizens never experienced “golden” times, had it but watch as asylum seekers get everything while impoverishing further. Meanwhile this precarious states have extended to the whole of Germany because bogus think they own the land. Not at all surprising since the judiciary has always let them grant, completely independent of the damage incurred. Even violent offenses were excused generous. Last Station Bautzen, then follows the BRD Alexander Ahrens, Mayor of Bautzen, seems almost helpless. Although as a non-party mayor certainly exudes a certain neutrality, Ahrens has no constructive answers ready on the extremely tense situation on the ground. Ergo hardly surprising that vigilantes, perfectly applied, interrupting interviews of Lies Press. Alexander Ahrens tried diplomatically influence, although diplomacy these days is misplaced. Without clear, implemented solutions patriotic organizations are rows login demonstrations. Nationwide threatens bourgeois explosion hazard because now wakes Germany’s Mittelstand, remembers how his good nature was exploited shamelessly. Civil War states lurking doubt and just bring Germany’s presence completely a. Mercilessly marching bogus mostly violent German cities. Such scenarios cause, in the long run, always unrest, generate counter-violence. Nobody can rob his home because home security actually involves a place similar to where the cradle once stood, family formation occur thrives true love of a people. Berlin, Giessen, the Ruhr, Frankfurt, as well as other German cities are besieged by bogus. Everywhere it comes to attacks on locals – in particular women, children and elderly people succumb to foreign violence. Really seeking help would react no violent as those smuggled bogus. Although only about 50 demonstrators had come to demonstrate in Bautzen on 18/09/16 loud n-tv, yet the Me Angry in the country. provided good organization, can get their receipt “traitors” very soon.

Ok, bom čisto na kratko povzela.
V mestu Bautzen v Nemčiji so kvazi “mladoletni azilanti brez spremstva iz Sirije” ,ki so sicer nameščeni v tem mestu, več tednov nadlegovali domače prebivalstvo, popivali so sredi mestnega jedra, izzivali, zmerjali, nadlegovali domačine.Po okoliških trgovinah so brezobzirno kradli, vsak poskus nasprotovanja so z nasiljem takoj utišali. Pred kakim tednom pa so se ljudje temu nasilju uprli, prišli so se najprej pomenit k tem “ubožčkom”, ti pa so začeli s pretepom, z razbitimi steklenicami, noži, palicami ipd pretep.
Ker je na srečo kljub temu bilo več domačinov, so jih obvladali in predali policiji. Čeprav je policija v Nemčiji še bolj omejena glede ravnanja s to sodrgo, poveljnik policije ni mogel lagati in je uradno povedal, da so začeli smrduhi. No, ta beseda je moja.
Gre pa za to, da ljudem počasi, a vztrajno prekipeva, dovolj jim je navala sodrge, ki je od vse drugod, kot iz Sirije, pa seveda, so to predvsem mladi moški.
En od njih, črnec, sam sebe imenuje King Abode, je kao spremljevalec, jasno, musliman se je slikal z avtomatsko puško, da bi demonstriral Nemcem, kaj jih čaka. Star je 20let, kar je še malo, glede na to, kaj vse dovolijo registrirat pod mladoletnike.
No, stvar je v tem, da javna občila, pa naj bo tu , pri nas, pa tudi kjerkoli vladajo levičarji, ne povedo prave resnice o dogajanju okrog migrantov, policija o tem sploh ne sme govoriti, navadni ljudje pa se počasi organizirajo in se bodo branili, dokler je še čas.
Pa pri nas? Pri nas pa imajo salafisti ipd kongrese, gradi se džamija, ki je financirana od držav, ki bi po vsej logiki same morale sprejeti svoje begunske brate po veri, a jih nočejo.
Se je sploh kdo vprašal zakaj?

Nabrusimo kose, že klas dozoreva,
že žetve bogate napočil je čas!
Naj jeklo zapoje, naj pesem odmeva,
nabrusimo kose, zrel je klas!
»V boj za svobodno življenje!«
gre klic od vasi do vasi,
ker sicer nas čakata sužnost, trpljenje,
za nas več izbire druge ni!

Niso tega mesta zasedli, okupirali in tam ostali Nemci – včasih ni bil nemški? Vse se vrača, vse se plača.

so stvari na katere lahko vplivam v življenju- delo, družina, počitnice.

in so stvari na katere nimam vpliva, pa če se raztrgam. Slednji je ravno povezan z migracijami. Tudi sam sem migrant in razumem večino njih, da tudi oni si gredo iskati boljši kruh. Zajeziti migracij ni mogoče, razen če bi vse države sveta bile enake. Kar se pa nikoli ni in ne bo zgodilo.

Povečano nasilje je za pričakovati, že statistično več ljudi pomeni več nasilja.Če pa živiš v času instant dosegljivosti informacij, pa je vse še tako bolj izrazito.Sploh kot migrant ko migneš s prstom, pa dobiš tv kamero na nos. Deset napak domačinu se spregleda za eno migranta. Nosim etiketo drugoligaškega človeka, četudi sem vzoren ali pa bi nasilje izvajal. Nima nobene veze. Takšni smo-ste ljudje:etiketarji in predalčkarji.

Torej, nisem proti migracijam, sem tudi sam migrant in vem kako je biti kazan s prstom, ni mi všeč nasilje, ampak žal miru na tem planetu ne ho nikoli. Lahko se borite za tuje ideale, ali pa prilagodite po svojih željah.Izbira je vaša. Kot je bila moja, v dobrem in slabem.

Ampak, ampak. Večina google translate člankov se bere nekako na način:

Skrajni desničarji tepejo nemočne mladoletnike.

Sorben

Die Lausitz – Heimat der Sorben

Die Flagge der Sorben in den panslawischen Farben blau-rot-weiß

Zweisprachiger Ortsname auf der Ortstafel von Bautzen (Budyšin)
Die Sorben (obersorbisch Serbja, niedersorbisch Serby, v. a. in der Niederlausitz auch Wenden und veraltet auch Lausitzer Serben) sind ein westslawisches Volk, das in der Ober- und Niederlausitz in den Ländern Sachsen und Brandenburg lebt und in Deutschland als nationale Minderheit anerkannt ist. Die Sorben haben neben ihrer Sprache und ihrer Kultur eine offiziell anerkannte Flagge und Hymne. Sorben sind in aller Regel deutsche Staatsangehörige.

Za zgodovinarko
Nemci v Nemčiji ne morejo okupirati Nemškega mesta. Sorbi, kakor se imenujejo izvorni prebivalci Bautzna, so srbskega porekla, so manjšina s svojo zastavo in vsem ,kar pripada nemškim državljanom. Mesto pa je center srbske manjšine v Vzhodno Saški pokrajini.
Po tvoji logiki so zatirani?:)

hvala za prevod, sem ti potem tudi sama pomagal z guglom. hotela sem le poudarit, da angleška verzija strani ne vsebuje tega članka

ja res je, najprej so ga imel v pod nogam neandertalci..
no, še prej pa diplodoki..

spoštovani migrant..
če ti ni všeč naš odnos do tebe..
pojdi dalje, kaj si se tu ustavil..??
ali pa pojdi nazaj, če je tam pač bolje..

če pa bi rad le to izsili z nasiljem..
povej, ne ti bit nerodno..
samo da vem pri čem sem

V Avstriji je poniknilo 87 borcev IS, ki so se vrnili z bojišča. Sicer pa je ena izmed vodilnih držav po številu borcev za IS (najmanj 280 jih je odšlo v džihad, petdesetim so to preprečili, 44 jih je tam umrlo).
http://www.krone.at/oesterreich/87-is-kaempfer-wieder-bei-uns-untergetaucht-foreign-fighters-story-530666
Glede na to, da je v Avstriji tudi center teh fanatikov (salafistov) za cel Balkan, tudi mi nismo imuni na tole.


A misliš, da bi tisti prejšnji prebivalci (Lužiški Srbi in Poljaki) pa bili zadovoljni s temi prišleki? Malo morgen 🙂

spoštovani migrant..
če ti ni všeč naš odnos do tebe..
pojdi dalje, kaj si se tu ustavil..??
ali pa pojdi nazaj, če je tam pač bolje..

če pa bi rad le to izsili z nasiljem..
povej, ne ti bit nerodno..
samo da vem pri čem sem[/quote]

ravno nasprotno, mi je lepo tukaj hvala.prispevam k družbi aktivno in ne vidim težav pri sebi. ni mi všeč le zmrdovanje domačih migrantov nad mano. namreč vsi smo migranti, eni od prej, drugi sedaj. ne pozabi tega.

Pa tudi ne rabiš mi omenjati nasilja in mene imeti privzeto za nasilneža. Ker se je za vprašati, kdo je do koga bolj nasilen, ter koga se etiketira privzeto za nasilje. Sam nisem nikomur nič storil, so pa že meni hoteli kaj slabega storiti.

Imam pa občutek da domačinom migrantom niso po godu sveži migranti. Mogoče bi pa domačini se selili, otroci kot vidim se iz leta v leto bolj. ali se seliš ali pa prilagodiš . Tako je vedno bilo. Lahko me sprejmeš, ali pa je. Tebe vem da ne morem spremeniti, imaš pač vkoreninjen sistem manjvrednosti prišlekov. Lahko pa ti povem da se globoko motiš.


Glej, si tipičen ekonomski (predvidevam) migrant, ki se ob tej migrantski krizi počuti ogroženega, zato jih zagovarjaš ne da bi temeljito premislil v čem je dejanska razlika med tabo in med njimi.
Ti si (predvidevam) prišel v državo legalno, s papirji, imaš dovoljenje za bivanje, delaš, možno da imaš tudi že novo državljanstvo. Seveda še vedno nisi enakovreden domačinom in mogoče nikoli ne boš (tako pač je vedno in povsod – celo oz. zlasti na kakšni vasi v Sloveniji, pa tudi povsod drugod po svetu). Si pa oseba, ki se je prilagodila novemu okolju, se naučila jezika,.. Najbrž nisi prišel v državo brez papirjev in zahteval (jap, zahteval, podobno kot tile naši na Viču), da poskrbijo zate. To si storil kar sam, a ne? Vidiš, tu je bistvena razlika. Nisi pričakoval, da ti bo vse na pladnju prinešeno in ko ti ni, cepetal, protestiral ali celo uničeval zaradi užaljenosti? Nisi lagal glede imena, rojstnega datuma, metal stran dokumente ali pa molil pod nos lažne? Nisi lagal glede države izvora? Nisi trdil, da bežiš pred vojno, potem pa hodil na dopust nazaj na to ogrožujoče območje?
Če nisi, s tem zagovarjanjem delaš škodo samemu sebi. Ravno zaradi njih ste res ogroženi vsi legalni migranti. S strani njih in s strani desničarskih skrajnežev, ki so ob mlahavosti vlad dobili krila. Zato se nikomur ne piše nič kaj dobrega v prihajajočih časih. Vam pa verjamem, da bo še težje.

saj bo AFD kmalu na oblasti in bodo popravilo to zmešnjavo, ki jo je povzročila Merklova; vsakdo ve, da imajo varat dvojno funkcijo, tako kot so prišli not bodo šli ven pa bo mir


Glej, si tipičen ekonomski (predvidevam) migrant, ki se ob tej migrantski krizi počuti ogroženega, zato jih zagovarjaš ne da bi temeljito premislil v čem je dejanska razlika med tabo in med njimi.
Ti si (predvidevam) prišel v državo legalno, s papirji, imaš dovoljenje za bivanje, delaš, možno da imaš tudi že novo državljanstvo. Seveda še vedno nisi enakovreden domačinom in mogoče nikoli ne boš (tako pač je vedno in povsod – celo oz. zlasti na kakšni vasi v Sloveniji, pa tudi povsod drugod po svetu). Si pa oseba, ki se je prilagodila novemu okolju, se naučila jezika,.. Najbrž nisi prišel v državo brez papirjev in zahteval (jap, zahteval, podobno kot tile naši na Viču), da poskrbijo zate. To si storil kar sam, a ne? Vidiš, tu je bistvena razlika. Nisi pričakoval, da ti bo vse na pladnju prinešeno in ko ti ni, cepetal, protestiral ali celo uničeval zaradi užaljenosti? Nisi lagal glede imena, rojstnega datuma, metal stran dokumente ali pa molil pod nos lažne? Nisi lagal glede države izvora? Nisi trdil, da bežiš pred vojno, potem pa hodil na dopust nazaj na to ogrožujoče območje?
Če nisi, s tem zagovarjanjem delaš škodo samemu sebi. Ravno zaradi njih ste res ogroženi vsi legalni migranti. S strani njih in s strani desničarskih skrajnežev, ki so ob mlahavosti vlad dobili krila. Zato se nikomur ne piše nič kaj dobrega v prihajajočih časih. Vam pa verjamem, da bo še težje.[/quote]

Exactly. Odlično povedano.

Ljudje so na nove migrante in na pozitivno diskriminacijo upravičeno jezni, zato bodo pokasirali vsi, morda med njimi (spet) tudi ti, ki si dovolj miroljuben, da v bivše sedaj avtohtone migrante, streljaš samo besedne diplomatske “zanič ste” rafale.

New Report

Close