Najdi forum

Vneta mišica na roki

Pozdravljeni,

dva tedna imam vneto mišico na desni podlahti. Sem bila pri zdravniku in mi je dal Naklofen duo za 5 dni, 2x na dan. Jemala sem ga še kakšen dan več, vendar se stanje ni izboljšalo. V bistvu je občutek, kot bi me poleg mišice bolel tudi komolec, čeprav ni zatečen ali kaj podobnega. Bolj boli ob premikanju roke, prijemanju stvari, porivanju… Sem desničarka in je dokaj moteče.
Koliko časa lahko traja tako vnetje in kdaj je primeren ponoven obisk zdravnika?

Lep pozdrav,
Maja

Spoštovani,

priporočam, da opravite ultrazvočni pregled bolečega področja, na osnovi katerega bo mogoče več reči. Za ultrazvočni pregled se lahko dogovorite pri nas.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close