Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Klinika za sklepe, hrbtenico in poškodbe pekoča bolečina na notranji strani kolena

pekoča bolečina na notranji strani kolena

Spoštovani!

Rekreativno se ukvarjam z nogometom. Trenutno ga ne igram že nekaj tednov saj sem v zadnjih mesecih čutil določene nestabilnosti v kolenu. Pričel sem občasno kolesarit, da se koleno okrepi.Dalj časa je to delovalo blagodejno, v zadnjem tednu pa so se v levem kolenu na notranjem delu pojavile pekoče bolečine pri mirovanju. Tu je mišljeno predvsem ko sedim, daljša vožnja in ležanju oz. ko grem spat. Težav pri sami hoji ni. Nogo lahko v celoti iztegnem.
Zanima me za kakšno poškodbo gre tukaj in na kakšen način se jo da sanirati.

Hvala lepa za odgovor in lep pozdrav!

Spoštovani,

pred odgovorom bi moral Vaše koleno pregledati in zelo verjetno pregledati tudi posnetke kolena z magnetno resonanco (katero bi ob pregledu zelo verjento priporočil).

Glede na mesto bolečine gre najverjetneje za poškodbo/okvaro notranjega meniskusa in/ali sklepnega hrustanca v notranjem delu kolena.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Hvala za odgovor, če bo še rabil kakšno pojasnitev ali informacijo, vas bom ponovno prosil za odgovor.

Lep pozdrav

Spoštovani,

velja.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close