Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost nikoli še nisem imela fanta…

nikoli še nisem imela fanta…

Pozdravljeni!

Moj problem je sledeč. Stara sem 22 let, nimam ravno veliko prijateljev, življenje se mi vrti predvsem okoli faksa ter sem precej osamljena, brez fanta, si ga pa zelo želim meti. Kot marsikatero dekle si tudi jaz želim biti ljubljena, pa vendar se mi zdi, da s tem načinom življenja, ki ga imam, bom večno samska. V svojem življenju bi rada naredila nekaj sprememb, vendar faks je še vedno prioriteta, saj menim,da brez faksa nimam možnosti za solidno preživetje. Izobrazba je zame pomemba, zato se ji ne mislim odreči z namenom, da bi imela več časa za zabavo in druženje.
Problem je ta, da zaradi obveznosti nimam časa za vsakodnevno druženje. Družim se lahko recimo enkrat tedensko. Prijatelji, ki sem jih imela so me zato odpikali. Vem, da je to moja napaka, ampak kot pravim faksu se ne mislim odpovedati, ta pa zahteva svoj čas. Pa saj tudi študentje imajo prijatelje in partnerje. Problem je, saj ne spoznavam novih ljudi. Ne da nočem, vendar ne znam poiskati prilike, zato tudi kakšnega fanta ne morem spoznati. Saj grem v knjižnico, trgovino, fitnes… Vendar v knjižnici npr. v čitalnici ni primerno, da nekoga kar ugovoriš, saj naj bi bila tam tišina, ljudje pa tja hodijo zgolj z namenom,da se učijo,berejo. V trgovini pravtako ne najdem prilike za spoznavat novih ljudi. Verjamem, da se da, vendar načinov ne najdem, ali pa se mi zdijo neprimerni. Fitnes se mi zdi bolj primeren kraj za spoznavanje ljudi, ampak do zdaj še nisem imela sreče. Vendar tukaj imam še največ upanja. Pa vendar potrebovala bi kakšne nove ideje kam lahko gre dekle samo, z namenom da spozna nove ljudi. V lokale, restavracije, diskoteke ne hodim sama, saj se ne počutim dobro in se mi tudi zdi, da bi izpadla čudno. Pravtako ne hodim na študentske žure, saj nimam s kom iti, sama pa tudi nočem iti. Živim doma, sama z mamo. Za kakšno študentsko stanovanje, kjer bi živela z drugimi študenti nimam denarja. Na morje oz. počitnice ne hodim, razlog je pravtako ta, da nimam s kom iti. Sem iskala že kakšne ljudi na popotniških forumih, samo do sedaj še nisem našla primernih kandidatom. Nisem zahtevna, pa vendar varnost je na prvem mestu. Preko dela, sem tudi želela spoznati nove ljudi. Samo tam ni bilo časa, da bi se spoznali, ker je bilo treba kar veliko delati. Šef pa tudi ni maral, da se pogovarjamo kaj drugega kot o delu, organizaciji dela. Če greš delat, je prioriteta delo in ne druženje.
Torej, da še enkrat ponovim vprašanje. Kam vse bi lahko dekle šlo samo z namenom, da bi spoznalo nove ljudi in bi bil povdarek predvsem na druženju in spoznavanju novih ljudi, fantov? Morda kakšen šport, vendar spet, da ni povdarek na treneranju ampak na druženju?
Veselim se novih predlogov, saj sem sama izčrpala že vse svoje ideje
Hvala za vašo pomoč!


Bojim se da zadev, katerih primarna aktivnost bi bilo druženje, ni na pretek. Vem kaj pišem, sem nekaj let starejši od tebe in sem v študentskih letih bil na istem. Situacija se je sedaj za korak ali dva izboljšala, določenih težav mi pa še vedno ni uspelo rešiti.
Če boš šla nekam ali se vključila v nekaj samo zato, da bi tam nekoga spoznala, boš razočarana. Kot prvo, v tem ne boš uživala in drugo, ljudje okoli tebe bodo to začutili ter posledično si ne bo nihče želel tvoje družbe. Po mojem mnenju je najbolje in najhitreje, če se registriraš na kakšnem forumu, ki je namenjen ravno iskanju partnerja, družbe itd. Obenem ne bi bilo slabo, če bi se registrirala da te drugi lahko kontaktiramo in kdove, morda preko tega foruma spoznaš nove prijatelje ali celo fanta.

Mogoče plesat?

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem tudi samski (21 let), daj registriraj se pa pošlji kontakt na zasebca 🙂

Veliko je takšnih ljudi…s kod pa si drugače osamljena?

Lp

@osamljena:(

Hey! Če si za mi odgovori na moj post pa ti bom dal svojo številko in se lahko kdaj dobiva na kakšni pijači pa se malo spoznava…kaj pa veš mogoče sva pa perfektna drug za drugega. Sem pa tudi jaz star 22.

Cau bau 🙂

Pojdi na omegle (sam v google to napišeš pa 1. link klikneš), je stran kjer se lahko pogovarjaš z random tujci, če boš imela srečo pa naletiš na kakšnega primernega. Te pa opozarjam, kot si rekla, varnost je na prvem mestu, včasih ljudje niso tisto za kar se izdajajo. Želim ti vso srečo pri iskanju in upam, da ti uspe!

Tudi sama sem na istem, še brez fanta. Pa stara 27 let.

Im so lonely,lololonley,..ok povedale ste, tukej so prileteli taki in taki nasveti,ponudbe in vse živo spremnilo se ni pa nič. Js pa v to ne verjamem da bo fant rešil vse vaše težave, isto tudi punce nikol ne boste naših. Pa tudi če jih, začasno- kaj če se konča? Ne more bit tvoja sreča odvisna samo od nekoga drugega. Bo moja sreča odvisna samo od tega kdaj mate punce tisti teden pa izpitno obdobje al pa tvoja k bi ti skliznu na fuzbal s kolegi? Probej uživat samsko življenje pa bo. Pa ne gledat na drugo polovico kot na nekej kr moraš imet zato ker majo tudi drugi. Niso vsi samski ljudje nesrečni. Nesrečen si če se pustiš v to prepričat. Če imaš nekaj časa samo za enkrat na teden pol za fanta sigurno nimaš časa. Za povprečnega neobsesivnega fanta je to vsej kak seks med tednom, pa vsej vsak drug, tret vikend skupen, med tednom vsej na začetku sm pa tja sprehod, kavica, kosilo…to nanese enih ur koristnega učenja 🙂 Pa sej to zihr veš kako je. Ni isto k da maš psa no… Edino fuk frenda…to pa lahk. Odvisno kk definiraš ljubljena. V glavnem če greš nekam moreš it zato, ker si dobre volje rada tisto počneš maš kul družbo in ne zato da iščeš fanta. Kolkr ti je že zgoje nekdo povedal. Sam sm tud skoz živel v tem prepričanju, da se gremo uno igrco v vrtcu, kjer nekdo ostane brez stola in bom ipak vedno jst ta človek. In se sekiral da sem brez bejbe,… Nč se mi ni dal, sploh nism se več hotu družt s kolegi, ne športat, nč od nč ni blo. Mel sem srečno da sm spoznal eno k mi je povedala par krepkih na to. Sicer blo pol več nč med nama je pa blo zamislit 🙂 Začel sem spreminjat svoj živlenje. Prvo moreš bit srečen sam, šele pol se eden drug nalepi nate, in ne moreš verjet prav zato, ker si srečen in se to vidi navzven, ljudje smo taki egoisti negativcev se kr izogibamo 🙂 Pleši, uči se jezike, potuj, plezaj, ej ma hodi po žerjavci res počni kar te veseli izven faksa. Naj ti ne bo žal kake ure več kot enkrt na teden. Enkrt na teden ni nič. Pa valda se ne učiš skoz in skoz ? Ne boš nič bolj slabša študentka, če si vzemeš malo časa zase. pa tudi če ti povprečje pade za 0.2 …socialne veščine so ful pomembne povsod. Sploh v službi. Sej nikol ne boš delala sama zase. Fnt pa…ne ga iskat, sam bo prišel samo učke odpri pa zasmej se malo 🙂 Samo ne mu zamort lajfa s tem kako je blo na faksu. Ko zapreš knjigo faksa ni več. Koga to briga 🙂 Res šele k nekoga druzga poslušaš k ti govori ful o faksu vidš kolk je to jadno poslušat. Sm prv v fitnesu k praviš enkrt naletu na eno tako pravnico. Ja uboga duša, razen o faksu se nisi mogu pogovarjat z njo o ničemer. Ko bi jo od zadej bi mi začela brat rimsko pravo 🙂 Kaj še,pa besedišča črtaj besedo ne in izpeljave, neprimerno,ne znam, nisem, se ne spodobi, in nadomesti z ja spredaj 🙂 en film za pomoč, http://www.imdb.com/title/tt1068680/ Rešitev je v tebi sami, ne v drugih.

Pozdrav.
Tudi sam sem v podobni situaciji, živim samostojno samsko življenje, polno aktivnosti in novih izzivov in mi grobo rečeno nič ne manjka… kar se tiče družbe sem pa z svojim načinom življenja občutil njeno pomanjkanje in jo včasih pogrešam, predvsem v tem smislu, da bi šli kdaj kam skupaj na kak sprehod, izlet, v hribe.. s prve roke povem, da resne zveze ali avanture ne iščem …. za izhodišle lahko samo rečem, da če je katera željna kolegialnega, prijateljskega druženja, ob početju prijetnega s koristnim v naravi se naj javi.
lp

tudi jaz sem na istem, le da sem eno leto starejša od tebe…

Ja, veliko nas je takih… ampak mislim, da je morska rižota najbolje povedal. Če je punca odprta, vsaj malo zgovorna in nasploh prijetna, potem se bo sigurno slej ko prej kaj našlo, razen če nimaš res ne vem kakšne nesreče v življenju.
Kar se pa tiče spoznavanja ljudi, imam tudi sama velike težave predvsem v pomanjkanju neke dobre družbe, s katero bi lahko hodila na morje ali pozimi na smučanje ali v gore… ampak približno mi je vseeno jasno, kako pa kje se to da… obstaja veliko brezplačnih ali poceni variant. Če te zanimajo potovanja, lahko hodiš na potopisna predavanja, če hodiš v gore, se včlani v kakšno planinsko društvo, če imaš rada pse, v kinološko društvo itd. Je pa najbolje, da si izbereš stvari, ki te zanimajo, in naj bo spoznavanje novih ljudi na drugem mestu… če boš uživala v aktivnostih, si boš zagotovo ustvarila nov krog ljudi, ki imajo enaka zanimanja, in mogoče spoznaš svojo sorodno dušo 🙂 zapomni pa si, da tudi če najdeš idealnega fanta, on ne bo rešil tvojih težav – še vedno si boš morala, če moš hotela imeti prave prijatelje, zanje vzeti čas in mogoče žrtvovati kakšno oceno na faksu. Na dolgi rok je sigurno bolje imeti enega ali dva prava prijatelja, ki jima lahko zaupaš, kot same 10-ke in službo in biti osamljen.
Srečno!

waaa kako ste se razpisale ženske…poveš na kratko, da nimaš družbe, in da bi rada spoznala nove ljudi.

za začetek, če želiš imeti kaj uspeha, ti predlagam da je tvoja sreča odvisna od tebe – se pravi če si srečna sama s seboj, potem boš delila to srečo naprej, če ne znaš bit srečna sama, potem “ne boš” srečna tudi če bo okoli tebe 1000 ljudi….

drugače pa ja, tudi jaz sem samski, tudi jaz bi rad to spremenil…in poznam kar nekaj tistih pravih, ki imajo podobne želje od partnerja ampak je zmeraj nekaj vmes…ja drage samske ženske in tudi moški, spustite se na realna tla, in dajte priliko nasprotnemu spolu, da pokaže vse svoje čare, še predno ga/jo hladno zavrnete z ne zanimaš me ali pa nimam časa.

lahko pa vsi besedičimo kako smo super, in kakšen je idealni partner…in dejansko to osebo poznamo, ampak zaradi neke navidezne ovire, ne naredimo tistega koraka naprej brez ene “močne brce v rit”

lp, šime

Draga moja prijateljica osamljena stara si 22 let so ravno prava leta zate da bi spoznala kakšnega fanta .
Zatorej pojdi letos sama na morje tam povno fantov ki te čakajo .
Vendar eden od njih te bo prosil za družbo .
Če ti bo fant v seč ga spoštuj ter se z njim druži .
Ko se bosta večer lepo zavbavala , stiskala , kljunjčkala in plesala boš uživala .
Če se bosta na plazi začela poljubljati ali se držati za roki se bosta gotovo zaljubila .
Moja prijateljica fant te bo imel grozno rad .

Ali je res tak problem stopit do osebe nasprotnega spola, ki ti je všeč in ji reči živjo, kako ti ime? Pač rečeš, da se ti na prvi pogled zdi luštna in da bi jo rad bolj spoznal in si izmenjaš števlike ali rečeš za pijačo. To je vsa znanost.


V tem primeru je velika verjetnost, da se bo nasprotna stran ustrašila in nič ne bo. Da bo torej tak pristop neuspešen. Da o tistih, ki so nesamozavestni, niti ne govorim. Taki si sploh ne bodo upali tako pristopiti. Ja, tudi taki ljudje obstajajo. Ne obstajajo samo takšni, ki si upajo direktno pristopiti. Sploh pa vidim da si punca, ve ste pa praviloma v pasivni vlogi in povečini čakate, da tipi naredijo prvi korak. Zdi se mi, da še nikoli v življenju nisi pristopila h kakšnemu fantu. Imam prav? Mogoče celo nikoli ni kakšen fant pristopil k tebi?

Če že nobenih prijatlc nimaš boš težko kakega fanta kr tako spoznala. Po mojih izkušnjah največ ljudi spoznaš preko osebe ki jo oba poznata, razen sošolce, sodelavce in podobno, ki jih pač spoznaš zato ker jih veliko videvaš. Zato ti predlagam, začni se več družit s sošolkami in tistimi prijatlcami, boš že našla čas, nevem za noben fax za kerega bi se blo treba učit celi dan pon-ned.

Tudi jaz sem še samski. Star sem 24 let. Še nisem imel punce. Sem na takšni smeri študija, kjer skoraj ni punc. Moja velika želja je, da bi si nekoč ustvaril družino. Punce, če je kera za to mi prosim pišite zasebno sporočilo.

Pozdravljeni!

Tudi jaz še nisem imel prave punce, samo dobre prijateljice. Star sem že 24 let. Sem tudi v takem poklicu, ki je tipično moški in ni veliko deklet. Če je kera punca za spoznavanje, po možnosti iz Maribora, naj mi pošlje zasebno sporočilo.

Hej! 🙂
če rabiš kakšno prijateljico za družbo mi piši! 🙂 tudi sama sem namreč večinoma brez prijateljev in nikamor ne hodim ker preprosto nemorem z nikomer… fanta prav tako nimam ker ga ne morem nikjer spoznat… tako da če si za kakšen klepet mi piši :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close