Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost prišlo mu je takoj :)

prišlo mu je takoj :)

ja, če je že forum “Mladi o spolnosti…” pa bom tukaj vprašala.

čisto na kratko: spoznala sem tipa, sva seksala, njemu je prišlo TAKOJ, v dveh minutah, še to ne vem če je bilo hehe. in glede na to, da ni devičnik, me zanima, kaj je ponavadi vzrok, da mu/vam pride tako hitro.
se vam ne da in vam je glavno, da dosežete vrhunec in zaključite?
ali vam je res tak turn on, da enostavno pač ne morete vplivati na to kdaj se zgodi?

Ja, to je cisto normalno.

Mogoče si tolk huda… :))

lp ajs

nova
Uredništvo priporoča

a ne more,če mu je prišlo nadaljevat??
najin spolni odnos traja minimalno vedno 2 uri,vmes obema pride tudi minimalno 2x,včasih tudi večkrat

tok je bil potreben

al pa nima vsega pošlihtanega v glavi…

pri enih je to normalno, pri drugih ne. pa kaj se sekiraš, pa gresta še eno rundo – bo pa ta trajala dlje 😉

Ma kakšne kvasite!! So tipi, ki trpijo za ejaculatijo preacox ne glede na to, ali je bejba zavaljena rugoba ali pa seksi mačkica. Imajo pač težave pri doživljanju spolnosti, kar pa je ob začetku seksualnega življenja zelo pogosta zadeva.

Če pa ima tip že dokaj kilometrine pri seksualnih zadevah, je stvar psihičnega izvora in jo je treba začeti obravnavati na tem področju.

Evolucijsko gledano je bil najuspešnejši samec tisti, ki je lahko oplodil samico prej, preden mu je drug samec vrgel skalo na glavo (karikirano). Torej so se evolucijsko obdržali tisti “hitri strelci”. Na srečo se vsako telesno funkcijo da kontrolirat z glavo. Recept je samo eden: vaditi, vaditi in vaditi. Ti pa ne obupaj. Po kakšnem tednu ali dveh bo bolje.

tudi meni je bolj všeč da mu hitreje pride, kot da nekaj vleče in se matra:)

a pol si ti tud med tahitrimi?

_________________________________ Inaction is a Weapon of Mass Destruction.

Hehe, ne, ona samo komaj čaka, da tip neha, da se lahko pol posveti fuzbalu pa piru.:-) Džizs, samo pomisli, finale svetovnega prvenstva, tip pa nabija in nabija, vmes si pot briše s čela, popije kozarec vode, pa jovo na novo…. fuzbal je pa že začel.

A je to satira al realizem :))?

lp ajs

Hehe, kakor za koga.

po moje burleska ;P

_________________________________ Inaction is a Weapon of Mass Destruction.

2 uri in to kako pogosto ? Gotovo sta brez otrok pa službe do petih popoldne, hiše, vrta, njive… Da bi mene 2 uri drsal, znorim. Bi mogla met uno pumpico z oljem poleg ;-)))))))))

Živi in pusti živeti

Jaz pa imam drug problem in to resen!!!

Moj fant je čisto preveč čustven od kar se je obrezal. Vedno ko mu pride v meni ali pač na meni ali kjer koli se začne jokat. Ampak ne vedno, čisto vedno pa se joka takrat, ko mu pride v meni. Ko sem ga vprašala zakaj se joka in mi je odgovoril, da mu je tako zelo fajn, ta bližina, toplina,… in potem bi še kr počakal neki časa notri v meni in počival in jokal in jokal.

Vhala za odgovor

Tako kot smo punce so tudi fantje lahko čustveni… Takim kot si opisala jaz pravim copate… ampak pazi!!! Vzrok je lahko popolnoma drugačen. Fant je lahko zafrustriran, nesrečen ali pa enostavno čustven kar me včasih pri fantih privlači… A ti ni všeč tista ranljivost…? Ok razumem, da ti dopizdi, če se joče vsak odnos ampak upam, da je na vseh področjih čustven, tako boš imela veliko pozornosti… Zna bit pa malo nadležno to jokcanje… Glej, lepo se pogovori z njim, pa ne ga napast, ker ravno tako kot si ti je lahko tudi on prizadet… Mogoče pa te preveč ljubi in mu je ljubljenje s tabo nekaj prečudovitega. V tem primeru bi morala biti počaščena.

SUZIKA sam puvem ti moj primer.Sicr se ni obrezu ampak zaceu je zmer bl pogost jokcat k mu je prslo pa isto use tko k pr tep.pol sm pa ugutuvila da me je enkrat prevaru in mu je blo tok bed takrt d je joku skos.k mu je blo zou.bot pozorna

Imam podobno težavo… samo da sem s fantom že leto in pol. On je šele 2 fant s katerim sem imela spolne odnose. In najin prvi sex…. mislila sm da se heca ko je končal po kaki minuti ali dveh.
No ja itak je blo prvič pa sem mislila da bo drugič bolje…. niti ni!

Že nekaj časa se sprašujem ali bi z njim zdržala vse življenje in bi mu bila zvesta četudi vem da me on ne bo nikoli spolno zadovoljil. Ne sexava pogosto ker se mi ne da več. A se mi res splača slačit za 2 minuti da lahk grem pol spat še bolj potrebna kot prej?? Včasih mu celo pride že med predigro. Več kot 1x na noč ne smem računat na sex ker ga boli. Pravi da mu zato pride hitreje ker je bil obrezan in mu je zdravnik tam spodaj nekaj naredil narobe in ga zato kožica preveč drži. Zdravniku niti slučajno noče več!
Na začetku ni blo težav, vedno sem bila za in dajala pobudo.Sam kaj naj če me je minlo ko sem videla da se on ne bi potrudo za mene, da bi mogoče tud meni vsaj enkrat prišlo. Večrat sem mu omenla pa nisem dobla drugega kot pa njegov odziv da bi to pač predolgo trajalo in da je utrujen… no pa seveda je bil jezen name. Sam res, da me sram ni kaj si želim a ne!

Ne vem več kaj naj naredim… tud če zdrži sam par minut, to še ni tak problem kot pa je odpor do tega da bi me zrajco do orgazam pa čeprav z roko. A ni fer, da če pride njemu bi moglo tud meni?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close