Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost anketa o spolnosti, najstniki

anketa o spolnosti, najstniki

1. koliko ste stari
2. ali imate punco ali fanta
3. koliko je star vaš partner oz, punca ali fant
4. kolikokrat na dan seksata
5. kakšna je vaša predigra pred seksom
6. kako se slačita
7. kako seksata (položaji)
8. ali je vajin sex strasten
9. ali ste pri seksu glasni (od užitka)

Vprašanje za fante – ali jo zadovoljujete z jezikom tudi tam spodaj, in kam vam je najboljše seksati, kam vam pride sperma, kaj pa športno fitnes telo, da je ravno prav, in ali ste privlačni.
Kolikokrat bi seksali na dan, če bi bilo samo od vas odvisno.

Vprašanje za punce – kako ga zadovoljujete, ali vzamete njegovega v usta, kolikokrat vam pride,
ali ga ima v vaši vagini ko vam pride ali ne.
Kolikokrat bi seksali na dan, če bi bilo samo od vas odvisno.

1. koliko ste stari 17
2. ali imate punco ali fanta ja ,punco
3. koliko je star vaš partner oz, punca ali fant 15
4. kolikokrat na dan seksata ne sexava vsak dan LOL :$
5. kakšna je vaša predigra pred seksom ja poljubljava se pa počas se slačva
6. kako se slačita ja ona men majco, pa jst njej majco pa modrčk odpnem pa ona men hlače…
7. kako seksata (položaji) misijonarski položaj…. jst sm na vrhu
8. ali je vajin sex strasten jaap
9. ali ste pri seksu glasni (od užitka) včasih ja
Vprašanje za fante – ali jo zadovoljujete z jezikom tudi tam spodaj, in kam vam je najboljše seksati, kam vam pride sperma, kaj pa športno fitnes telo, da je ravno prav, in ali ste privlačni.
Kolikokrat bi seksali na dan, če bi bilo samo od vas odvisno.

ne z jezikom pa ne 😛 v pojstli, na pojstlo, ja sm športnik in mam mišice in to majo punce rade ;), jaap sm meu že ene 5 punc tko da ja…
sexal bi 1 krat na dan če bi biu čas 🙂 pa bl zvečer 😛

1. koliko ste stari: 15
2. ali imate punco ali fanta: jap
3. koliko je star vaš partner oz, punca ali fant: 17
4. kolikokrat na dan seksata: vsaki dan ne ampak 2-3 na teden
5. kakšna je vaša predigra pred seksom: poljubljanje, slačenje, oralni sex,…
6. kako se slačita: odvisno včasih počasi drug drugega včasih pa na hitrco..včasih pa kr vsak sam sebe
7. kako seksata (položaji): misijonarski, da sem jas na njemu (jahalni al kak je), dogy, včasih tut da jas sedim kje on pa stoji al pa oba stoje…kak nama paše
8. ali je vajin sex strasten. o jaa
9. ali ste pri seksu glasni (od užitka): večinoma ja

Vprašanje za punce – kako ga zadovoljujete, ali vzamete njegovega v usta, kolikokrat vam pride,
ali ga ima v vaši vagini ko vam pride ali ne.
Kolikokrat bi seksali na dan, če bi bilo samo od vas odvisno.

včasih z dlanmi včasih pa z usti…ja včasih… odvino od dneva ponavadi 2 krat….odvisno, če mi pride med oralnim te ne..če pa med sexom te pa ja…ko pa njemu pride pa ga ma tut ponavadi not(seveda z kondomom) al pa mu pride na moj trebuh :**

nova
Uredništvo priporoča

1. 15 let
2. da,punco
3. 15
4. 2x na teden
5. zaližema se,počasno slačenje in poljubljanje,ona mi ga liže,…
6. js njo,ona mene:D
7. js gor,ona gor,doggy,…
8. zeloo:P
9. včasih

Vprašanje za fante – ali jo zadovoljujete z jezikom tudi tam spodaj, in kam vam je najboljše seksati, kam vam pride sperma, kaj pa športno fitnes telo, da je ravno prav, in ali ste privlačni.
Kolikokrat bi seksali na dan, če bi bilo samo od vas odvisno.

Tudi oralno se zadovoljujema;seveda!
Mam kondom,tk da orgazem doživim,ko je moj kurc v njeni vagini:D
Za lep zgled telesa telovadim,se urejam-predvsem frizuro.Punca mi je rekla,da sem zelo privlačen;P
Sexal bi 1x na dan.

1. koliko ste stari 22
2. ali imate punco ali fanta ja, punco
3. koliko je star vaš partner oz, punca ali fant 20
4. kolikokrat na dan seksata 0x
5. kakšna je vaša predigra pred seksom je ni
6. kako se slačita ne slačiva se
7. kako seksata (položaji) ne seksava
8. ali je vajin sex strasten nevem
9. ali ste pri seksu glasni (od užitka) ne

Vprašanje za fante – ali jo zadovoljujete z jezikom tudi tam spodaj, in kam vam je najboljše seksati, kam vam pride sperma, kaj pa športno fitnes telo, da je ravno prav, in ali ste privlačni.
Kolikokrat bi seksali na dan, če bi bilo samo od vas odvisno.

Bi jo če bi hotela. Kamorkoli. Ne pride mi. Imam atletsko telo. Nevem. Bil bi zadovoljen če sploh bi.

Prosim 🙂

Zakaj mate pol partnerje če ne seksate? Mislm sej ni samo to ampak je pa tut to, nevem kva a pol družabne igre skos igrate al pa kej lol

Nevem, njen ni al neki oz. ni prpravlena.. Namesto seksa pa se butam z glavo v zid pred spanjem 😀 Ja ne pač sej seksaš tut ne 5 ur na dan..

1. 16
2.da
3. 15
4. 4x na teden
5. poljubljanje, slačenje, zapeljevanje, oralno.
6. js njej majco modr ona men hlače itd.
7. Js gor,68,
8. Da
9. Moja partnerka je

Da
najbolje mi je seksati v vagino
sm sportnik
sexasla bi 1x na dan

blablaaa sej seks ni opravilo pred spanjem aveš;) drugač pa nism misnla da bi blo za krajšat čs hah ampak če se sam za rokce držiš pa pogovarjaš nevem pol je isto kokr da bi bla frenda pomojem… sej če te ljubi mislm da pol seks tut zravn pride ane ni zdej to neka obveza hah

Jah sej maš prau.. Pa niti nevem kaj si nej mislim, sej je čisto nezainteresirana deklina. Nevem kdaj sva si nazadnje dala lubčka alpa še kaj več :=) Pa tut ful me frustrira pa dela jeznega ta situacija.. Vrjetno je to normaln pojav upam.. No ja sej še sam cca 40 let zdržim pol bo pa kul 😀 40 let :S

Ja mislm, da pol pa neki more ne štimat k jst bi mojga nonstop poljubljala, če bi lahk:) Tko, da to definitivno ni normalen pojav…zakaj pa sploše vztrajaš z njo, če ni niti malo kemije med vama očitno? In ne štekam čist kaj si mislu z onim 40 let:S

Neki res fejst ne štima ne… Sm nardiu en test..Ponavadi sm js silu v njo pa je vedno rekla da ji pač neki ni…Pol sm pa čisto pustiu to in sm se pač par dni sam pogovarju z njo in pač ni niti dala kake pobude pa pač mi je rekla da njo vzburijo določeni tipi moških, kar jaz očitno nism pol je pa še dodala da je vzburjenje eno to da me ljubi je pa drugo.. Pomoje bi sicer moglo bit oboje..Sej na začetku je blo vlko bolš, sam pol čez čas se je pa spremenilo in zdej je tak ko je.. Nevem, vrjetno se bojim spremembe, če bi šla narazn.. Čez nekje 40let bom vrjetno mrteu pa bol srečn, mogoče še prej 😀

No sej si že sam ugotovu, da je nesmiselno nadaljevat to, je pa res da se moraš ti odločit pri sebi pa to zaključit, dokler se sam ne boš te noben ne bo prepričal, Vem k mam enga kolega s podobno situacijo kokr ti pa mu že več k en let govorimo vsi, da brezveze vztraja, ker lajf je kratek in dejmo ga čimbolj izkoristit tko da nam bo lutšno ne da nam bo muka ane;) Tko, da loh bi bil že velik prej srečen, neveš kaj zamujaš, če bi mel pravo osebo, dokler maš pa nepravo pa prave seveda ne moraš najt:/ Tko, da edina rešitev je, da prekineš, ni druge…

Aja pa vzburjenje je definitivno prisotno v normalni zvezi…zdej al te nekdo vzburi in ga ljubiš, se pravi sta v neki zvezi al te samo nekdo vzburi kot seks buddy, da bi pa samo ljubil nekoga brez da te oseba vzburi pa…nevem no sej nismo še 80 stari:D

Se v vsem strinjam s tabo, ampak najtežje je pa nardit tak korak..
A je normalno da sm včasih jezn na njo brez “pravega vzroka” oz. vzrok bi lahko bil v tem da mi ne da česar si želim? Recimo vedno ko si zaželim malo bližine in “stiskanja” pač reče da je zmatrana alpa da jo kaj boli – pač klasika. Pred kakimi tremi meseci sem pa opazil še en zanimiv pojav… Pred tem je imela telefon vedno na vidnem mestu na mizi ali pa na nočni omarici, potem ga je pa kar naenkrat začela “skrivat” v svojo jakno pa čeprav sva bila doma tudi po 2 dni ga je vedno dala v jakno. Zdej če pomislim js svoj telefon vedno odložim kjer je pač najbolj pri roki in najlažje dostopn ona ga je pa začela nekako skrivat. A je to kar mislim da je? Aja tisto “priznanje” da jo “malo” vzburja nekdo drug – dejansko me je to zelo razžalostilo (če obrnem to situacijo, torej da bi ji jaz reku, da me “malo” vzburja ena druga bi pa bla na začetku vrjetno jezna name, pol do konca dneva pa še naslednje jutro pa hladna (ne razumem, a ne razume, da je mene ta situacija isto prizadela kot njo- jaz ji nism preveč pokazal da me je. (je povedala ime – ta tip mi je znan po občasnih klicih in smsih na njeno številko(ga baje pozna že od prej, ampak baje nikol nista mela kaj) – mi je pa vedno povedala oz. pokazala če je kaj napisu).
Drugače je pa takega temperamenta da če recimo čistiva kuhno in da kaj ne nardim “po njeno” se razjezi pa reče da bo sama nardila do konca- pol me pa peče vest, ampak nevem zakaj. Ponavadi je pa tut nasploh če kaj delava skupi zlo napeta, živčna in se zlo hitro razjezi name češ da ona vse ve in da ma lahko sam ona prav – dobiu sm tak občutek (ko sm to kdaj ugotovil je potem niti nism več popravlu, ker sm vedu da bo vztrajala pri svojem – tega res na razumem. Ko je ona recimo delala neki in sm dau svoj predlog kak bi lahko ona nardila boljše mi je rekla da jo nej neham komandirat (niti ton niti besede niso ble na ravni komandiranja – hotel sm ji sam pomagat, da bi blo pač boljše za naju). Že imate nekakšno mnenje kakšna oseba bi lahko to bla? Kakšna?

Pa zadnič mi je rekla, da jo ful moti da nimam neke energije pa dam sm ful dolgočasn tip (vrjetno me dojema tako zato, ker sm se nekak umaknu v svojo lupino).

Vem da me to razmerje dobesedno uničuje. Ko nisva skupi sm večinoma ful razdražljiv ko pomislim na vse to, ponavadi me pa začne tiščat v prsnem košu in pri srcu.

Mi je malenkost boljše da sm se izpovedal 🙂

Nee zakaj si to delaš? Mogoče je to čist normalna ženska samo s tabo je taka, ker ji nisi (sej ti je že sama povedala). Zakaj vztraja s tabo in ne gre z onim tipom sam ona ve, ampak mislm da ni glih lepo od nje, da te dobesedno vleče za nos… Sej vem, da je težko nehat, čeprov je res, da ne razumem zakaj nočeš nehat v tem primeru, ko itak ni več nič lepega al pa druga situacija v mojem primeru, ko vem da morm nehat pa je fuul dobro, to je pa rees težko, ampak sam ofločt se moraš pa narediš, tko da jst sm že odločena, da naslednjič pa bo res… ker se poznam vem, da bo res:/ ampak lej, če vidiš da nekaj ne bo šlo na dolgi rok je res brezveze čas zgubljat, če pomisliš…a ni res? In točno isto si zdaj opisal kakšen si kokr un kolega k sm rekla, on je tut vedno slabe volje pa vedno se nekaj skregata, pol se vsi skupej dobimo je cel zamorjen, potem gremo itak mi še kam naprej, gre ona zmeri domov on pa z nami naprej in se tam napije in pleše s pol diskača…sam jaoo ane k vidiš, da nekej res ne štima. Ja res lajf je včasih zaj* ampak ubistvu dokler si ga sam lahko spremeniš si še dober pomoje (ker ko ti jo tko zagode da npr nekej zboliš takrat pa res nič ne moreš:S).

Še sam nevem zakaj.. :S Aja pa pač tut po dveh letih nisva nikol seksala -je še nedolžna in zadnič mi je rekla da ni prepričana če hoče izgubit nedolžnost z mano, ker se noče pol celo življenje tepst po glavi. Sej ene dvakrat sva že skor končala sam sva se odločla da bova vztrajala, ampak meni že postaja neznosno, predvsem pred spanjem je tolk hudo da hočem skočit iz svoje kože, ker enostavno preveč boli. Sej ko se neki časa ne vidiva (se pa slišiva po telefonu-po telefonu se razumeva vredu, sam problem je ko sva neki časa skupi). Ena stvar je pa tut da mam občutek da ji je z mano na nek način lažje (ma kr težko življenje) in ji pač hočem pomagat (s tem pa tut očitno sebe uničujem s tem da ostajam z njo). Kaka situacija je pa pri tebi? Vaju bo ločla razdalja al kaj drugega? 🙁 A si se kdaj pogovorila s tistim kolegom? Če ja, zakaj on vztraja?

1. koliko ste stari: 16
2. ali imate punco ali fanta: da, fanta
3. koliko je star vaš partner oz, punca ali fant: 16
4. kolikokrat na dan seksata: wtf? vsak konec tedna
5. kakšna je vaša predigra pred seksom: poljublanje, ogromno smeha in žgečkanja, pa tudi božanja dotikanja itd itd
6. kako se slačita: drug drugega med poljubljanjem
7. kako seksata (položaji): ponavadi eden na drugem ali da jaz sedim na njem
8. ali je vajin sex strasten: ZELO 😛
9. ali ste pri seksu glasni (od užitka): ne, saj so ponavadi starši ali kdorkoli drug doma

blablablaa verjetno že, ko prebereš svoje odstavke se lahko zgrozišš in si rečeš, da bo tole treba končat… ah pr men je neki druzga dolga zgodba, ne bi tuki gor pisala, loh ti na mail povem, če te zanima ampak tuki pa res ne bi… z unim kolegom pa sm se že jst in še kdo z njim pogovou pa je vedno uno, da se strinja s tabo pa da ve, da bi blo dobr končat pa da bo pol je naslednjič kr kao bolš spet pol drugič se pa spet prtožuje kaj je vse blo, pa res vsakič en izgovor zakaj ne more končat…omg k itak ne moreš nč kokr, da njemu prepustiš, da se sam odloči…

Zelo rad bi slišal tvojo zgodbo, ampak na tem forumu ne pustijo limat emailov.. Ali je kakšna druga varjanta?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close