Najdi forum

Fantje in dekleta: kaj vas najbolj zrajca in kako poskrbite, da zrajcate svojega partnerja???

Mene ibr da me nežno poljublja po hrbtu oz. mi z jezikom “riše” po njem…pa pol kakršnokoli brkljanje z jezičkom po vratu in ušesu…Kako zrajcam tipa? Ja ful mu sede blowjob, pa isto vrat in uho….pa če se sama igram on pa gleda&sodeluje…tko no :))

bu!

hehe, jaz pa mam tako srečo, kao da tipa takoj zrajcam! že čist mehki postane pri bolj zapeljivem pljubljanju, pa potem mam tako navado da mu grem pod majčko…. pa takoj vidiš damu paše! kak on mene,,,, hja od začetka sm bla ful proti temu, da mi jo z jezičkom “liže”, ker se mi je gnuslo, potm pa sm pač opazla da me to ful ful rajca!! te pa če mu ni nagnusn, naj dela, če če!! jaz osebno mu ga faft ne morm,,, men se pač to gabi””

no eksperementirajta pa bo

nova
Uredništvo priporoča

Aja mojga fuuuul rajca če dost vzdihujem =)

hmmm en krajši izlet od kolena po notranji stegn do njenga izvora strasti samo malce okol pa do popka in potem pot nazaj,božanje z blazinicami prstov…to takrat ko je že akcija..drgač pa poljubi od ušesa do vratu pa objem od zadaj..to pali vedno:)..kaj pa mene…hmmm po pravic povedan ko jo vidm da drhti…pa mal vzdihov..je že dost:)

Mene pa ful zrajca če bejba ima govorno napako in jecla.

Mene pa ful zrajca ko gledam tipa lulat…kr pride mi..vsasih si jo drgnem….uff prau pase..pa prste not utikam….je kir da mi jo zrajca…zlo rada drkam in rajcam svojo muco…pol me pa lulat pritisne pa kr naprej rajcam in vzdihujem zraven…enkrat mi je ze uslo….tok sm si jo zrajcala…ce bi mi jo kak tip zrajcu bi se blo boljs:)

mojega fanta ful zrajca ce ga lupčkam po vratu, po celem telesu al pa tko no 🙂 malo bolj strastno poljubljanje, najbol pa itak blowjob:D

Ojla. Men jo moj mišek liže. Ful paše res. Najprej sem mal nasprotovala glede tega, sm pol pogruntaš d je zakonn! Po ščegiju full paše. Pofafat ga pa nočm, k pol bi lizala njegov urin… Glih neki fafat ga itak nemorm k ga ma 17cm velizga.

Pa sej to je mega,rajcanje ščegija,pa zraven vse dol do riti,da se tolk vse vname,da se lula itd….mama mija…..


Mene pa ful rajca ko mi ga moja fafa in ko ji lizem prsi. Sam skoda da nima rada sperme.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close