Najdi forum

A poveste če imate kaj bisexualnih nagnjenj? tako punce kot fantje…tudi tiste najmanjše kot npr punce v skupinskem sexu(dotiki pa to) in fantje recimo oralen sex z moškimi(sprejamanje)…ima kdo kaj izkušenj?

lep dan

Zivjo

No kar se tiče biseksualnih nagnjen…..te sem imel. Ne vem kaj si ti hotu s tem zvedet. Najbrz se sekiras k so ti fantje vsec. Mislim, da to ni noben problem, ce se ne obremenjujes z netoleranco, diskriminacijo drugih do te “tabu” teme. Zivi svoje zivljenje in deli kar tebi pase, ne pa kar drugim ustreza.

Matej

Ko se samozadovoljujem mislim na to kako me vzburja ena ženska, najprej s prsti, ko gre vedno niže, pol pa še z jezičkom. In zdi se mi, da bi mogla enkrat probat. Sam drgač pa nimam takih nagnjenj.

ne to sploh ne da bi se sekiral,ker kar mi paše mi pač paše..ne zdej da bi se šel sex z moškim(solo)..ampak tko pr skupinski varianti mi pa paše vse zavore zavrčt in ko smo v ekstazi nekak pozabm na vse in….:)
pa še vprašanje za meto: pa si kdaj mela kašno tako izkustvo?

Jaz velikokrat mislim na to in me to ful vzburja. Tudi takšno izkušnjo že imam – pravzaprav dve. Bili smo štirje: 2M in 2Ž. Blo je super!

Da bi se zaljubila v punco, to se mi zdi popolnoma nemogoce.

Vendar pa nimam nic proti spolnosti z njimi.Morda 1x…Da vidis kaj ti je vsec, pa, ce te morda zna zenska bolj vzburit-mislim glede na to, da bi morda bolj vedela kaj mi je vsec, ker je pac zenska…Obcutek me zanima.

To je pa vse.Kaj drugega mi pa ne pride na pamet…Moski so mi prevec vsec:)))

Jaz sem bisex pac me privlacita oba spola..in zenska z zenako je cisto drugacno dozivetje spolnosti �


Ja rad bi probu s tipom spet. Sva s frendom si ga pred leti drkala in fafala in mi blo super.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close