Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kako in kdaj sem izgubil/a nedolžnost

Kako in kdaj sem izgubil/a nedolžnost

Iskala sem po forumu, pa mislim, da ta tema še ne obstaja. No, zato kar z besedo na dan :).

oj!

Nedolžnost sem izgubil takorekoč po naklučju.Bil sem star 17 let. S prijatelji sem bil na zabavi , kjer
smo se moji prijatelji napili.Jaz sem bil seveda trerezen ker sem jih peljal.
Na zabavi sem srečal nekdanjo sošolko iz osnovne šole ki sem jo imel že takrat
zelo rad.Nekaj časa sva se pogovarjala in nato odšla ven.Vprašala me je če imam v bližini avto pa sem rekel ja.Odpeljala sva se proti diskoteki ko mi je rekla naj zavijem na stransko cesto.Seveda sem vedel kaj bi rada.Ugasnil sem motor in začela sva se poljubljat.Nakar sva se slekla in iz torbice vzela kondom.Odprla je
ovitek in mi ga nataknila na kurac.Vse je šlo na hitro vendar tega ne bom nikdar pozabil.

Kako:
V dijaškem domu Ivana Cankarja, smo imeli žurko, pa sva se z eno deklino globoooko pogledala v oči, ter ugotovila, da nekaj manjka.

Kje:
Pod nekim grmom, na Ljubljanskem gradu.

Bilo je nikakvo, a prvič. Šmrc, šmrc.

nova
Uredništvo priporoča

Po eni žurki, v čist navadni postelji, zjutraj, ko se je delal dan; ampak, bilo je prvič!
Starost? 18 let!!!

Jaz pa vem da ko sem gledal brata čez ključavnico (star sem bil 12 let), kako je sexal z neko dečvo,mi je bilo tako lepo ,da sem začutil prijetnost ,obenem pa mokroto v hlačkah. A je to nedolžnost?

Moja izguba nedolžnosti ni bla nič kaj posebnega. Z dekletom sva že nekaj mescev hodila,vmes sva se ful igrala in sva se odločila,da greva do konca. Star sem bil 20 let ona pa 21.

Heh, jaz pa sem izgubil nedolžnost, ko sem bil star 18 let, s punco, ki je imela na isti dan roj. dan in za slovenski kulturni praznik, ob cca. 22.05. Sva bila že kar nekaj časa skupaj in še oba nedolžna. Bilo je res lepo, ker sem jo imel rad in je bilo točno tako, kot sem zamišljal. Takšna modrikasta tema, da se je dalo vse dovolj dobro opaziti, medli sij obcestnih lučk, prižgana svečka na mizi, odprto okno na “prfizoriš” :)), mehka postelja pa ropotanje vlaka v daljavi. 🙂 Skratka nice.

no, pri meni je bilo tako…..

s tipom sva hodila 3 mesece, od je bil 8 let starejši, pa sva enkrat pač poskusila………ni mogel podreti, jaz pa nisem uživala, samo čakala sem, da bo mimo…..

no pol sva pa en teden kasneje še enkrat poskusila, peljala sem ga na zelenico točno s tem namenom, kao začela ga poljubljati……..pa je bilo mimo čez 1 minuto

epilog! Bilo je marca, ful sem se prehladila. Važen, da je mimo……že 10 let

lp

No, ker sem jaz odprla temo, sem verjetno dolžna tudi sama odgovoriti 🙂

Moji spomini na “prvič” niso preveč rožnati. Predvsem se je zgodilo prezgodaj in ob nepravem času. Stara sem bila 17 let, on je bil 9 let starejši od mene. Skupaj sva bila komaj 2 meseca. Res ne vem, kam se nama je takrat tako mudilo 🙂 .
S fantom pa sva še danes skupaj in sex je vsakič boljši 🙂 .

Jst sem tudi bolj pri ta poznih, nedolžnost sem izgubila pri 23-ih, s tipčkom, ki me še sedaj “prenaša”. Kje? Pri njemu doma na mehki posteljici. Občutki, ma nič posebnega, ker sem bolj kot uživala mislila na to kaj nardit, da bo ql, pa prav, pa….Ah, sedaj je boljš, hvala bogu. Aja, hodila sva pa tri mesece.

Lp Pepelka

17 let in si ze imel avto ter izpit? 🙂 ma ja….

Mogoče je bilo to v USA – tam imajo mladci in mladenke izpit lahko že s 16. letom :)))))

JAz sem pa izgubila nedolžnost s starejšim moškim pri 16 ali 17. Poznala sva se cirka en teden. Peljal me je k njemu domov. Bila sem tako zelo počena, da se niti točno ne spomnim kako se je vse skupaj začelo. Bil je zelo nežen in pozoren, vendar po orgazmični plati je vse skupaj bilo bolj brezveze. V bistvu sem si ful želela izgubit nedolžnost, ker so je že vse moje prijateljice in sem bila v fazi kaj pa če umrem nedolžna. V glavnem motivacija bedna, rezultat nič posebnega, razen tega seveda, da ne bom umrla z himenom.

Potem bom pa se jaz dodala svojo zgodbo……tud jaz sem bila na zabavi, kjer se je pilo in se kaj druga…..ker sem bila se takrat nora in sem se takoj v nekoga”zaljubila”, sem pac iskala nekoga, ki bi me imel malo rad…..niti slucajno nisem pomislila na sex……smao lubcat sem se hotela……in ker pac nisem imela velike izbire, sem izbrala nekoga, ki mi ni bil posebej vsec(ce bi ga zdaj videla,bi rekla, da ne vem,kaj sem takrat videla na njem)……morda se mi je zdelo, da ima nek car, ki me pritegne, pa sem spoznala, da niti to ni bilo…..bila sva seveda malce pijana, jaz niti ne vec tako, on pa je bil bolj zadet kot kaj druga,najprej ni hotel biti z mano, ker je bil prevec v rozicah, pa sem si rekla, v redu, zate res ne bom jokala, potem smo malo zaspali, jaz sem se vedela lezala zraven njega in kar naenkrat cutim, da se me nekdo dotika(on seveda)……pa se je zacelo, jaz pa brez vednosti, da mi bo ta noc vzela nedolznost……sexala sva v kopalnici,na tleh:)….zanimivo……saj je bila spodaj odeja…….meni se ni zdel ne vem kako izkusen,pa se full je bil egoisticen…….on je samo lezal in uzival, move-al je samo toliko, dokler mu ni prislo, pa adijo naivnica……..ce prav pomislim, sem si zelela nekaj nenavadnega, in ne obicajno izgobo nedolznosti v mehki postelji……nekaj casa za tem, mi je bilo fulllllll zal, ker je bil fulllllll prasec dp mene…….rekel mi je, da sem kurba in da zato ne bi hodil z mano…….jaz pa sem bila fullllll zaljubljena vanj in sem si full zelela resno zvezo…….potem sem ga total zasovrazila, in sem ga ignorirala……….potem sem spoznala mojega srcka in mi je zal, da ti imel on te casti:(…….pac mladostniska naivnost in nepremisljenost, glavno, da sem zdaj srecna in da imam enakopraven sex:))
lp

In pol se sprašuješ a ne bi bilo boljše raje počakat na nekoga, ki bi ga imela res rada in bi bila ob odnosu trezna. Matr, glede na to, kake slabe izkušnje mate glede 1. sexa, huuh. Svaka čast fotru in materi. Smo se menil in sta mi takrat rekla, da se naj sploh ne obremenjujem s tem kdaj bom ter da zaupata moji presoji s kom bom in kako.

Ste se vi tudi kaj pogovarjali o sexu, emocionalnih plateh odnosa? Ali so bili pogovori bolj v štorkljinem stilu in zadregi. Jooj, kak je to bbaaadd!!!

Jah, pri nas starši še o štorkljah niso govorili, ne pa, da bi kdaj govorili o sami spolnosti. Smo morali vse sami “naštudirati”. Sicer je bilo vse skupaj veliko počasneje, vendar smo kljub vsemu o spolnosti zvedeli veliko (vse tako nihče nikoli ne bo).
Vendar sama z ženo otrokoma spolnost ne skrivava (sam sex normalno ja, ma ne more se mulo na praktičnih primerih učiti pri 7 letih :)), ostalo pa jima skušava podajati, kot nekaj normalnega, življenskega.

Prosi, tema je o izgubi nedolžnosti. Če se želite pogovarjat o tem, koliko so vas starši poučili o spolnosti itd. prosim odprite novo temo.
Hvala.
🙂
lp
zaspanka

Ja res je baaad. In kaj če ti otrok o tem noče govort; mami dej nehi, js o temu nam s tabo govoru. No pomagi pa povej kuko naprej.

Verjetno nimaš pravega pristopa. Kaj pa vem. Ja ne ga silit, ko te začne sam spraševat mu odgovarjaj – vsaj pri meni je bilo tako, če pa še vedno noče pa reči, da če bo imel karkoli, se lahko obrne nate, da si vedno zanj na razpolago. 🙂

Zdravo!
Jaz imam pa na prvi sex full dobre spomine.
Bilo je v Simonovem zalivu, mesečina, en fleten Štajerc(skakale so iskrice), poletna avantura,
poznala sem ga en teden ,zelo nežen ,izkušen, v glavnem v svoje odraslo
življenje sem se pri 17.letih namenoma podala .
Uf,kar malo nostalgije.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close