Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Izpis iz faksa in vpis

Izpis iz faksa in vpis

Pozdravljeni!

Sem študentka na eni izmed fakultet UM, obiskujem pa 1. letnik visokosolskega programa.
Z odliko sem končala poklicno maturo, po tem sem pa premlevala, ali se naj vpišem na trenutno fakulteto ali na maturitetni tečaj. Zdaj, ko že obiskujem zgoraj omenjeni faks, sem ugotovila, da ta poklic ni zame in me ta smer ne zanima, mi je pa zelo žal, da se nisem vpisala v maturitetni tečaj, ker moja velika želja je študirati na fakulteti UL, za katero potrebujem SPLOSNO maturo..

Ker je že tisti rok, do katerega se lahko študenti izpišemo, pa se nam ne šteje kot en vpis, mimo, sem v veliki dilemi, iscem odgovore pa mi nihce tocno ne zna odgovoriti:(

Zanima me naslednje:
V primeru, de se zdaj (po 24.10.2016) izpišem iz zdajsnjega faksa in to leto opravim maturitetni tečaj, posledično tudi splošno maturo, se še vedno lahko v študijskem letu 2017/2018 vpišem v 1. letnik univerzitetnega programa fakultete v LJ, kljub temu, da sem že en vpis ”porabila”?
Ali bi bila boljša varianta delati maturitetni tečaj vzporedno s faksom, končati 1. letnik tu in se po končani maturi prepisati na VF UL?(če je seveda možno po končanem 1. letniku visokošolskega programa prepisati v 1. letnik univerzitetnega programa)

Srčno upam, da je moje vprašanje razumljivo in da dobim pravi odgovor!
Najlepša vam hvala že v naprej!

Lep pozdrav 🙂

Zdravo!

Predlagam, da vprašaš na forumu http://www.tosemjaz.net/e-svetovalnica/

Matjaž

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close