Najdi forum

povečanje penisa

LP!
Zanima me ce je ze gdo od vas preiskusiu oblize turbo mx blue love al nekaj taksenga, im astranke ucinke? a res deluje? No sicer meni osebno se zdi dolzina mala imam 17 cm nekaterim puncam veliko nekaterim minautrno kaj pa mislite ve( punce) ki se tukaj na foromu?

Mislim da imas dovol velikega in ti res ni treba posegati po kasni kemiji ki res ne deluje

Ja zdaj imel sem ze nekaj punc in takrat ko so me pustile so vecine rekle da mam miniautrnega in to me je zelo uzalilo rad bi imel vsaj 20 cm pa tudi malo debelejsega

Ali ves koliko je povprecje . {Tam okol 13 cm }Saj majo nekateri res velike ampak teh je manj kot 2% kokl si pa star

star sem 14 imam novembra rd tko da kamlu bom 15

Potem imas za rast penisa se 10let . Sele po 20 letu se vidi koncna dovzina in obseg . Bodi ponosen nase sovrstniki ne dosegajo 15 cm verjemi

no kolko se tako z prijatelji pogovarjamo imajo vsi vsaj osemnajst in takrat ko se gre o tem se jas raje umaknem ker slisim da imam mansega kot oni

Haha ne verjemi jim to ni mogoce to so lazi . To si delajo na njihovem egu . Ce bi imel res take batine bi jih pokazal ne sam govoril da jih majo .

to je tudi res ampak res me uzali ko mi vse biuse recejo “kak mas pa ti malo kurcino do ti ga niti drkala nebi”

Pes, ki laja, ne grize 🙂 Ali se umakneš tudi pred fanti, ki imajo številko noge 44, ti pa 43? Najbrž ne. Penis je tak kot vsak drug telesni organ, ki bo zrasel kolikor pač bo. Tako kot imamo različne barve las, obliko nosa, telesno višino, imamo moški tudi različne penise. Prej kot se boš sprijaznil, da smo si različni, lažje ti bo. Nobene kreme, tablete, obliži, vaje itd. ne bodo pomagale.

A daj no daj ne smes biti obcutljiv . Ves ce bi bilo normalno nebi se imev bivsih nebi imev seksa ze pri 14 . Potem bi odrasev in imev vecjo samozavest . Se pravi pri 18 bos imev veliko vecjo samozavest in te bivse ne bojo prizadele . Odrascanje je tezko v teh dneh


Pri teh letih pa mas 18 cm je res velik in lep komad in nikakor ni premali verjami da jih je veliko punc ki bi ti ga z veseljem pofafale in drkale.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close