Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost zalotiti brata pri sexu

zalotiti brata pri sexu

Hey
Mene pa zanima ce je kdo ze zalotu svojga brata/sestro pr sexu in kaj se jepol zgodil a si ga je zaceu drkat pa gledu cez klicavnco al je sou not izbacil kurcino pa se jima/Jim (odvisno kok jih je blo haha 🙂 ) pridruzu al je sou mamici povedat hahaha pa je pol gor prsla pa ste sli family sex Hahahah
Al pac karkol delite z nami vase iskusnje na to temo

Lah tut bratranca sestricno/starse haha/dedka haha
Pac kogarkol 🙂

Nekdo gleda preveč ameriško pito. Pač če nekoga od svojih bližnjih zalotiš pri mastrubiranju se obrneš in zapreš vrata.

nova
Uredništvo priporoča

Hahahah ja sej jst bi tut tko naredu haha sam zanima me c ma kdo drugacne iskusne s tem al pa da Je saj ze vidu kej tazga
Delite z nami svoje izkusnje

Jst sm enkraz, ko sm biv str 15 let, zalotu brata pr seksu. On je biv takrt 17. Pac not sm stopu v sobo in vidu kaj pocneta za punco. Men je takoj zrt ratov in sm batino potegnu vn in zacev drgat. Pol sts me pa vidla in je brt teku nej grem vn, njegova punca pa mu je rekla: “dej pust ga, nej se fnta nauci” in prjela kurca v roko in mi ga zacela fafat. In pol smo tko skp fukal. Kdaj pa kdaj me se zdej povabta zdravn. Zdej sm str 16 let.


Ajoj kasne fantazije majo eni

Hahahh bolana zgodba
A ma se kdo kksno tako iskusno?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close