Najdi forum

kako dobiti punco

Ok
Str sm 15 let in to so pac leta v katerih si normaln fnt bolj od usega zeli sex
In jst nism nikakrsna izjema :).
Ampak kako nej jo dobim
Pac kje jo nej spoznam na fejsu?, uzuni k so zmer v grupicah? Al kje?
Pac c Hvala o kksno idejo kje nej kksno najdm al pa clo pozna kksno hudo k je samska pa bi bla za kej tazga 🙂
Za vse odgovore bom ful hvalezn
Najbl pa c kksna punca prebere ta chat pa je lepa pa samska pa nej napise pa se bova mal dobila pa mogoc s kej naprej. No ja hvala ze v naprej za odgovore

Pozdravljen Mark. Imas vec moznosti fb, sola, zunaj, trgovina, park marsikje jo lahko spoznas, ampak najbolj pomembna stvar je pristop kakrsnega imas do punce. Ta pristop pa je seveda odvisen tudi od tega kaksna ta punca je ne in kaksne si zelis???

Tut js mam tak problem str 15 let pa sm devičnik in rd bi sexsu. Ampak naj naj rečem punci ko se ji približam če so u skupinah bom izpadu neumn.

nova
Uredništvo priporoča

Ja Sj to ampak js trenutno nobene take ne poznam tko da to c so v grupicah al karkol ni vazn
Sam pac ja kje jo sploh najds??

Iz kje pa si?

Iz ljubljane


Iz kje pa si ti?

Na žalost iz Maribora.


Jaz tudi no okolica

Lalala a prids kej v lj
Pa dej mal opis kaksna si kaj kej delas pa tko
Pa c kdaj prides v lj pa greva vseen lah fukat
Pa kok si stara

Masahiko registrerej se
Da se lah po zs pogovarjava


Bom Mark sam nekej me zajebava bom probu cim prej zrihtat

Sj ni tesko sam pejt na un link k ga je un gor Napisu pa dej

Probi na tem linku
http://med.over.net/forum5/ucp.php?mode=register

Če hočeš dobiti punco se lepo napravi ter pojdi na kakšni ples .
Tam je veliko deklet ki so same lahko se jih malo ogleduj potem pa pojdi k neki punci ter jo povabiš na prvi ples .
Ko bo punca zato se met plesom zgovarjajta da se bolje spoznata potem se začnita pogledovati v uči .
Vendar ko je pavza se nekam posedeta in kaj spijeta .
Ko je zoped glazba gresta na ples tako da se držeta za roki .
Če se med plesom stisneta v objem se kmalu tudi začenjata poljubljati po licih .

Js mam tud problem… meni je fuull ušeč punca, pa ne vem kko sploh pristopiti do nje… pač smo bili na enem žuru skupaj in parkrat je bla s mojo sošolko samo se dela kot da me ne pozna 🙁 a ve kdo kaj naj naredim k mi je res fulll lepa 🙂

FB je kr dobr kraj za spoznavanje novih ane 🙂 sicer se pa morš itak v živo videt da vidš če je to res to. Še bolš pa če jo v živo spoznaš kje zuni…frendica od frendice pa tko naprej 🙂

Kaj boste fukal pr 15ih ce ste pred puncami picke al jih pa niste sposobni dobit.U lajfu je se kej vec k sam fuk.In noge ne da kr narazn usaka k jo srecas,keri limci…

Js sm str 14 pa si ga drkam pa sm zalubln pa mislm da pr tokih letih se ni treba met spolnih odnosov…ze da se bi loh poljubljov se mi zdi supr pa velk korak kajsele to…to se pocne pol pr 18+ letih


Pri 14-ih sem si ga jaz tudi sam drkal vse ostalo bo prislo pozneje ne sekiri se mas se za vse cas… 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close