Najdi forum

Sex na suho

Stara sem 15 let in fant z mano na silo sexa. Ni mi do tega vendar mu oustim ker ga nocem izgubit. Problem je pa da med sexom nisem niti malo mokra in mi nabiva na suho, brez kondoma. Vedno sva v doggy pozi in kricim in malo jocem ker me mocno noli. K tecem naj neha misl da je igra. Pa sm mu ze omenla da me to boli pa pravi da noc hudega pa da je dobr da je ekstremno.
Sam pa hoce da bi squirtala zto mi se drgne suh scegetavcek. Rekla sm da ce nebo uporabu lubrikanta nebova vec. Ampak ga se vedno ni js pa mu pustim. Nocm ga zgubit. Sexava 4x tedensko ker on tko hoce ampk js se vedno nism squirtala zto me kaznuje z voskom, urarci, vrvjo… Imava bolj bdsm sex
Imate kaksne vaje kaj naj nardim da bo vsaj malo mokra?
Aja pa je slabo da 4x-5x na teden vzamem kontracepsijsko tabletko ker sva vedn brez kondoma njemu pa vedn pride? (Meni ul malkrat)
Hvala

Punca, fant te izkorišča, zato ga čim prej pusti! Kontracepcijske tablete se morajo jemati redno, ne samo tu in tam!

Matjaž

…manjka se kurcev

nova
Uredništvo priporoča

Ni te vreden tak fant pusti ga.

Temu se rece posilstvo. Ti reces ne, rekla si mu za lubrikant, pa pravi da je njemu tako vsec. Ti mu sploh nisi pomembna. Punca, pusti ga. Ta fant te nima rad, ni mu mar zate, sicer bi poskrbel za zascito in za tvoj uzitek.

Sicer pa ti telo samo pove, da se mu tako pocetje upira. Nisi mokra ker te tip v resnici ne privlaci, ne daje ti dovolj casa da se dprostis, ne ukvarja se s tabo, bozanje, masaza, poljubi, pogovor, ni zaupanja med vama. To karopisujes, je zloraba. Poleg vsega si se mladoletna. Zaupaj se prosim odrasli osebi, ki te ima rada, mama, teta, uciteljica, soseda ali poklici na telefon 080 11 55 na http://www.drustvo-sos.si/

Prosim, ne dopuscaj nespostljivega vedenja! Javi se se kaj.

Zivijo
Sporocam da sem s fantom koncala ker tega ne umorem vec(:

Najbolj pametno bos nasla drugega prijaznega fanta ki te bo mel fuuulll rad in s kerim bos sexala kot bos ti hotela.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close