Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Fitnes/Tusiranje/Drk

Fitnes/Tusiranje/Drk

Star sem 17 kmalu bom dopolnil 18 let. Pred kratkim sem začel obiskovsti fitnes in opazil da se ga med tuširanjem kar drknejo na roke. Mislim po tezkem fitnesu tudi meni drk zapase pa si ga vrzem na roko. Sem pa opazil da želijo tud med sabo drkat al sam tak mislim?

Pa se eno vprasanje. Razmisljava s punco o seksu in vseh ostalih stvareh. Kaj je najbolj da sem pobrit spodaj al ne?

Hey. Meni se to ne zdi nic takega ce si ga drkas s kakim tipom. Tudi meni je to vsec. Kar se pa tice tega ce naj bos obrit spodaj pa sam ves kaj ma punca rada ce ji je to vsec sli ji je vseeno.

Kok se vs pa tusira tm nagih skp po fitnesu?
Ne pomoje si ga nocjo drkat druk drugmu razn ce ste gayi?
Al pa pac bi se sam hotl dotaknt kurac od kksnga druzga ker tega se nikol niso nrdil nwm
Js npr nism gay pa bi su group drk nism zaenkrat niti jebu niti group drk ampak bi rd cim prej
Tkoda c je kksna horney punca stara 15let al pa okol nej kr pove al pa c je kdo za to da bi si ga sli skup drkat
Kar pa se tice britja pa ja kr pobrij se ma pomoje 90% al pa se vec punc rade pobrite
Pac odvisn kok mas douzga c mas mejhnga je itak vseen kok mas?

nova
Uredništvo priporoča

Dej mark pisi mi *********.

Opomba moderatorja: navajanje osebnih podatkov na tem forumu ni dovoljeno. Registrirajte se in si izmenjajte podatke prek zasebnih sporočil.

Kako nej ti pism?
Kje se pisejo zasebna sporocila?
Aja pa c je se kksn tip iz ljubljane al pa vsaj kdaj pride v lj nej pove pa gremo skupni jerk
Al pa c je kksna punca pa gremo lah group sex

Za uporabo zasebnih sporočil se je na na forumu potrebno registrirati z uporabniškim imenom/vzdevkom na Vaš link. Po prijavi se lahko uporablja komuniciranje prek zasebnih sporočil v uporabniški nadzorni plošči Vaš link

Ne rata mi pomoje za to k ni on Registretan
Masahiko registrerej seda se zmenva za drk

Ja seveda, oba morata biti registrirana 🙂

če si za drkanje mi pošlji zasebno sporočilo in dobiš email naslov.

od kod pa si če lahko vprašam?

Maribor in ti?

tudi okolica 😛

Jaz bi tudi sel sem iz mb, mata snap al pa kaj ?

Daš mail pa se zmenimo?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close