Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Izusnje o analnem sexsu?

Izusnje o analnem sexsu?

Zivjo!
Malce neugodna tema, vendar s partnerjem bi probala analni sex. One prepricuje ze kar nekaj casa, vendar sem nekje zasledila, da ti lahko uhaja blqto medtem ko sexsas. Od takrat me je zelo strah in me zanima.. Ali moram pred sexsom na veliko potrebo? Ali moram biti prazna? Zelo me skrbi to, ker take sramote res nebi prenesla
Hvala vsem!

Zivjo!
Pisem ker se res nimam nikamor obrniti, malo me je sramota govoriti o tem, tako da prosim vsi tisti ki se ne morete vzdrzati slabih komentarjev pozrite svoj ponos in kliknite na drugo temo 😉
Ko sem bila majhna sem se vedno drgnila ob deko oz povster in prijal mi je obcutek, seveda nisem takrat se razumela da kar dozivljam je orgazem. Ko pa sem postala starejsa je to postal ogromen problem, namrec orgazem lahko dozivim samo tako da se drgnem ob katero koli stvar, torej lezec na trebuhu.. Ce lezim na hrbtu mi sicer pase, vendar sem samo enkrat v življenju dozivela tako orgazem in se za to sem rabila 2 uri. S partnerjem imava spolne odnose ze vec kot 2 leti meni pa se nikoli ni prislo. Rabim pomoc, ima kdo izkusnje?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close