Najdi forum

Kukavičji Otroci oz. Otroka ni naredil moj mož

Vprašanje za vse ženske:
Imate moža, fanta… Imate ga rada.
Zapletete se v spolni odnos z drugim… (sodelovcem, sosoedom, družinskim prijateljem…)
Zanosite z drugim kot z svojim možom.

Možu tega nikoli ne poveste.

ALi vas je kaj takih katereh vas je zaplodil kdo drug kot vaš mož In on nikoli o tem ne ve nič?
On misli da je oče on?

Izkušnje?
Poznate kako tako zgodbo (resnično seveda)

In kaj je vprašanje?

Seveda obstajajo takšne ženske. Baje je takšnih otrok nekje med 10-14%. A ti je zdaj zaradi tega podatka kaj lažje pri srcu 😉

Za očeta se nikoli ne ve, za mamo pa.

Slišala od pokojne tetke eno zgodbo z enim zanimivim detajlom.
Sta imela 5 otrok, zadnji ni bil od moža.
Ko je mož to zvedel po več kot 10 ali več letih, sta se zaradi varanja začela prepirati in kar je nenavadno, oba sta se začela puliti za tega otroka. Kolikor vem, sta ostala skupaj. Detajlov ne poznam.

nova
Uredništvo priporoča

V življenju se marsikaj zgodi in veliko zarečenega kruha se poje. Ampak to, da bi nekemu moškemu “podtaknila” otroka je pa izven mojega obzorja razmišljanja. Nenazadnje obstajajo splavi… ali pa ločitev … pa vest bi me tako žrla, da bi mu vse sčvekala…

Z možem sva skupaj 5 let. Zapletla sem se v spolni odnos z njegovim sosedom. Zanosila s sosedom. Možu tega ne povem. Sosedu povem in mu je vseeno. Otroka vzgaja in ima rad moj mož – oče postati je lahko, oče biti je težko … Moj mož JE oče mojemu otroku. Pika.

A z možem ne živita skupaj, da si se zapletla z njegovim sosedom, s svojim pa ne?

larika.90

Za tisto tvojo piko je še nekaj. Tvoje laži. In še marsikaj, kar se mi niti ne da nadaljevat.

In pred piko je tudi nekaj. Napisala si: “Moj mož JE oče mojemu otroku.” Mojemu! Ne vajinemu! Mojemu!

To je izven dometa mojega dojemanja …

Moj mož je neploden. Probavala sva skoraj 8 let z zdravljenjem z vsem. Glede na to da sem si želela otroka, sem pač si našla diskretnega prijatelčka z ugodnostmi kateremu sem pustila da mu prijhaja vame nezaščiteno. Ko sem zanosila po 5 mesecih sem končala z njim. Sedaj imam čudovito že 4 leta staro hčekico ki je biser. Mož o tem nič ne ve, misli da je otrok njegov in zadeva je zaključena. Smo srečna družina, in nič nam ne manjka.

Nekateri so neplodnost so v 50-ih prejšnjega stoletja zdravili tudi tako, da so ženo poslali samo na morje v Dalmacijo. So poskusili še to možnost, če je ratalo, če ne, so se pa sprijaznili.
Različna obdobja – različne možnosti – različne navade.

Uf debata….Men ta-te zgodbe umazane-zakaj? Nimam nič proti njej,njemu! Ampak če si že vedela,da mož ni ploden,zakaj ga nisi zapustila in zaživela z drugim,ki si vedela da ne more imeti otrok-NE PA TKO UMAZANO IGRO SE IT! Glej nisem bog ne….da bi komu sploh sodila,ampak sam svoje mnenje napišem.

Poznam zgodbo,ki se par pustu lih zaradi otrok,ki jih nista mogla imet in ko si vsak svojega novega partnerja najdla,zaljubla,zaživel,DOBILA ŠE OTROKA !!!!

TKO DA JST TEGA NE ODOBRAVAM,DA TAKO MOŽA IN ŠE OTROKA DRŽIV V TAKEM…..NE RAZUMEM PA TEBE OSEBNO DA LAHKO Z TEM ŽIVIŠ,KLJUB VSEMU,DA STE SREČNI!

Ben nej vam bo SREČNO-vam prvoščim!

Lp,Anja

dokler ne bo naredil testa DNA…

Sicer zanimiva zgodba od “oddrugega” in tudi nekako razumem njeno razmisljanje. Samo enkrat se je pripetil primer, ko je en mozakar ustavil eni stoparki, ki ga je kasneje obtozila, da sta sla sexat in da je oce njenega otroka. In ko so delali vse teste, je prislo ven, ne samo, da ni otrok njegov, ampak se to, da je on neploden. Doma pa zena in trije otroci.

Jaz tega mislim, da ne bi morala narediti, ker bi mi na nosu pisalo in slaba vest bi me kar pozrla.

Tako je,ker še nobena stvar-laž ni ostala NEODKRITA!Kako pravijo,če ne čez 3 leta,pa češ 5 let itd pride vse 1x na dan in kaj pol-POVEJ ?????

Še sreča, da je DNK test očetovstva čedalje cenejši :).

Ženske, ne bo vam več uspevalo!

In življenje uči da skrivnosti, laži pridejo po nekem ključu na plano..
Življenje..

zaradi zakonodaje in normativov kot jih pozna “belo” človeštvo je “dolžnost” ženske, da rodi (v “skupnosti” z moškim) otroka.
Neglede na to, kako je do ploda prišla.
Tako se je ohranjalo kraljestva, fevde, kmetije … moževo/rodbinsko “dobro ime”, če je (bil) gay …
dostikrat je bil naravni oče kar tast ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Na kraj pameti mi ne bi prišlo kaj takega in ne morem verjet, da je kdo zmožen it tako daleč z lažmi. To ni nedložna laž, s to lažjo živiš dnevno leta in leta. In nočem niti pomisliti kako more biti moškemu, ki kje po naklučju izve da otrok ni njegov ? Jaz bi se skušala postavit v kožo moškega in si predstavljat kako bi bilo če bi se to dogajalo meni ?

Ja, poznam tako zgodbo…pa ni s srečnim koncem:/

Srečen par iz obrobja LJ, on lastnik lokala, ona kelnarca (ja…RES čudno, ane:))…poročena, 2 otroka, sredi 30-ih.

Pri zdravniškem pregledu ugotovijo različne krvne skupine – obvestijo očeta – partnerka prizna. Picopek je oče.

Zgodba je resnična, konec je ne-srečen – ali pač srečen – on jo je načevljal, ampak njegovo življenje je šlo pa tudi navzdol…

Jaz sem pa naredil stari sošilki iz faksa otroka. živi z možem, in sem jo nafilal kar nekajkrat. povedeala je lepo da ga ima rada in da bo otroka vzgajala z njim, da je pa velika verjetnost da je moj. Fant je star sedaj 6 let n je izrezan jaz. Mož ne ve tega.

New Report

Close