Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Ljubezenski nasveti, partnerska intima in nezvestoba Ali je to normalno – mož me želi videt z drugim ali parom

Ali je to normalno – mož me želi videt z drugim ali parom

Z možem imava stalne fantazije med seksom….njega močno vzburja misel, da bi me videl z drugim, al pa da bi šla s parom..prišlo je tako daleč. da sva si priskrbela kontakt nekoga…

Je to normalno? Kaj to pomeni? Me sploh ljubi mož?

Mene sicer tudi ta misel vzburja, sam se bojim posledic…

Kaka izkušnja prosim?

Pri mojem prvem možu je bilo tako, da sem jaz hotela probat v paru in obenem njega stestirat, če je njemu to ok. Smo se dobili z enim parom pri njih na vikendu, meni je bilo čisto v redu, on je rekel, da njemu pa zanimivo. Kasneje sva se zaradi takega free odnosa tudi do drugih ločila.

Zanimivo, da si to vprašanje postavila na tem forumu.

S fantazijami ni nič narobe in lepo je, če si par toliko zaupa, da jih upa tudi izraziti. In mislim, da v mnogih primerih zadostuje že to – da jih partner sliši in da drugi zato ni deležen obsojanja. Nikjer pa ne piše, da je treba prav vse fantazije tudi izživeti. Najpomembnejše je seveda, kaj o tem meniš ti, drugi pomislek pa je, ali je tvoj mož sploh pripravljen na to, kar v nasprotju s pričakovanji utegne občutiti ob tem, ko te bo videl z drugim moškim. Sploh ni nujno, da je to sposoben tudi hrabro prenesti, čeprav zdaj sanja o tem.

Poskusita torej za začetek tako, da se o tej fantaziji pogovarjata. Mož ali pa ti, kdor ima pač bolj bujno domišljijo in je boljši pripovedovalec, naj pripoveduje to zgodbo, kako bi bilo, če bi bilo … Za vzburjenje je to čisto dovolj.
Če bosta potem še čutila potrebo po uresničitvi, pa pamet v roke in resno premislit. Meni se to ne zdi tako enostavna zadeva, kot je pač poiskati kontakt. Uh, daleč od tega.

Ne to meni ni normalno. Da bi lahko videl svojo, ki naj bi bila samo moja, kako jo nek tretji tip žge….ne, to ni normalno. Obstaja še veliko drugih načinov kako popestriti spolnost med možem in ženo.
Kaj bo pa naslednja fantazija? Da bi rad videl kako te vsi njegovi prijatelji natepavajo? Če ima že zdaj take fantazija, kakšne bo šele imel ko bo izživel to za katero te zdaj nagovarja.

Poleg tega pa bi se meni porajalo isto vprašanje kot tebi…ali te sploh še ima rad/a? Okej, rad te ima, saj sta že lep čas skupaj. Ampak to ni več ljubezen.

Spolnost je za moje pojme nekaj intimnega in lepega med dvema osebama, ne pa večimi. Vem pa da obstaja veliko ljudi, ki jim je “poligamija” nekaj navadnega…. prav, kar naj to imajo, mene to ne interesira.

Posledice pa bodo…prej ali slej. Sploh mi pa ni jasno kako te lahko ta misel vzburja? Tukaj se mi poraja vprašanje koliko ga imaš ti rada? Jaz se druge ženske nebi mogel dotakniti, če bi ljubil svojo. Kaj šele da bi jo gledal kako se jo dotika nekdo drug…

Iz malega vedno zraste veliko. Pomeni, iz malo perverznosti več perverznosti. Če se le da, se temu izogni, razen če se ti to zdi super in boš v tem uživala!!?? Konec je redko dober, če je sploh kje dober.

V spolnosti je normalno vse, s čimer oba partnerja soglašata in se strinjata.

Nisi napisala, česa te je strah. Beseda posledica ima lahko več pomenov.

A to iz lastnih izkušenj?
povej mi tvojo izkušnjo….

jaz mislim, da če imaš nekoga resnično rad, potem ga ne deliš z drugimi – pa nima posesivnost nič s tem. ampak veza je za dva, ostalo je javna hiša……..

to je odvisno aleksandra…
spolne fantazije ima itak vsak….

v vezi je sam pomembno zaupanje… če prestopiš to mejo, pol veza ne more obstajat…

Imam nekaj izkušenj, ampak o tem ne bi govoril, ker smo si ljudje različni. Predvsem pa ne vem, kaj žene tvojega moža v to “izkušnjo”.

Njega izredno vzburi misel, da me drugi….
Med seksom si veliko tega govoriva…
sej vem, lahko nama je zdej govort, ko imava to med nama dvema….sprašujem se, kaj bi bilo potem, ko bi prestopila prag…

zato sprašujem za mnenja…
Izkušnje…

Če on fantazira o tem in ti to tudi pove, a istočasno tebe misel o seksu z drugim vzburja in če odštejemo to, kaj ljubezen je in kaj je javno mnenje o tem in upoštevamo zgolj to, kar je med vama, potem je to za vaju normalno, ne glede na to, kaj vse to skupaj je. Te še kaj drugega zanima?

Meni se to zdi povsem normalno. Bodi vesela, da se lahko take stvari z možem pogovarjaš in da je odprt.
Take izkušnje lahko vezo utrdijo ali pa je ni več. Če sta oba za to potem mislim, da bo to samo vezo utrdilo in se nimaš česa bati.
Srečo in uživajta.

Vse je odvisno od tega, kakšna je podlaga za to fantazijo oziroma perverzijo tvojega moža. Ko bosta to naredila, bo to imelo nadaljevanje ali pa tudi ne. In to nadaljevanje se lahko konča v raznih perverzijah in nesrečnemo koncu. Ali pa bo vse OK. Odvisno od tega, kaj ga žene k temu.

Njega izredno vzburi misel, da me drugi….
Med seksom si veliko tega govoriva…
sej vem, lahko nama je zdej govort, ko imava to med nama dvema….sprašujem se, kaj bi bilo potem, ko bi prestopila prag…

zato sprašujem za mnenja…
Izkušnje…[/quote]

Fantazija je …fantazija. Super je če jih imata, se o njih pogovarjata in se tako kurita in ohranjata svoj intimni, le vajin odnos, zanimiv in vroč. Fantazija naj ostane fantazija, ker ko postane realnost se ponavadi spremeni v pekel. Ponavadi zahteva spiralo vedno močnejših perverzij, ki razvrednotijo oba partnerja in predvsem razkrojijo odnos. Zapomni si, fantazije so za fantazirat, realnost je pa nekaj otripljivega in to ni čist nič povezljivo.

Ja paše malo spremembe po tolikih letih, jaz sem tudi svojemu prijatelju to željo uresničila, čeprav meni ta misel najprej ni bila za uresničit, potem pa sem razmišljala bolje, da to narediva skupaj kot, da me recimo prevara, ker moški to rad hitro naredi. Nevem kaj bi ti svetovala s tem, ko začneta svingati se lahko veliko spremeni in ti je potem mogoče žal, ker en se lahko drži pravil, drugi pa lahko da se ne drži, kot je recimo, da se začne mož sam dobivati z določeno žensko ali ji posveča vse preveč pozornosti vpričo tebe, do zaljubljenosti itd. kar bi tebe seveda lahko zelo motilo. Mene je recimo sam par vabil k njima brez mojega, vendar jaz taka ,kot sem nisem to sprejela in jih zavrnila, nevem kaj bi moj naredil, če bi njega povabili in bi mi zamolčal, veliko res veliko je pasti zato dobro premisli. Mislim, da je tudi moj že šel s katero, če ga je klicala nisem pa 100% in mu tudi ne zaupam 100% tako se začnejo mala vprašanja in potem čedalje večja in več ne veš pri čem si, zato res premisli in se pogovori z njem vendar tudi tu ne bo nič 100%. Če ga imaš zelo rada boš postala čedalje bolj sumničeva ali pa tudi ne. To je moja izkušnja.

Kaj je normalno in nenormalno, je stvar posameznika. marsikaj ni normalno pa se počne. Eni jedo iztrebke v postelji, drugi se gredo sado in mazo igrice, tretji občujejo z živalmi, itd…
Marsikaj se torej počne. Predvsem je pomembno, če je to zate sprejemljivo in, če si kaj razmišljala tudi o posledicah, saj je seksualni nagon eden najmočnejših gonov sploh.

Torej bolj kot ne gre zato, da se spolno lahko človek zelo podredi trenutnim gonom, ki pa dolgoročno niso dobri za njegovo lastno samospoštovanje in tudi partnersko zvezo.

Ekspirimentiranje v postelji je dovoljeno in normalno, če se za določen eksperiment odločita oba, če pa želiš zgolj in samo ustreči partnerjevim fantazijam in pohoti, pa se zna zgoditi, da boš to kasneje tudi obžalovala, saj te bo lahko začel gledati z drugimi očmi in te bo lahko celo zasovražil.

Hm, a si mogoče moja žena?? :):) Hecam se.

V glavnem o podobnih fantazijah sva govorila tudi že midva. Nisva pa še nič izvedla. Sam sem ji predlagal, da bi mogoče pa rad poizkusil, da bi se nama še nekdo priključil. Po vsej verjetnosti je velik del razloga v tem, da imam malce težav s prehitrim izlivom, pa sem poizksuil že marsikaj. In žena je kar divja v postelji in imam vedno občutek, da jo ne potešim dovolj, čeprav sama pravi, da mi tega ne zameri oz. ji je sex z mano vseeno dober. No in sem prišel na idejo, da bi pa pač priskrbel še kakšnega modela, kateri bi moral seveda ženi absolutno vizualno odgovarjat in bi pač zadevo na tak način malce popestrila. Sama je rekla, da na to ni sicer res še nikoli pomislila ampak se ji je ideja zdela izredno mamljiva, tako da bomo videli. Dlje od tega pa zaenrkat še nisva prišla. Sva pa zelo odprta glede pogovarjanja okoli tega. Imava tudi kolege ki svingajo ampak sama nisva še nič kaj takega poizkusila. Razni vibratorji in podobno pa moji ženi ne odgovarjajo. Pravi, da je samo meso tisto pravo 🙂 V glavnem kaj več izkušenj ne morem povedati kot zgolj podobno fantazijo. Sem pa mnenja, da take stvari lahko odnos prej utrdijo kot pa zrahljajo. Namreč midva z ženo izvajava tako čutni seks, kjer so vpletena čustva in se lepo ljubiva, pride pa obodje, ko si zaželiva bolj divjega seksa, kjer os sama čustva mogoče niti nimajo nekega velikega vpliva ampak bolj kot neke vrste sprostitev. Zdej za veliko večino ljudi je to nekaj hudo groteskega pa se jim potem žene/možovi zgonijo iza ovinka ali pa pač do konca življenja samo sanjajo o takih zadevah in ne upaj na glas niti povedat. Verjamem pa da marsikomu pa to enostavno ne odgovarja. Nič hudega. Jaz nobenega ne obtožujem, vsakomur svoje. Nama je všeč malce preizkušati in zaenkrat v odnosu odlično funkcionirava (1 otrok ter 10 letna zveza, sva pa blizu 30 let).

Čisto spotoma, če pa kdo pozna kje si sploh lahko anletel na kakšen tak primeren oglas al kako se to najde, da bi dobila enega “pomagača” naj pa kar sporoči :):) Ker bova tole v prihodnje verjetno sprobala 🙂 Aja pa jaz z njim nebi popolnoma nič počel 🙂

moški30

včlani se v kupid tam so posamezniki, pari in boš takoj dobil ogromno ponudb od posameznikov tudi od parov

če te nekdo hoče vidit z drugim, pomeni da te nima več tako rad, ker če imaš nekoga res res rad, bog ne daj, da ga kdo takne kaj šele kaj več… ste tudi tako razmišljali na začetku veze, da bi žene dali nekomu drugemu? niste ane.. tako da ne nabijati, da je še vedno neka silna ljubezen, ker ne more biti. in če se vmeša nekdo lahko zamaje vse skupaj ja. ma ni varijante. če pa že, pa ZAŠČITITE SE ne zaupati nekomu kar tako na slepo!

New Report

Close