Najdi forum

Pozdravljeni,

danes sem po naključju izvedel, da me žena po 10 letih partnerstva vara že pol leta.

Ampak nečesa si ne znam razlagat: povsem mi je vseeno! Sploh nisem jezen, ljubosumen, užaljen ali karkoli. Skraka NIČ… Čisto ravno mi je.

Še bolj zanimivo je to, da ko pogledam nazaj, se nisva nikoli kaj huje skregala, vedno se strinjava glede odraščanja otrok, financ, hiše, itd.

Pred leti mi verjetno ne bi bilo vseeno, vendar zdaj iščem in iščem točko, ko mi je postalo (oz. postajalo) vseeno, pa jo ne najdem.

Zanimivo, kaj ne?

Verjetno si še v šoku, fazi zanikanja…

Čisto vseeno ti tudi v trenutku pisanja ni bilo, ker v nasprotnem primeru ne bi pislal na MON.

Ok, vara te, kaj pa sedaj? Se pogovarjata o ločitvi ali bosta poštimala zadevo? Jaz s takim, ki mu je vseeno, ne bi želela ostati v zakonu, ker si verjetno preveč mlačen….verjetno te zato vara, ker na čustvenem področju ni dobila tistega, kar je od tebe potrebovala. Sorry, ampak ženske varajo iz drugačnih vzgibov kot moški….

nova
Uredništvo priporoča

Mogoče ima Jaz71 prav…šok-faza zanikanja. Ali si mogoče ti kdaj naredil kaj podobnega? Prevaral ženo in ona ne ve? Ali je pa enostavno nimaš tako rad, da ti je vseeno če se je prepustila drugemu. Poznaš razlog zakaj te vara in se ti zdi opravičljiv. Na kakšen način si izvedel da te vara? Kako si izvedel-slučajno? Ali poznaš tipa s katerim te vara? Veliko je možnosti zakaj ti je vseeno. Najbolj se mi pa zdi, da svoje žene nimaš rad, nič do nje ne čutiš in ti je zato tako vseeno. Po eni strani je zate tako bolje, če boš lahko živel v takšnem zakonu. Mogoče pa pri vama štima vse razen seksa in si je seks pač poiskala drugje. Če se strinjaš s tem ni nič narobe in če tudi ona tebi pusti svobodo. Morala se bosta pošteno pogovoriti.

Tipično zatiskanje oči, pred tako velikim problemo!
Pa nikar ne govori, da ti je vseeno. Kaj si potem delal 10 let v taki vezi!

Ravno to je propeljalo do tega, da te vara. To, da ti je vseeno je verjetno občutila že predno je pričela z varanjem. Samo v razmislek.
Nezanimanje oz. nemar za partnerja, da občutek, da ti ni do njega. Ljudje smo ustvarjeni za ljubezen, rabimo vsakodnevne dotike, pogovore,….. Če tega nilahko pripelje tudi do tega, da si to poiščeš drugod.

Lep pozdrav od črne čipke

Tvoje vedenje oziroma občutki so res nenavadni. Mogoče moških, ki jih ljubosumje ne razjeda ravno bolestno niti ni tako malo, je pa zato toliko več tistih, ki znorijo zaradi ranjenega ponosa.

Žal mi je , da te ta vešča vara.

razmisli realno v čem vama ni šlo ; očitno sex , ker finance so vama ok . SPET DOKAZ , da denar ni nujen za večno ljubezen .

Vprašaj so iskreno ” ZAKAJ ” ?

vprašaj jo iskreno ZAKAJ vara in najverjetneje sledi ločitev

Ne, denar ni nujen za večno ljubezen, torej je to ziher sex.

Dejansko tudi moj mož okoli tega ni delal prevelike panike (ve le za poljube v pijanem stanju) in sva srečna še naprej… karkoli že to pomeni.. nikoli ne omenjava zadeve in se kregava zaradi tega..

Ženkica, ma ja ženske imate vedno nek drugi, opravičljiv razlog zakaj varate, moški smo pa krivi za vse težave na svetu. GROW UP!
Vprašajte se zakaj je toliko povsem enakih zafrustriranih komentarjev žensk na forumih.
Sam sem le za individualno obravnavo ljudi (ne glede na spol, vero, nacionalnost itd.), ker verjamem, da se nas ne da tako zlahka popredalčkati kot bi nekateri želeli, ampak kar je preveč, je preveč.

Tudi sam sem dal skozi izkušnjo kot jo je Miki70. Po nekaj letih veze, me je začela punca varati. Pa iskreno povedano, ji skoraj nič ni manjkalo. Ali pač…. zastonj ni začela varati. Tako kot pri njem, me je vse skupaj na začetku prizadelo, trenutek, ko izveš,… šok… Čez nekaj časa, pa ko premisliš vse skupaj, pa je tudi meni postalo čisto ravno. Vara me? Srečno punca!

Našel sem kviz, ki ima kar precej zanimiva vprašanja in lahko na podlagi njega človek sklepa, da se v njegovem partnerstvu nekaj dogaja ali je vse v najlepšem redu.

KVIZ ALI ME PARTNER VARA: Ali me partner vara[/url]

Srečno vsem 🙂

Moment mal … spet lop po nekomu, ki pove kaj se mu je zgodilo in njegovi trenutni občutki.

In to z: “Kriv ni tisti, ki vara, ampak prevarani … prav mu je!! Si je že zaslužil!!”

Pa kje živite? Zgodbe so mnogo kompleksnejše.

Nekateri (ni odvisno od spola) pač zvezo dojemajo kot samo jemanje in se obnašajo kot majhni, drekavi otroci. “Ko doma ne dobim bombona, grem pa k sosedovim po cukr …”.

“Krasno” razmišljanje. Res…

Z varanjem zbujati pozornost in na nek način “izsiljevati”?

Na kratek rok, izgubi varani, na dolgi rok pa varajoči. Vedno se tako izkaže. Vedno.

Mogoče si pa samo cuckold, pa si zdaj zvedel 🙂

Se strinjam s Samskim. Gospa želi pozornost sicer bi te že zapustila. Glede na to, da praviš, da te njeno varanje ne gane, bi te morala zapustiti. Škoda časa obeh.

Miki…od tega je ze nekaj let. Kako se je odvila tvoja zgodba?

Preveri ce sperma na njenih spodnjicah, ti verjetno ze dolgo nisi seksal: http://www.spyshop.si/osebna-zascita/i_81_ti-je-zvesta-ali-te-vara-preveri-s-checkmate

New Report

Close