Najdi forum

Pozdravljeni,
Pred casom sem spoznala moskega, v katerega sem se zaljubila in on, vsaj tako je zatrjeval, vame. Nisem vedela, da se ni zakljucil odnosa z zeno, saj se mi je zlagal, da se je ze odselila v tujino. Izkazalo se je, da temu ni tako, saj so se ji porusili selitveni nacrti. Nato sta, na dan locitve na sodiscu, se seksala. Ona me je naslednji dan poklicala in mi vse to plasticno razlozila, mene pa je skoraj kap, ker se mi o vsem skupaj ni niti sanjalo. Vezo sva tako zakljucila, tudi zato, ker je zelel najprej razresiti situacijo z zeno. V nekaj mesecih se je nato odselil, takrat me je tudi kontaktiral in sedaj sva eno leto par. Ampak jaz te izdaje na zacetku ne morem preboleti. Pred ocmi se mi vrtijo prizori njunega seksa, strah me je, da se bo kaj taksnega ponovilo, nezaupljiva sem, sumnicava… On je zaradi tega uzaljen, ces, da mu ne zaupam, da ni naredil nic narobe ves ta cas, kar sva sedaj v drugo skupaj (kar je res), da me ima rad, ampak da postaja vedno bolj napet. Mene pa hoce razgnati od bolecine in strahu ob vsakem njunem kontaktu, saj imata zaradi otrok se vedno stike, ceprav so ti res omejeni na najnujnese. Kako naj prebolim, kar se je zgodilo na zacetku, in grem dalje? Ali se sploh da? Rada bi ostala z njim, ker je dober clovek in mu sedaj nimam kaj ocitati, ampak sem v nenehnem stresu in strahu. Zavedam se, da najina zgodba ni enaka prevaram, ki se zgodijo v dolgotrajnih vezah, in da je bil na zacetku se zmeden po dolgoletnem zakonu in sploh se ne zrel za novo partnerstvo, ampak to mi v trenutkih stiske ne prinese dosti tolazbe.

Čimprej zanosi z njim in daj babi vetra…… zdaj pa zares Joj kok si naivna, najdi si eniga brez žene,…

Zdravo!

Bila sem v podobni situaciji in lahko te razumem, da ti ni lahko. On te prepričuje, da ne dela nič narobe, ti hkrati nabija slabo vest, ker dvomiš vanj, ti pa se sprašuješ in bojiš, da te občutki ne varajo…

Lahko, da je res kar pravi. Pri meni se je na koncu žal izkazalo, da je res občasno poservisiral tudi njo. Na koncu se je celo vrnil k njej. In rekel, da sem jaz kriva, ker sem ga na nek način odgnala oz. prisilila, da gre nazaj k njej. Kakorkoli, tam ni zdržal dolgo. Le toliko, da sta se otroka ponovno navadila na “srečno” družino, nato pa jih je ponovno zapusti in odšel v objem mlajše…

Taka je moja izkušnja, upam pa, da pri tebi ne bo tako.

Lp,

Vse kar je rojeno v grehu je že na poti v pekel. Zapomni si tega….

Pusti ga , čimprej, tem bolje.
Nikoli mu ne boš zaupala in to upravičeno.
Moja zgodba se je začela podobno – in sedaj se ločujeva.
Samo zapravila sem vsa ta leta. Brez veze. Zaključi. Manj te bo bolelo sedaj kot kasneje. Pač ni pošten in tudi naprej ne bo. Če bo imel priložnost namreč.

Kdaj boš ti nehala matrat samo sebe?
Stopi iz vloge “ubogi jaz”, v kateri si že leta in nehaj si ponavljati, da ne moreš. Zmoreš, to vem jaz in to veš tudi ti in tudi neštetokrat si to dokazala. In ukroti svoj um, ki ti dela štalo.
Kaj je v tebi, da si ne dovoliš biti srečna?
Drži se, dostikrat se spomnim nate 🙂

Tega moškega kar pozabi. Če se od nekoga ločuješ, komaj čakaš, da ta oseba izgine iz tvojega življenja, ne pa, da še seksaš z njo. V nasprotnem primeru ločitev sploh ni bila smiselna/utemeljena. Še tole, tisto, kar nam pravi intuicija, je ponavadi resnično. On ti je rekel, da te ima rad, ni ti rekel, da te ljubi. Med tema dvema pojmoma je bistvena razlika.

Seks z drugo osebo in ne z partnerjem je prevara. To je to. Lahko si zakrivaš oči ampak za to osebo nisi tako pomembna da bi pomislil nate in se odrekel kratkemu užitku.

Nisem verna, a to popolnoma drži.

Bejži čimprej stran, ker ti dvomi se ne bodo nikoli nehali. Ti povem iz lastnih izkušenj.

Evo… tudi jaz s tako slabo izkušnjo…. ni skupne prihodnosti, verjemi… Ti boš venela v večnih dvomih, on pa bo cvetel v svojih lažeh in prikrivanjih… Zapusti ga… takoj!

New Report

Close