Najdi forum

in selitev v hiško – strah ?

Se je kaka po ločitvi /ali iz kakih drugih razlogov/ preselila iz bloka v malo hiško / vikend.
Čez dan je neprimerljivo s stanovanjem. Želim prostor za hobije, stik z naravo
Kaj pa ponoči? Vas je strah, ker ste same?
Kolebam med stanovanjem v bloku in hiško.
V stanovanju bi blazno pogrešala vrt , teraso. V hiški pa bi to, kar si želim imela, ampak kaj pa ponoči

Za ponoči pa priporočam prijatelja. 😉

Ma ni hudo…stvar navade. Čez en čas boš videla da je hiška stokrat boljša kot stanovanje. Jaz osebno bi v stanovanju zbolel. Groza. Hočem zrak !
Drugače, pri nas je dokaj varno. Ni se še zgodilo,vsak koliko jaz vem, da je kdo vlomil ženski v hišo in storil kaj narobe. Pogumno naprej !

nova
Uredništvo priporoča

Hiška, kaj sploh razmišljaš o tem 🙂 ?

Na deželi je veliko bolj varno kot v natrpanem mestu 🙂 Ti povem da je mene bolj skrbelo ko sem bival v mali garsonjerici v enem nagužvanem bloku kot pa v hiši. In tudi razlog je upravičen, ker sem na lastni koži izkusil kako je to, ko ti gume pokradejo z avta čez noč, ali pa ti neznanci hodijo zvonit ob nenormalnih urah. Pa nihče od sosedov ne ve ničesar ko se kaj zgodi. Živet med kupom ljudi ki jih sploh ne poznaš ima svoje pluse in minuse. Po eni strani si neopažen in se nihče ne vtikuje vate po drugi strani pa nobenega ne poznaš niti ne veš kakšen je po značaju, tako da se lahko po nepotrebnem nevede zapneš z enim problematikom o katerem nimaš pojma.

Načeloma te nima ničesar za skrbet. Slovenija ni taka divjina da bi ti medvedje hodili na obisk 🙂

Pa kot sem že omenil, možnost da pride do težav z neznanimi obiskovalci/nepridipravi so v blokih večje, kar je normalno ker dnevno mimo gre več ljudi in potem procenti problematikov niso več tako majhni pri taki gostoti poselitve.

Hahahaha! Odvisno kje. Že na Kureščku so medvedji obiski stalnica. Res pa je, da se lažje znebiš medveda kot pa človeka. Medvedu samo preprečiš dostop do hrane…

enega velikega psa si nabavi da ti hišo straži. se boš zlo varno počutila:) ponoči pa če te bo strah samo kakšno muziko na youtubu pomirjujočo. priporočam kompilacije od skladbenika adrian von ciegler.celtic music je moj favorit.

New Report

Close