Najdi forum

Ali imam pravico zahtevati od ljubimca zvestobo kljub temu,da sem poročena? Gre za iskrena čustva do tega ljubimca ,ki se je umešal v moj zakon in sem se jaz vanj kasneje zaljubila.V zakonu nisem srečna in moža že dolgo ne ljubim več,zapustiti si ga pa zaradi posledic ne upam.Vprašanje vam bo morda malo čudno ampak tega človeka imam resnično rada vendar je ta bolj nagnjen tudi na flertanje,oziroma mu beseda zvestoba ne pomeni ravno veliko čeprav to poskuša prekriti.Ljubimec lahko naprimer izkoristi moj zakon v svojo korist če reče ,da nebi smela zahtevati zvestobe saj sem v zakonu,vendar se mi zdi da tako razmišlja samo človek ki si življenja brez še ene dodatne popestritve ne more zamisliti.Moje mnenje je da če me ima ljubimec resnično rad mi bo zvest brez obzira ali sem poročena.Pa ne obsojajte me preveč zaradi tega vprašanja v resnici si zelo želim zapustiti ta zakon.

Hahahaha! Kera zmeda!
Lej, premisli kje si, kaj bi rada in kak misliš preživeti preostanek življenja.
To, da si z nekom v zakonu, s katerim ne moreš biti, imaš ljubimca od katerega zahtevaš zvestobo, ki jo v resnici niti ne moreš, kaže le na skrajno zmedo v tvoji glavi.
Dokler se boš šla take projekte, od življenja ne moreš kar veliko pričakovati.

Ne.

nova
Uredništvo priporoča

tvoj ljubimec se je ‘vmešal’ v tvoj zakon zaradi tega ker si ti tako hotela. Ne mešat jabolje in hruške. Ali ti bo zvest ? Ali si ti sploh normalna ? Si kdaj slišala o poštenju med lopovi ? Jebem ti babe glupave…

Pa seveda- ta presneti samski ljubimec nima kaj, da bi imel še kakšno poleg tebe, saj tudi ti imaš samo njega in… aja, še nekega moža nekje.

Če moraš od moškega zahtevati zvestobo, bi morala že takoj na začetku premisliti, zakaj se s takim sploh spuščaš v (skrivno) zvezo?

On dobro ve, zakaj te ima oz. zakaj se je s tabo spustil v razmerje:
– poročena si, imel bo veliko časa na razpolago, da še mogoče kam drugam zavije, ko se spusti noč
– poročena si in nezadovoljna v zakonu -> dobra prilika za izkoriščanje, spet, ker si ne želiš dvigovati prahu – delanje scen, da ne bi mož kaj izvedel
– ve, da si prešibka, da bi razdrla zakonski stan in ga s tem ‘dihanjem za ovratnik’ ogrožala in ‘omejevala’

Izbira je bila tvoja, da si na razpolago moškemu, v katerega nimaš osnovnega zaupanja.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

O tvoji glavi ne bi niti začela, je pa dilema zanimivo izhodišče za razmišljanje. Zvestoba tistih, ki sodelujejo v varanju … Hm.

No, zvestobe nimaš pravice pričakovati od nikogar, to je nekaj, za kar se vsak prostovoljno odloči, ko/če tako čuti. Vse ostale variante vseeno, če jih ni.

Vem zakaj to sprašuješ . Ti ljubimca ljubiš zato ga nočeš deliti z drugimi.Iz njega hočeš izvleči zvestobo ki je nima ,zato se tudi ločiti ne upaš ,saj globlje v sebi dobro veš da ti ta ne bo zvest.Moški lahko zelo ljubi tudi poročeno žensko in ji je lahko zvest če se zato odloči,ampak tale tvoj ni tak.Kljub vsemu če moški resnično ljubi poročeno žensko se ob njem ne bi smela spraševati ali imaš pravico zahtevati zvestobo ,ob pravi ljubezni je namreč ta že prisotna .Očitno tale tvoj tanovi noče biti samo s teboj zato ti svetujem,da greš stran od takšnega človeka saj ti ne bo zvest niti takrat ko se boš ločila in boš v skupnjem življenju to od njega tudi zahtevala.

pravico vsekakor imaš…beseda ni konj;)…

New Report

Close