Najdi forum

Pozdravljeni,
Lahko me imate za norega , ljubosumnega itd pa nic od tega nisem. Samo rad bi se prepričal na svoje oči. Sumim , da se partnerka z nekom dopisuje prek whatsapp -a. Telefon nosi cisto povsod z seboj tut v wc. Nikoli tega ni pocela. Rabim pa pomoč, da zadevi naredim konec ce je res to kar sumim , da je.
Zadeva je taksna , da bi rabil vpogled v njena whatsapp sporočila. Brez aplikacij , ki jih moram fizicno naloziti na mobitel ker kot sem ze povedal mobitel je vedno pri njej.

Uporaben podatek bom nagradil resnoo.
Prosim vas , da se oglasijo samo tisti , ki me razumejo in vejo zakaj to hočem videti na svoje oči.

Hvala Lp

imam drugo opcijo, pri meni je bila zadetek v polno.Lahko ti pomagam, Napiši mejl…

Brez uporabe dodatnih aplikacij ne bo šlo, razen, če ujameš trenutek, ko bo telefon pustila neodklenjen. Tokaj pa se moraš znajti sam…

nova
Uredništvo priporoča



Zdravo
[email protected]
Lp

Zdravo

[email protected]

Lp

Obstaja ‘zagaman’ program keylogger – tudi za telefone. Zadevca si zapiše vse znake, ki so bili pritisnjeni torej črke, številke in je tudi neviden uporabniku – niti v seznamu aplikacij. Odpre se ga lahko samo z nastavljeno kombinacijo tipk.
Lp G

New Report

Close