Najdi forum

Dobro, da obstajajo anonimni forumi. ponavadi sem take forume, nezvestoba in varanje, prezirljivo preskočila. Kajti bila sem srečna. potem pa je prišla majhna kriza, stres, pomanjkanje časa in pozornosti, srednja leta. Srečala sem bivšega (ki zanimivo, sploh ni bilmoja lj. ampak sem itak imela samo sranje z njim). Dobila sva se na kavi. Možu sem povedala za to, pa je rekel ok. Pa se je ponovil poziv.Sem seveda šla. Ni se mi zdel privlačen, prej zopern, poln zavisti, negativnosti in laži. Pa malo sladkih laži laskanja. Ali je bila to ošabnost, padla sem na to. Da sem mu po tolikih letih še privlačna, da se zaradi mene skriva pred ženo. Nekaj pa je bil tudi spomin na mladost, na tisto najstniškost, zaljubljenost, neobremenjenost. No, ta bivši mi je postavil pogoj, da pričakuje moj klic, če se hočem še videvati, da je zdaj stvar na meni. doma sem povedala možu in je znorel. Jasno mi je povedal, da bo konec, če se še dobivam z njim. Hvala možu, to me je malo streznilo,zato tudi nisem klicala. Kajti laži in prekrivanja ne prenašava, ne jaz ne on. Bilo je pa hudo. Mož je trpel, ker je videl in čutil, da me je zagrabilo. Jaz sem trpela, ker me je grabilo, pa še sama nisem vedela kaj točno. Od idealiziranja, do nekakšnih želja, ma kar neki. trajalo je skoraj cel mesec. Meni se je zdelo, kot da bi šla skozi pekel. Naj pokličem,naj si privoščim avanturo, pa saj to vsi delajo, naj se delam in negujem samo prijateljstvo. Sram me je najbolj, da sem mu poslala SMS v stilu, kako je, pa je potem on odgovoril, da se bi o tem pogovarjal samo osebno. Nisem mu odgovorila. Me je pa metalo, posebno tisto, da se ti ponuja priložnost, pa ne veš kaj bi. Hudo mi je bilo, ker do sedaj v dvajsetih letih zakona nikoli niti pomislila nisem, da bi prevarala moža. Potem pa sem na dan, ko sem bila sama doma, osamljena, si v domišljiji privoščila vse tisto, kar sem si želela, da bi se zgodilo. Domišljiji sem dala popolnoma prosto pot in izživela vse fantazme,kar sem jih bila sposobna sproducirati. Nato je bilo kot,da bi se odrezala. Bilo je še voščilo po SMS, ampak to je tudi vse. Vame se je zopet naselil mir, čudno pa je to, da sem zopet popolnoma ravnodušna do bivšega in sem prekinila stike. Sicer prijateljsko. Mislim, da noben od njiju ni točno zasluti, kaj se je dogajalo v meni. Vesela sem, da je mimo. Groza me je, kaj bi se vse lahko zgodilo, če bi se prepustila trenutku. Hudo mi je, ker v tistem mesecu nisem imela nobene prijateljice,mame ali sestre za zaupen pogovor, bi šlo najbrž hitreje skozi. Sram me je, ker se mi zdi, da je to bila tudi svojevrstna prevara, kar se je dogajalo. No, vsaj besedo pa sem držala. Pa lagala nisem. Ampak imam vseeno slabo vest in se sedaj trudim okoli moža. Ne vem, nočem začeti temo o tem, ali bi mu morala še kaj povedati ali ne. Mnenja sem, da nočem mešat dreka, bo samo še bolj smrdel. Nikoli pa ne bom več vzvišena do tistih, ki se jim je zgodilo varanje. moja izkušnja govori, da je tudi partner malce odgovoren, če se zgodi. Še enkrat hvala možu, da se je zavzel zame in zboril in se ni nič zgodilo, kar mi ne bi mogel oprostiti. Vem sicer, da ga je tudi to prizadelo in mu dalo udarec, žal mi je zaradi tega, ampak vem, da mi to stranpot pa lahko oprosti.

zmagaliporaz

Super si izpeljala vse tole…. ničesar si ne rabiš očitati….. po toliko letih te je pač malce zaneslo, ampak si se zelo lepo ujela. Vse čestitke

Imaš predobrega moža. Niti pomisli ne več, da bi ga tako grdo izdala. Nisem varalica nisem bila prevarana, pišem pa iz izkušnje, ampak se mi je takrat vklopila samokontrola in pomislila sem na to kaj imam. Najboljšega moža na svetu.

nova
Uredništvo priporoča

En trenutek spremeni življenje…
Bravo, dobro izpeljano, trezno in odgovorno !

Hmm, ali lahko predlagam v branje novo knjigo Coelha? Prešuštvo.

Preseneča. VSaj mene. čepravs em potem po premisleku o njegovem pristopu v drugih knjigah prišla do spoznanja, da me ne bi smelo…

Lahko ti samo čestitam pri tvoji odločitvi in zelo zavidam tvojemu možu, da ima tako odgovorno ženo. Marsikatera ni…..

vso srečo ti želim

Ne vem zakaj imam občutek da nisi povedala vso štorijo …
Zakaj mi tvoje nakladanje zveni kot zanalašč pripravljeno opravičilo.
Na eni strani ga nazivaš ‘bivši’ in obenem inzistiraš da ni bilo nič med vami.
Pa še zadnji kos tvoje odisejade ne razumem preveč…Ali si ali nisi povedala možo za tvojo ‘borbo’ ? 🙂

Marsikateri mož bi dal vse da bi imel tako ženo… bodi ponosna na to kar si naredila in vse čestitke tebi in tvojemu možu

New Report

Close