Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Ljubezenski nasveti, partnerska intima in nezvestoba Kje najdete čas in imate poleg družine, službe še ljubimce ?

Kje najdete čas in imate poleg družine, službe še ljubimce ?

Sama kot prvo nimam ljubimca, nikoli nisem varala. Se pa čudim ko poslušam ali tukaj na tem forumu preberem, da imate ljubimce. Kdaj imate čas, kdaj se dobivate, kako vam znese ? Otroci zahtevajo svoj čas, družina, gospodinjska opravila, delovni čas je vedno daljši. Vem za ene ženske, ki se jim fučka za družino, mož otroke da spat, one se veselo dobivajo z ljubimci pod pretvezo, da so na fitnesih. Ene to opravijo med delovnim časom, se med službo dogovarjajo, pošiljajo SMS-e.. A meni je to res noro.
Jaz osebno nimam časa niti k frizerju, nimam časa za fitnes, otroci, njihova šola in družina ter služba me max okupirajo. Očitno nisem dober gospodar svojega časa 🙂

za vse ima dan 24 ur in če počneš eno stvar jo na škodo druge stvari, ki jo istočasno ne moreš početi.
Varalice se hvalijo, kako imajo doma vse poštiman, v resnici pa ni tako. Energijo, ki jo usmerijo v varanje, izgubljajo na drugih področjih.
Tako da bodi vesela, da imaš dovolj za početi v življenju in ti ni treba iskati ovinkov.

Med šihtom :)))

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/
nova
Uredništvo priporoča

Čas se najde. Je pa res da jaz nisem tip, nikoli bila, da bi 24 ur na dan živela samo za familijo. Tiste dve uri na teden, ko grem k njemu si čisto komot vzamem. pač ne ribam in sesam vsak dan, so what. Življenje je prekratko da bi ga zabijala z nepomembnimi stvarmi.

Ko te tako berem si še jaz zaželim imeti ljubimca- daj no kake bedarije pišeš da nimaš časa za nič razen za familijo.

ne vzameš si ga, pa en mislim za ljubimca. Res in celo se ti zdi to vrednota.

Ob 3 otrocih imam čas za telovadbo, frizerja, masažo, nohte, prijateljice- vsak dan pa skuham, tudi pospravim in sem z otroci. Mož je veliko v službi pa nam vseeno gre. Daj ne bluzi da nimaš časa.

Ljubimca maš ali ga nimaš- stvar življenja odločitve, da pa živiš samo za froce pa pucanje pa hvala lepa.

Ko te tako berem si še jaz zaželim imeti ljubimca- daj no kake bedarije pišeš da nimaš časa za nič razen za familijo.

ne vzameš si ga, pa en mislim za ljubimca. Res in celo se ti zdi to vrednota.

Ob 3 otrocih imam čas za telovadbo, frizerja, masažo, nohte, prijateljice- vsak dan pa skuham, tudi pospravim in sem z otroci. Mož je veliko v službi pa nam vseeno gre. Daj ne bluzi da nimaš časa.

Ljubimca maš ali ga nimaš- stvar življenja odločitve, da pa živiš samo za froce pa pucanje pa hvala lepa.

JA možje in žene delajo doma namesto njih. To je pa ja jasno.

Evo, spet ena popolna mona, ki ima čas za vse, ki se 100% posveča družini, kuhanju, ima tip top dom, pa še zase poskrbi. Mož, tipično, veliko odsoten.
Globoko se ji priklonimo in sklonimo glave od sramu tiste, ki smo nesposobne in nam zmanjkuje časa.

In kaj je narobe če fotr daje otroke spat? Ene si res mislite da brez vas familija še prdnit ne more.

Ja to je pa res najlazje, ce se clovek odloci se vse da. Mislis, ce imas otroke,sluzbo se pa vse na glavo postavi. Clovek vse zmore in to z veseljem. Ce pa ne verjame pa doma cepi. Varanje ni odvisen od casa ampak od odlocitve cloveka. Tale cas vas res okoli prenasa.

Jaz imam familijo, dva krasna otroka. Povem vam še jaz svojo zgodbo. Sem poročena, dva otroka, mož dela cele dneve, tudi za vikend. Fraj je le ob nedeljah. Skratka imava veliko stanovanje, po najnovejši modi, visok sijaj…. Sama sem obsedena s čistočo in glancanjem stanovanja. Tako, da moj vsak dan je skrb za otroke, kuhanje, pranje, likanje, glancanje in pospravljanje. Doma je vsak dan vse v nulo, kot v škatlici. Sama hodim v trgovino skoraj vsak dan, dobivam se s prijateljicami, kofetkam, veliko hodimo z otroci okoli. Hodim na nohte, k frizerju in pa imam čas tudi za svoj šport – ljubimca 🙂 Vse se da, če se hoče 😉

Ko tole berem se lahko samo zgrozim.

Čudovite otroke boste vzgojile, ker ste same tako čudovite.

Morala je res na psu…

Ene si ga vzamejo za soping ene pa za ljubcka. Se pravi nekatere sprosca soping, ene ljubcek.

En post je bil naj prvi vrze kamen…
V mladosti sem bla ljubica … enmu… pa kasneje bila prevarana.
Bila full proti temu. Pa mi enkrat kolegica rece… tista k ne vara laze.
In prides do neke tocke k ti neki manjka.
Al adrenalin. Popestritev ali sprememba.
In evo. Tudi jaz ki sem bila full moralna ga imam.

In ja. Vedno se najde cas. Tut mamice rabmo sprostitev, a ne… kakrsna koli ze pac je ta sprostitev

Da mi več nobena ženska ne reče, naj jo spoštujem. Super ste. In potem si drznete reči, da ne bi dala roke v ogenj za nobenega moškega, da je zvest.

JAZ NE BI DAL ZA ŽENSKO. Sprostitev, adrenalin? Bi ti bilo všeč, če bi tvoj mož, ali karkoli že je, to naredil?

Najti žensko za resno zvezo in zvesto? Pa kaj vam je ženske? Ste znorele? Se res več ne da dobiti zveste?

Halo…

JA ti si ti ena velika egoistična p…a. Kakšne otroke vzgojite take osebe si nikoli ne boste priznale. Ne morem razumet kako sploh lahko živite v takih zvezah. Govoriš mu da ga imaš rada, potem pa ga varaš. Pa to ste taki lažnivci da glava peče. To je to, ko imate polno rit vsega. Dobite porcijo taki kmalu

nekatere besede se mi zopet tako znano berejo……
sploh te zadnje štiri….te lahko vprašam če imaš rada Pavčka in zimo?

Vsem moškim, ki ste pisali tukaj na to temo in obmetavali ženske z izrazi kot so ku… in podobno… zgolj v razmislek… kaj pa, ko je mož fizicno odsoten vsaj tri mesece na leto, ko je doma, pa bulji v tv ali dremlje… za sex in tudi samo nežnosti in lepe besede večno preutrujen… ko ga kličem po telefonu, ne dviguje, ker je baje v gužvi… pa ni srčni kirurg.. nič od ničesa… zavrnjena sem bila vsaj 1000x… pa mu skuham in sem prijazna in nežna… pa še vedno nič… tidi za pogovor je preutrujen… pravi, kaj češ, tempo je tak… ma poln kufer imam takega partnerskega življenja… bi plačala komu, da mi pošlje sms in mi zaželi lep dan… porocena in osamljena… da bi plačala, da me kdo drži v objemu pet minut. No?

Aja, še to… da ne bo izpadel “revež, ki gara za familijo”… za večdnevno jadranje s sodelavci, novoletne zabave, ki trajajo do naslednjega dopoldneva, poslovilne zabave, svoj tek… ja, za vse to pa ni preutrujen…

Avtorica – kjer je volja, tam je pot, vse ostalo so samo izgovori, da ni časa itd.
EH mislim, da kriviš ženske je smešno, mislim, da imaš napačne predstave o življenju, če želiš 100% zvestobo, si pač kupi psa, a tudi z njim se boš moral kar dosti ukvarjati, da ne bo vzel klobase iz drugih rok.
PUMA, da takole označuješ žensko zato ker je pač povedala kako je bilo, pa je prenapeto, po moje bi jih ti fizično obdelal, če ni glih po tvoje. Si že katero prebutal? Da spomnim na tvoje besede: JA ti si ti ena velika egoistična p…a. Samo zato, ker je bila ljubica? Daj človek, ustanovi svojo sekto in se idi boga tam. Dokler ne žališ, še berem tvoje komentarje, potem pa je preveč in se zamislim nad tvojim profilom. Pač nivo debate, ohranimo prosim.

Zakaj se ne locis, dobis normalnega moskega, ki bo poskrbel za svojo zensko? Nismo vsi isti.

[/b][/b][/b]

New Report

Close