Najdi forum

S fantom sva že 3 leta skupej.. blo je že vsega. ampak moj problem je ta, da ne vem kako nehatii z njim. ne vem nekako se ne ujameva, in on meni še zmeri ne zaupa, čeprou nima ni malega razloga za lubosumje alpa ne zaupanje. To mene ubija. In nekako nimam več moči vztrajati, z njim zna bit zelo lepo in družinsko smo povezani.. ampak se mi zdi da nism povsem srečna z njim. Nimam več volje do spolnih odnosov,kreganja,razlganja. Bojim se ga pustit,ker govri da ne more brez mene in da me ma neizmerno rad. Učeri sm rekla da ne morem več, pa me kliče in me prosi naj premislem.. ampak js res več ne wem, ne morem se odločt kaj hočm! In če bom zmogla brez njega .. Prosim za kak dober nasvet, ker itak usi pravjo naj poslušam srce..

Si že premislila. Zdaj samo izpelji. Če ne gre ne gre. Seveda boš zmogla brez njega.

Ko se boš odločila ne bo več težko.
Pa ni važno ali ostaneš ali končaš. Samo odloči se in za svojimi besedami, trditvami stoj. Kar imaš zdaj je samo agonija. Odloči se.

nova
Uredništvo priporoča

Hvala vama,da ste mi svetovalii.
Sem se odločila in prekinila z njim. .. Sam zdj je novi problem, prosi me naj premislem in naj mu dam še eno šanso, .. Kliče me in kliče..
Strah me je da ne bom mogla stat za svojim besedami.. kokr ste omenle. Ampak vseeno bom tmasta!

ko te bo klical bodi malo bolj groba, pošlji ga nekam, povej mu, da nasilen s tem svojim cmihanjem, kar tudi je, če tega ne bo razumel, pa spremeni številko

reč mu naj ti da npr. 14 dni, da razmisliš..ta cajt boš mela mir, seveda mu reč naj te ne kliče 14 dni…
in pol se bo zgodilo dvoje..al boš ti še bolj odločena da je konec, ker se ne boš več bala pritiska
al pa boš pšla nazaj
on pa tud lahko da mu pride da je tko boljpš…
al pa mesec dni naj te psti, da razmisliš…

Iz sosednje teme:

Mislim, da ima razlog, čeprav ne podpiram takega javskanja.

Kaj mu ni jasno v besedi ne? A veš kaj ti sporoča? Da tvoje mnenje, tvoje odločitve, tvoja čustva in ti niso pomembni. Pomemben je on, on, on. Pravi, da še malo razmišljaj, da boš prišla do pravega rezultata – zanj, seveda. Kakšen patetik in nedorasel tip.. Ima vse nastavke za psihota. Ne zaupa ti, kregata se, nadleguje te… a so to osnove za srečno zvezo? Odloči se, če se imaš rada. A se imaš? Potem vztrajaj pri svoji odločitvi.

To kar se dogaja ni normalno. Če bi te imel rad bi ti zaupal in te spoštoval. Pusti ga ! Zaslužiš si moškega ki te ljubi , spoštuje in razume !

Preprosto si najdi drugega fanta

New Report

Close