Najdi forum

Najprej en lep pozdrav vsem skupaj!
Torej, moj problem je sledeč…
S fantom sva skupaj leto in pol. Na splošno nimam pripomb kar se njega tiče oziroma najinega odnosa..vse lepo in prav..vendar me zadnje čase predvsem moti, da fant pogleduje za drugimi ženskami v moji prisotnosti. Se zavedam, da vsi moški kdaj pa kdaj pogledajo luštno, privlačno žensko in mi to ni nič nenavadnega, ampak njemu se nekak ne da dopovedat naj preneha s tem, ko sem jaz zraven. Drugače sama nimam problema s samozavestjo, se zavedam da dobro izgledam, prav tako mi tudi on večkrat to pove, pa vendar se mi zdi nespoštljivo z njegove strani, da to počne pred mano. Se vam zdi da pretiravam? Ima kakšna podobne izkušnje? Kakšno moško mnenje prav tako dobrodošlo. Hvala!

Nagovori ga, če lahko skupaj pogledata in pokomnetirata 1/1 – fanta/punco.
Al ga bo minilo to delat s tabo in bo bolj diskreten ali pa ga boš izgubila, ker bo postal ljubosumen.
Tak je, nimaš kaj.

To, da smo s partnerjem, ne sme pomeniti, da se moramo ograditi od vsega, kar nas seksualno ali tudi sicer privlači. Del vsakega kvalitetnega partnerskega odnosa pa so tudi pravila in meje. Te pa določata skupaj. Odnos je lahko kvaliteten, samo če se skupne meje in meje partnerja spoštujejo.

Če se osredotočim na vedenje, ki ga opisujete, pa naj napišem, da verjetno ne pretiravate, razen če ste res malenkostni v smislu, da ne tolerirate niti spontanega podzavestnega pogleda.

Precej je odvisno tudi od starosti. Mlajši fantje praviloma težje obvladujejo svoje impulze, kot starejši moški.


To je pravzaprav dobra ideja. Lahko greste še en korak naprej, če si upate. Ko partner pogleda drugo žensko, ga še dodatno spodbudite. Ko se vzburi, stopite v njegovo vidno polje, in se ga dotaknite, poljubite ipd. Na ta način bo svoj seksualni impulz usmerjal v vas, in na takšen način postajal vedno bolj seksualno zasvojen z vami. In ne mu povedati, da sem jaz to predlagal 😉

******************** Boštjan Topovšek, Core Energetics telesni psihoterapevt, Mojster Coach Nevrolingvističnega programiranja e-pošta: [email protected] splet: [url]http://humanu.center[/url] lokacija: Ljubljana, Tabor


Če dobro fafaš, se nimaš česa bat.

Če bi mi to počel, potem bi v njegovi družbi tudi sama vidno, ampak res VIDNO zijala za drugimi, privlačnejšimi tipi in tudi izustila kakšen komentar v smislu: “wauuu, kako je ta hud!”

Najbolje takšnim ljudem, ki te ne upoštevajo, vrneš, če jim storiš isto nazaj, a še malo potencirano 🙂

Mogoče, ampak večina si nekaj vzame kot da so do tega upravičeni in če ti narediš enako, te v svoji maniri poetiketirajo in kot te etikete ponotranjijo, še napadejo. Po navadi verbalno, lahko tudi fizično, ker ga s tem “sramotiš”.
Problem je v odnosu… ali drugače povedano: Če se spustiš na njegov nivo, te bo tam pohodil.

tipi ne razumejo drugače kot da jim jasno poveš meje, ne berejo med vrsticami (mogoče bi temu rekel enostavno da so bolj preprosti, na jasno postavljene meje se tudi ne moreš potem sprenevedat). sploh ne tko ko sta še kar frišna. po 20 letih se samo pogledata pa že vesta koliko je ura 🙂

No naj povem kako se je stvar “razpletla”. Zgodba se je vmes seveda spet ponovila in sem mu kar direktno rekla, da mi to ni všeč ali pa bom pač tudi jaz gledala za privlačnimi moškimi vpričo njega. No njegove besede na to so bile češ, da za ženske to ni elegantno da tako očitno pogledujejo za moškimi.. hmmmmm kot da za moške pa je??? Katastrofa..
Vaše mnenje?

Ne spoštuje te kot osebe, ima te zgolj za zadovoljevanje svojih (spolnih?) potreb.

Se ti ne zdi, da se malo “prepoceni prodajaš? 😛


Lahko bi se reklo da te ne spoštuje, lahko pa rečemo, da očitno ne pašeš v njegov okvir predstav o tem kakšna naj bi bila ženska. Zdaj, ali ti nisi prava zanj (oziroma on zate) ali pa so njegove predstave popačene.
Lahko pa mu mirno odgovoriš, da o tem, kaj je elegantno zate, odločaš ti in niti približne ne on. Moraš se malo bolj postaviti zase oziroma za svoja prepričanja. Le tako lahko dobiš njegovo oziroma spoštovanje od kogarkoli.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se zavedam, da vsi moški kdaj pa kdaj pogledajo luštno, privlačno žensko in mi to ni nič nenavadnega, ampak njemu se nekak ne da dopovedat naj preneha s tem, ko sem jaz zraven.

zavedaš se, ampak ne moreš mu dopovedat, povrhu vsega pa ti to ni nič nenavadnega? ampak ti vseeno hočeš da neha. a sploh prebereš kaj pišeš? malo manipulatorstva je začutit tule.
drugače pa, probaj še ti gledat za drugimi fanti, pa boš videla reakcijo. če mu bo vseeno veš da ima samo še kratek rok trajanja. če mu pa ne bo prav, se lahko pa pogovorita o tem.

Pretiravaš ne..ker če te to moti te pač moti in proti temu nimaš kaj.. po moje imaš samo dve možnosti ali se zaradi tega sekiraš in maltretiraš kar bo posledično pripeljalo vezo do mrtve točke ali pa se sprostiš in lahkotno z njim pogledaš in komentiraš tako punce kot moške…samo to da se pač ozre in pogleda še ne pomeni, da bi z njim tudi kaj imel.

Pretiravaš? Ne. Tvoj občutek, ti govori, da ni ok.
Čeprav, oči so zato, da gledamo…in jaz pogledam med pogovorom tako ženske, kot moške. Nič posebnega. Omejevanje nekoga ni ok. Sploh, če to začuti…ti si mu kar povedala, da boš še ti druge tako gledala. Zakaj? Saj ima oči tudi zate, prav kmalu bi opazil, da tvoj pogled uhaja tudi drugam, da nimaš svojih oči samo zanj.

Ti lahko oceniš kako jih pogleda…poželjivo?…ali pač pogledaš. Naj te ne zaslepi ljubosumnost.

Lahko pokomentiraš kako žensko in moškega, pa prenesi tudi to, da je morda katera huda. Saj ni tako neumen, najverjetneje, da bi ti rekel…to pa bi ruknu…mislim, ne?

Če se ti zdi, da so ti pogledi druge vrste, poželjivi…pa beeeži od njega dokler je še čas. Če se na začetku tako obnaša, kako bo šele takrat, ko bo ugotovil, da mu zadnje bijejo, da bi ga še katera pogledala…

Ja, ženske smo občutljive…vedno mislimo, da smo center in okolica partnerjevega življenja…če pa temu ni tako smo pa ogrožene. Prespi tole zadevo, pa boš morda na to gledala z drugega zornega kota in sploh ni tako kritično, kot se zdi na prvo žogo.

Neprestano buljenje v druge ženske ob tvoji prisotnosti vsekakor ne more biti prijetno. Sta se pogovorila o tem kako zelo te to moti? Ker če te moti te pač moti in povej mu na glas. Če si pokazala le ljubosumje, s tem pokažeš tudi svojo krhko samozavest.

ne sekraj se preveč, ker to vsi prej ali slej počnejo.

nisi ti kriva, lepa si, ker tudi tebe drugi fantje drugih punc gledajo, priznaj.

ne sekiraj se!

da so vsi okrog angeline jolie, ko vstopi oprah winfrey bodo vsi njo gledali itd 😉

New Report

Close