Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomoč za računalnik !

Pomoč za računalnik !

Zdravo. Imam namizni računalnik na katerega sem nedolgo nazai naložil Windows 7 64bit , vse deluje brezhibno razen zvoka, kjer mi kaže desno spodaj zraven ure zvočnik ter križec. Ima kdo rešitev ? Je kaj z driverji ? Sepravi računalnik je PC,namizni, Ima ASRock N68C-GS FX matično ploščo.
lp. vsak nasvet zaželjen.

daj dirverje za zvok gor, to bo

Imaš driverje: poglej pod audio in download.

Link


Križec ponavadi pomeni, da ni priklopljenih zvočnikov. Preveri, če imaš priključene na pravi izhod.
Če ni pravih gonilnikov, pa preveri na nadzorni plošči – sistem – upravitelj naprav, če je kakšen vprašaj.

Tlele NAJLEPŠAA HVALA !!! DELAA :DD, zvočniki so bili priklopljeni problem je bil le v tem da nisem imel naloženega kar je predlagal “tlele” HVALA RES 😀

a mi lahko kdo pove, kje se vključi notranji mikrofon na samusng računalniku? kajti ne morem nič snematu, tudi skayp mi ne dela. Hvala za pomoč!

Hm, a lahko malce podrobneje napišeš kakšen je tip računalnik ter za kakšen tip mikrofona gre? A je integriran?

Premalo podtakov si napisal/a…

Predvidevam, da gre za prenosnik? Pri vsaki seriji je malce drugače. Zapiši vsaj tip in ostalo kar veš.

ja je integriran…model NP355E5C-A01HR..drugega pa nebi vedla.. ne dela mi od takrat, ko sem nekaj sprobavala vključiti mikrofon za karaoke, in mislm da sem nekaj izključila, saj mi sedaj mikrofon ne dela..še v snemalniku zvokov ne..

V desnem kotičku spodaj imaš verjetno ikono z zvočnikom ali še kako drugo ikono za zvočno. Klikni z desnim klikom in se ti bo pokazalo bodisi mešalnik zvoka, naprave za snemanje… klikneš da odpreš in obkljukaš mikrofon ter nastaviš drsnik za glasnost.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Lahko pa odpreš nadzorrrrrrno ploščo in odpreš nastavitve – upravitelj zvočne kartice in boš našla tudi mikrofon.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

ko odprem mešalnik zvoka se mi prikažeta 2 ikoni (speakers in system sounds). ko pa kliknem speakers pa pogledam naprave za snemanje, pa mi piše, da ni nameščene nobene zvočne naprave.

Mislim, da nimaš installiranih driverjev za dotični mikrofon. Bi morala imeti CD z vsemi potrebnimi driverji. Poglej.

Drugače, pa še poglej v navodila, kjer ti kaže kako priklopiti mikrofon: ne vem če je to ta pravi prenosnik; http://www.samsung.com/hk_en/business/business-products/notebook-pc/series-3/NP355E5C-A02HK-download

imam use potrebne driverje,sam pravi da mi je mikrofon že delal..nehal je takrat ko sem vklučila mikrofon za karaoke in sem najbrž nekaj izključila. ima še kdo kakšno zamisel?

New Report

Close