Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hahah, seks s starejšim tipom

Hahah, seks s starejšim tipom

Ej, ne morš verjet, zadnjič bila na enem žuru, pa me en tip upeca, vidim da je tam okol 45 ampak šarmanten pa to, razgledan, bister, rukneva par koktejlov, par pirov, pa greva k njemu.

Saj je znal osvajat, pa predigra pa to, sam potem pa točno tako, kot je opisala ena pred časom, me je prav spomnilo na ta zapis, hahahaha:

45 + DEDCI so…………………….že orenk matrenga!!
…………….
Neki sicer obvladajo – da jim pa pride????????????? ŽIV OBUP!!

Znucaš si ustnice (zgornje, pri fafu)……….neki nabijajo – vsem nam je jasno, da so že trdi v križu…..

švicajo, dihajo tako k stara lokomotiva, zobna proteza jim nagaja in oči mu zavija tako, da ne več

ALI MU PRIHAJA ALI ODHAJA!! nOČNA MORA BEJBIK!

Mene noben star dedc ne prepriča v seks. Se rajši sama, par minut in čao! Ne pa ta povešena jajca in en nudl masirat 1 uro in pol! Pol pa še ta smrdljiva sperma………

Ga ni!!!

Točno tako, sopel kot lokomotiva, nikakor da mu pride, mu uplahnil skoraj, pa pol spet lih da je blo….. ves čas pa vzdihoval, kako sem seksi……da s tako ni bil že lep čas….. dolgcajt za znoret, sem hotla vmes TV prižgat pa Janšo gledat na zborovanju, medtem ko je dve uri nabijal……ma ne grem več s temi starci, ni šans.

Pa se ti to pogosto zgodi? To, da tipu ne pride? [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/teufel/a010.gif[/img]

______________________

:)) saj na koncu mu je špricnilo.:)) Mi je prav kamen padel s srca.

Pogosto? Prvič pravzaprav, je pa res, da prej nisem seksala s starejšimi od 35.:)

:)) saj na koncu mu je špricnilo.:)) …..[/quote]

Verjetno je pomislil na kakšno fejst bejbo:-)))

Ma, je tebi v glavi nekaj špricnilo. Potem se pa čudite, zakaj teme brišejo!
Mislim avtorica, da imaš ti hude psihične motnje, pa tudi tvoj umski razvoj…. hmmm… mislim, da malo zaostaja….

si pa ti stara? ali med vstniki ni nobenega zanimivega?

Psihične motnje, ker sem seksala s starejšim tipom in povedala, da je to pravo matranje?

WTF?? A ste same stare matrone tukaj ali pa take, ki v temi seksate s svojim možem v misionarcu, vmes mu pa z brisačko pot brišete s čela?

In zakaj bi to temo brisali?

jap, enkrat se mi je zgodilo. Točno tako kot opisuješ, nočna mora. Moj ima zdaj sicer 43, zaenkrat še vse laufa, ampak tudi jaz sem par let manj, vidi pa se razlika od pred 10 leti.

Opisano je pa super.

Kaj se pa drugi zgražate? Ker starejšim dedcem ne gre kot podmazano in že malo škriplje? Ja, dobro jutro, no.

Pač je tale tip takrat uletel.

In ja, drugače so vrstniki na tapeti. Pravim, da je tale oldi prvi in zadnji.

:)) saj na koncu mu je špricnilo.:)) …..[/quote]

Verjetno je pomislil na kakšno fejst bejbo:-)))[/quote]

ma lahko on misli na fejst babo dve uri, pa se bo dve uri matral, da mu pride.:)) Saj veš, kako je, no, saj si v pravih letih.

Punca starejša ko boš, manj bo mladih, kar navadi se:-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

pri moji postavi, seksapilnosti in mojih letih (22) jih še neki časa ne bo zmanjkal.:)))

če je tako, te je škoda, da si “tako dobra”, se ne bojiš za renome? ti ni do enega kvalitetnega tvojih let?

s tem pač nisi imela sreče. mogoče je bil poročen in ga je dajala slaba vest, če je bil samski, si pa že videla, zakaj. če je vse o.k. ni razlike med 23 in 43. sicer te ne mislim prepričevati, samo shrani si, kar si pisala za takrat, ko boš toliko stara.:)

tema je pa čisto v redu. verjetno bo veliko razburjenja. meni se zdi komična.:)

Psihične motnje, ker sem seksala s starejšim tipom in povedala, da je to pravo matranje?

WTF?? A ste same stare matrone tukaj ali pa take, ki v temi seksate s svojim možem v misionarcu, vmes mu pa z brisačko pot brišete s čela?

In zakaj bi to temo brisali?[/quote]

Ker imaš za takšne teme drug forum, če še nisi ugotovila!
Glede let pa, hmmm, mogoče sem mlajša kot ti. NIsem pa primitivna in prostaška, še manj pa lahka kot si ti.

pri moji postavi, seksapilnosti in mojih letih (22) jih še neki časa ne bo zmanjkal.:)))[/quote]

Verjetno jih res še hitro ne bo zmanjkalo, glede na napisano potrebuješ samo nekaj koktejlov, par pirov, pa že padeš! :-))))))))))))))))))))))))

Tukaj sicer povem, ker je anonimno, ampak je.bat ga, res je kar pravi punca, nismo več tako poskočni kot enkrat. Žena je že nekaj časa zame nezanimiva, zredila se je 20 kil, seksualno me ne zanima več. Imel sem ljubico, 14 let mlajšo, nekaj časa je bilo okej, potem sem jo pustil.

Zadnjič sem pa na eno prsato bejbo iz revije drkal pol ure – sem mislil da mi bo odpadel, prej mi je prišlo v par min če sem kakšno hot videl in ko sem si ga obdeloval. In zadnjič z eno bejbiko, s katero se dobivam zadnjih par tednov – mi je prvič usahnil, no potem je spet prišel k sebi, ampak sem rabil nekaj časa.

Jah, leta so tu, čeprav si ne priznamo.

Ti si pares ena koza se hvališ kok si in pa super model potem pa pecaš tipa ki bi bil lahko tvoj fotr
res si ti en poden od babe .In skozi neki opletate tuki enmu pride prehmav .
Ampak tale dedi te pa je nabiju mu pa ni takoj razneslo ti je blo pa hudo kaj .
Res si ena velka prsmoda da te en ata nabija .Poden od babe

pri moji postavi, seksapilnosti in mojih letih (22) jih še neki časa ne bo zmanjkal.:)))[/quote]

Verjetno jih res še hitro ne bo zmanjkalo, glede na napisano potrebuješ samo nekaj koktejlov, par pirov, pa že padeš! :-))))))))))))))))))))))))[/quote]

Zakaj bi pa ona “padla”?? Kaj pa če je tip padel? Kakšne bedarije pa kvasiš? Tako kot gre tip lahko seksat s komerkoli, pa nihče ne reče, da je padel, lahko gre tudi punca ali ženska, ne? Ne da bi kakšna zadrta stara tercialka otresala jezik in jo med vrsticami zmerjala za kur.bo. A se bojiš za svojega tebe naveličanega možička?

Za keš, masaže in pedikuro, oblačila Dolčegabana, stanovanje v Centru LJ……..počitnce, zabave…..

pa tut potrpiš tisto urco seksa/teden z ostarelo, sivodlakavo kreaturo. Čez dan je pa itak v kravati in fuuull pomemben člen v slo kriminalu. En uglednež, haha

Revce ste druge, k jim morate kuhat in prat!

Če nisi prebrala, je on njo pecal in upecal.:))

In ona je poden od babe, ker jo je osvajal tvoj mož?

res je revščina huda stvar, samo je tudi umetnost kuhanja zanimiva, pa otročki in dišeče perilo iz stroja. ampak lepo počasi, ko te bo minila jahta, si boš zaželela kakšno globjo kvaliteto. pedikuro si lahko vsak privošči, dolčegabana pa sploh nimata lepih oblačil.

Končno nekdo, ki prizna, kako je v resnici. Vsi ostali pa: neeeeeee, starejši tipi so čisto taki kot dvajsetletniki, še boljši, ker so bolj izkušeeeeniiiiiii. Pa je to daleč od resnice. In pa avtorico obsojajo ker je šla s starejšim. Zakaj pa ne bi smela?

res je revščina huda stvar, samo je tudi umetnost kuhanja zanimiva, pa otročki in dišeče perilo iz stroja. ampak lepo počasi, ko te bo minila jahta, si boš zaželela kakšno globjo kvaliteto. pedikuro si lahko vsak privošči, dolčegabana pa sploh nimata lepih oblačil.[/quote]

Mah, ne. To me ne zanima, seksat grem iz lastnega užitka, ne za keš. Tokrat sem se pač zajeebala.

Sem 45, dobivam se redno z deklico staro 25 ze vec let – nimam zgoraj opisanih problemov. Ravno obratno – seksualna privlacnost izgleda vedno vecja, nobenih tezav s potenco, s krizem tudi ne -:) Je pa res, da sem prakticno vse zivljenje dokaj sportno aktiven.

Na grdo babo tut mladim težko pride, kaj šele starim. Očitno si grda p r a s i c a, da si moraš stare p r a s c e zbirat, ker te mladi ne povohajo. Bot raj sama, ja!

New Report

Close