Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Organo Gold – je že kdo slišal za to?

Organo Gold – je že kdo slišal za to?

Lep pozdrav,

Pojavil se je čisto nov, čisto frišen izdelek na trgu, namenjen, da ljudje bogatijo z njim, in sicer Organo Gold. Podjetje, ki proizvaja instant kavo ter zeleni čaj po principu mrežnega marketinga. To je pa tako, da vsak, ki je v tem sistemu privabi čim več prijateljev ali kogarkoli že v ta sistem in na njihovi proviziji prodanih izdelkov bogati, služi.
Ta kava in čaj se pa razlikujeta od ostalih po tem, da vsebujeta nekakšno kitajsko gobo, ki se jo uporablja že tisočletja v kitajski medicini.
To je čisto nekaj novega in se sistem še uvaja, a po prvih rezultatih resnično deluje in se mastno služi (no odvisno kok ste aktivni).

No to so pravljice!

Podjetje obstaja že nekje od leta 2004… mogoče še več. Ameriška agencija (FTA) je že sprožila preiskavo tega podjetja sploh o zakonitosti njihovega početja, sploh zato ker niso prav za prav dokazali, da so njihovi izdelki organski…
No in sedaj je ta izdelek prispel tudi v Slovenijo in pojavlja se mi nekako misel, da za tem stoji piramidni sistem. Že zato ker deluje na principu “mrežnega marketniga”, kjer si ljudje medseboj prodajajo in pridobivajo stranke in nato služijo od provizij.

Na spletu je možno najti cel kup forumov, ki po eni strani opisujejo kako vse to deluje ter zagovarjajo vse to, po drugi pa je tudi ogromno pripomb o goljufanju.

Zanima pa me ali je že kdo naletel na ta Organo Gold?

Namreč, tale zadeva me je tako razjezila, ker se okrog mene stalno vrtijo razni “mazači”, ki mi prodajajo bučke glede raznih piramidnih, diamantnih in mrežnih marketingov, da sem se odločil, da se bom končno o tem tukaj razpisal in po možnosti koga spametoval, da ne zaide v take bedarije.

Najprej me je že med predstavitvijo, ki je bila lepo zaigrana in usklajena (da mi je šlo kar na smeh), zmotil podatek, da se lahko služi le če se ima nad sabo levo in desno polovico mrežnega marketniga ( oz. (vsaj) dva poslovna partnerja). No do tega je pa problem priti, saj v kolikor te nekdo povabi v ta sistem, te vpiše recimo pod levo stran… torej imaš nad seboj enega desnega partnerja… kako dobiš levega, če si že v sistemu?

druga stvar, ki me je pošteno razjezila, je ta, da po predstavitvi vsega tega sranja pokažejo še njihovo spletno stran, na kateri se pojavi čisto nov izdelek, in sicer citiram: ” o poglejte gospod, ravnokar so uvedli čisto nov izdelek za trženje, ki se imenuje King of Coffe”…. no King of Coffe obstaja že nekje od 2010, 2011.. mogoče že prej… tko, da … RESNO?!?! to je pa že višek, da imajo nekoga tako za norca, da mu take bučke prodajajo… da stalno uvajajo nove izdelke… pajade

no za zaključek pa še to… obstajajo trije paketi, na podlagi katerih se določi vašo provizijo ki jo boste prejemali. bronasti stane 160 EUR in zajema 9 škatlic instant kave, nato je srebrni, ki nevem kok stane, ter nazadnje zlati, ki stane približno 1200 EUR. Vedno znova ponavljajo, da poanta tega je, da vam podjetje plača potem nazaj, zato ker vi pijete njihovo kavo in vam bodo vedno več plačevali, za vedno več uživalcev te kave ali čaja. A isto časno morate vi naročati izdelke pri njih, pridobivati stranke in nato čez cel kup zafurstriranih in zmedenih informacij, nato vi nekako preko raznih provizij služite na ta račun. Aja pa še doplačati morate 65 EUR za izdelavo spletne strani, preko katere boste lahko vi vodili lastno evidenco in računalnik si bo beležil katere stranke ste že vse pridobili in koliko jih je ter nato izračunal vaš dobiček. pričnete z 500 eur na mesec in nato če ste pridni in delavni lahko tudi služite po več 20.000 EUR na mesec… na MESEC!!!

ok, zdej pa zajemite sapo in se zamislite…

zakaj tega ne počnejo vsi, če so res taki zaslužki? Mene je takoj odbilo ko so obrazložili, kako poteka včlanjevanje ter ta provizija in nato ves ta vložek ter razni zlati paketi…

To je to… Zelo sem se razpisal, želim pa slišati če je kdo že naletel na ta izdelek, ter kaj si vi mislite o njem… zame je tole totalni nateg.

Lp

Meni je bilo na tej predstavitvi najbolj hecno to, da vsi, ki so v Sloveniji kao v vrhu tega krepa, sploh ne pijejo kave. LOL
Drugače pa, ja, se popolnoma strinjam s tabo.

A ste jo poskusili? Meni ni bila všeč, niti kavi podobna…

Poznam… kava je ogabna. Poleg tega je draga.

http://vancka.moj-album.com/

V Sloveniji imamo že več kava MLM sistemov:
Healthycoffee
GreenCoffee
MagicGold
OrganoGold

tako, da kdor rad kavo pije se lahko preizkusi, še v prodaji kave.

haha, lepo prosim ali si eden od naivnežev, ki je nasedel, ali pa si preprosto na vrhu piramide. Pa mi povej… zakaj bi te podjetje plačevalo, ker ti uživaš njihovo kavo?

kot so že drugi napisali, kava je zanič. sploh pa prosim, ne smetit foruma z takimi kozlarijami, da se lahko vsak preizkusi v tem… to ste zame navadni mazači, ki pobirajo denar naivnežem.
So pa verjetno vsa tista zgoraj našteta podjetja v preiskavi, mar ne?

Pozdravljeni,

sam sem bil na predstavitvi… veliko obljublajo, ampak se opaz da ne bo nikol nič od tega razen za peščico ljudi na vrhu. Najbolj me pa zmot da lažejo, kako so bili vsi uspešni podjetniki in so pustili podjetja samo zaradi kave. Dobil sem kar nekaj informacij o teh ljudeh vendar me pa zamina še kakšna zanimiva informacija o Denisu Hovelji iz primorske, ki je med glavnimi “govorci”
Skratka stran od Organo gold.

če boš malo pobrskal po metu za temle Organo gold, boš našel, da je v svetu že dalj časa velika afera glede tega. ustanovitelja te družbe že preganja zvezni urad v Ameriki.
tudi tista stran, ki je bila prikazana, kako vpisuješ nove stranke, je navaden blef in po nobeni logiki ne more delovati.

Le pozdrav

Odgovor na neumna uprašanja in brezveznih kvant.
Ustanovitelji Organo Golda ,ki so sistem pripeljali v Slovenijo so pač bili zelo zdreli za krajo in metanje slabe luči temu proizvodu.Seveda na kakšen način ; pač obljubljali so vse možno ljudi ogoljufali in se okoristili samo zaradi hitrega donosa ,da bi čimpreje prišli do plena.Ker pač se je vse sfizilo so ti ljudje obupali in nočejo več slišati o tej zadevi.
Ljubljanska ekipa pohlepnežu je ogoljufala menda kar nekaj ljudi v proti vrednosti paketa za 1400 e
in ti ljudje so bogi ostali na nagi riti podomače.Tudi naš Denis se je vpisal pod ljubljansko ekipo seveda opazil je nihov način dela in nimu bilo ušeč kaj so počeli.Zato je odgovorno prevzel krmilo v svoje roke in sistem pravilno speljal po črti zakona podjetja.Da bi to dokazal je moral kar krepko pljuniti v roke in dokazati ,da to ni stvar laži.Seveda vsaka stvar nekaj stane od analize kave do dokumentacije upisa registra v republiko Slovenijo do obnovitve sistema lažjega dela do iskanja novih vlagateljev do vseh potrebnih dokumentu za izoražovanje intd..Noč in dan delal do onemoglosti ter se boril za nov nastanek tega podjetja v Sloveniji.V slabih 4 mesecih neprespanih noči trdega dela mu je uspelo spraviti toliko ljudi pod seboj in pripeljati te ljudi pred obličje prevaratom .In kaj se je zgodilo prevaranti so sedaj spoznali ,da znim ni šale ter oni so ostali brez usega mi pa poslujemo z 32 kratnikom hitrostjo na mesec.Sistem deluje odlično brez dela ni jela in povem vam ,da nehajte jamrati in kvatati klaf brezveznih.Raje imate 540 e od delodajalca pa zopet zapravite v sistemu pravih prevaratu naših politikov pa naših delodajacem sram vas bodi.Raje Živite v sistemu številk na papirju temu nejamrate ste tiho in delate kot miške zanimivo kajne.Sanjači!!!
Zakonec še tole naša ekipa dela na temu ,da se seme seje in nakoncu žanje.
Izivam vas če ima gdo jajca naj se oglasi pred našim Denisu Hovelji.
Če pa gdo potrebuje našo strokovno pomoč in je resen igralec naj se oglasi pri nas.
Ponujamo vam 1000 delovnih mest z najman 2500 e na mesec
a opomba nas je že blizu te številke še nekaj prostih mest je no gdo si upa pred ogledalo.
L:P

tok je super, da so v Ameriki vse vpletene pričel preganjat.

Organo gold pod preiskavo[/url]

takih strani je na netu ogromno, tako da samo stran od Organo Gold.

pa še tole, ljubljanska ekipa Organo Gold posluje v nepremičninski agenciji Hiša oz. Casa, na Viču. zaposleni pri tej agenciji vodijo tudi te goljufije Organo Gold.

čim dlje od teh goljufov!!!

“organo gold Nova Gorica”: in od kod je potem tale vaš Denis – the god of all gods – pridobil vse te certifikate za kavo, ki jih v tujini nikjer nima ?

Če misliš, da bodo farmacevtski giganti gledali mirno zraven, kako ljudje zauživajo najbolj zdrave stvari na svetu, kot je ta goba ganoderma lucidum, kot so konopljini izdelki itd. in boš padel na vsak video, ki bo odmeval… pač ne boš tega uporabljal.)
Počakaj, da prvi starček umre in je zjutraj pil og kavo .-)

O čem govori video?
Ameriške agencije zasledujejo organo gold in ostala podjetja z ganodermo lucidum, ker ne morajo potrditi, da so vsi učinki medicinski zapisani na škatlici resnični. In dobili so nekaj pritožb, ki ji FTC ne mora potrditi, zato FTC sporoča, da se sami odločite, ali verjamete pritožbam. Če bilo kaj ne bi štimalo, bi verjetno zaprli.

Še vsakemu, ki sem dal kavo, je bila všeč. Ok, razen stricu:) In večina jo pije zjutraj in pred kakšno dolgo potjo, kjer pridejo na cilj sveži. Sam sem po 8. urah sedenja bil vedno utrujen, sedaj pijem to kavo in sem super.
Vsi učinki se skladajo z učinki ganoderme, ki se uporablja že nekaj tisoč let, intenzivno jo raziskujejo že vsaj 40 let in niso našli negativnih učinkov.
Poglej na wiki ali komu zaupaš. Dr. Berovič se s to gobo ukvarja več kot 20 let. Najdeš lahko tudi članek evropske agencije za zdravo hrano, ki glede imunskega sistema izpostavi to gobo.

Moje mnenje:-)
p.s. Glede marketinga pa je pomembna hitro rastoča skupina. In v Denisa po tem času še vedno noben ne dvomi razen verjetno kak nevoščljivec 🙂

” in life you NEVER GET what you want.
You get what you picture”

Dejte si tisti, ki pljuvate po takšnih in drugačnih stvareh tole najmanj 10x prebrat.
Ker očitno vam še vedno ni jasno kaj počnete v lajfu in kaj si želite.

In ne dajat nespametnih mnenj/informacij ljudem, ki si v življenju želijo VEČ.

Lp in uspeh vsem,
G.P
OG diamond

a to ta Denis, ki so mu po tekočem traku propadli vsi bari, ki jih je imel, na biziju pa -30 000€ po zaprtju s.p.ja? 🙂 leader in pol 😀

Pozdravljeni

Malo stara tema ampak vseeno. Pred kratkim sta mi dva kolega omenila neko novo sceno ki se imenuje Flexkom ( applikacija za pametne telefone ), kjer pa tudi sodeluje tule večkrat imenovan Denis ( PIMP v poštenem biznisu ). Pa še neka druga scena je bila z nekim Next world. In če preberem ali poslušam vse, ki so kakorkoli vpleteni v ta mrežni marketing, slišim in berem ene in iste besede, kot da bi jim jih kdo zabil v glavo. Od prodaje pralnega praška, ki ne opere, do posebnih higienskih uložkov in magične, kave, pa do spletnega trgovanja? Če je to res tako super in oh in sploh, pa zakaj je večina šlo po gobe in se vedno neka nova neumnost pojavi na trgu, katera že samo z besedo smrdi, kaj šele, da bi jo kdo poskusu.Sej ni kaj dodat. Smislijo pa se mi teji ljudje, ki slepo verjamejo nekaj, kar ni namenjeno njim ampak spet, nekim elitam ( stricem iz ozadja ). Lep pozdrav vsem

Pozabil ste tud na neko novo finto, kjer je spet Denis “veliki vodja”, neke čokolade. Kao za hujšanje in podobno (na to varianto kot OrganoGold). Za vstop se pobira keš (ne vem,cca 1500e+), da sploh lahko začneš delat, folk ma oprane možgane kako bodo vsi multimilijonarji itd.
A ni zanimivo, da se vsi ti mrežni marketi takoj podrejo, ko ni več idiotov, ki bi vlagal v to? Dejstvo je, da se pobere denar (oseba ga vloži, da lahko začne delat), potem pa bam! kot hišica iz kart.

Ne nasedajte!!!!

Dragi moji slabo mi je,ko prebiram tole pisanje o kavi. Če kava ne bi imela certifikata sploh ne bi bila na tržišču! Če ne bi bila dobra in učinkovita je ne bi pilo že milijone ljudi po svetu. Sicer pa to sploh ni nova zadeva saj jo jaz in mnogo mojih znancev pijemo že tri leta. Z gotovostjo lahko trdim,da je kava Organo gold odlična in zares goba reishi,ki je dodana deluje izjemno. Ko boste kavo pili že prvič boste občutili razliko v počutju. Sicer pa smo preverjali učinek na krvni tlak in holesterol. Stanje se je po enem mesecu normaliziralo. Goba deluje krasno na imunski sistem,pljuča,spanje in še bi lahko naštevali. Moja vnukinja pije vročo čokolado/občasno,ko se predvideva kakšen prehlad. In lahko rečem,da že tri leta ni bila bolna.

Sicer pa je moje mnenje,da slabo luč daje kavi mrežni marketing. Če bi kavo prodajali v kakšni prodajalni z zdravo prehrano bi prišla na prvo mesto priljubljenosti. In to velja za vse kar pride na tržišče pod mrežnim marketingom. Je pa res tudi to,da so to najboljši in najkvalitetnejši izdelki. Sicer pa ni nujno,da greste v mrežni posel,če želite te stvari kupiti. Jaz kupujem zase in za svoje mnoge stvari od mrežnih marketingov.
In prosim preverite stvari preden jih daste v javnost in ne bodite tako kritični do vseh novosti.
Lep pozdrav!

Lepo pozdravljeni,

ob branju vaše vroče debate, sem se odločila, da vam podam še svoje mnenje o vsem tem. Mrežni marketing (MLM) poznam zelo dobro. Da se ga naučim sem se odločila pred 3 leti, ko sem nekaj mesecv iskala službo, pošiljala prošnje, ko sem po nešteto poslanih prošnjah le uspela najti zaposlitev in da delam za sanje nekoga drugega…in ko sem doživela tak mobing, da nisem spala ponoči, da me je bolel želodec…in ko sem na koncu zbolela ker sem se gnala, da zaslužim in da lahko svojemu otroku dam kaj v usta… sem se odločila, da bo treba naredit spremembo. Nikoli si nisem zapirala vrat pred nobeno informacijo, ko sem 2-kat odšla v tujino na seminar, sem dojela da sem okrog sebe zgradila nek zid…ta zid me je naučil zgraditi naš sistem v naši preljubi državi. Seveda da delamo za ta sistem.
Spoznala sem da je podjetniška pot težka, spoznala sem, če ne spim ponoči ne spim zaradi sebe, ker delam zase in ne za nekoga drugega, spoznala sem ducat uspešnih, podjetnih ljudi z čudovito osebnostjo.
No in ko sem na tehtnico postavila dvoje: klasično službo s fiksno plačo ali dobro mrežno marketinško idejo z dobrim produktom in ko sem se vprašala kdo mi bo dolgoročno več prinesel, kdo mi lahko zagotovi, da bom imela pokojnino, ki bo zadostna, da ne bo potrebno bremenit še naših otrok…mi je bilo jasno, treba bo izstopit iz množice.
Žal je res da se mrežnega marketinga danes lahko loti vsak, tisti ki ga razumejo in tisti ki ga ne razumejo. Vprašala vas bom nekaj, ko priporočate neko storitev ali izdelek prijatelju, znancu…ste od tega kaj plačani? Vam klasična služba lahko zagotovi varnost, na stara leta? Vse to vam mrežni marketing lahko zagotovi: Nekaterim gre grozno v nos, da se na dogodkih in srečanjih ploska, smeji, pleše, haaaloooo seveda to ni ok, ker vas noben ne matretira??!!! Pa še in še bi lahko naštevala…
MLM dela vsak ZA SEBE, če ste dovolili da vam je kdo drug gradil posel, up-line, down-line, potem je to samo VAŠ problem. Obljube takšne in drugačne…žal BREZ NIČ NI NIČ. No pa še to o piramidi :), Ko odprete svoje podjetje in zaposlite zaposlene ali delate v podjetju, nimate piramide,(na vrhu ni direktorja in potem tako navzdol…) če prodajate izdelek ne gradite mreže kupcev???!!! Verjamem pa, v kolikor je vaša služba takšna da ob 8:00 pridete v službo in do 16:00, ne naredite nič, (razen da dvignete nekaj telefonov ali odprete nekaj emailov ali stojite za tekočim trakom, ali živite brez cilja, ker so vas naučili, da vam VAŠ CILJ POSTAVIJO DRUGI) potem vam verjamem da bo MLM največji ABSURD, ker pazite v MLM-ju je TREBA DELAT!!! Ker delate za sebe! In v MLM-ju vam tisti ki je nad vami pomaga, ker je tako boljše za njega, v klasičnem poslu vam bo vaš nadrejeni…no verjetno tudi pomagal.
Danes mi je uspelo najti čudovito službo s čudovitim vodstvom v manjšem družinskem podjetju in sem tudi aktivna v čudovitem MLM podjetju z jasno vizijo in cilji in tržimo najboljši produkt ta trenutek, podprt s številnimi cetrifikati :), pa če je vam prav ali ne, to se je izkazalo, ko me je ustavilo zdravje. In ne boste verjeli je tudi uradno odprto v Sloveniji.
Skratka naj vam svetujem nekaj, odprite oči, izobražujte se, ne zapirajte si vrat… Pred kratkim sem poslušala koristno in zelo poučno predavanje od Petre Škarje oz. lahko preberete tudi njeno knjigo Ameriški milijonarji so spregovorili, super zadeva.
Želim vam srečno in uspeha polno, da boste delo, ki ga opravljate opravljali z veseljem in strastjo, da vas bodo ljudje okrog vas cenili in vas podpirali pri vaši poti.

[code]

a to ta Denis, ki so mu po tekočem traku propadli vsi bari, ki jih je imel, na biziju pa -30 000€ po zaprtju s.p.ja? 🙂 leader in pol 😀
[/code]

Bravo, točno ta leader Denis, tako zvani “uspešni poslovnež” :), ki mu še ena stvar ni trajala več kot leto.
Nimam nič proti MLM, ampak ko vidim take ljudi v temu, potem to sigurno nisi čisti posli.

Lp

Lep pozdrav,
Namreč en moj prijatelj se je ukvarjal s tem, prodaja organo gold kave.. Vse je to lepo, privabiš čimveč ljudi, prodajaš kavo, oni pijejo, ti služiš… Človek se je zagnano ukvarjal s tem par mesecev. Vsak mesec je (ker je pridno delal) dobil nakazilo na e-denarnico, 300, 500, 800e…Ko se mu je zadnji mesec nakopičilo par jurjev za izplačilo, šef ki je rus (se mi zdi), je pobral ves denar ki ga je “zaslužil” moj prijatelj in vsi ki so bili pod in nad njim in je spizdil neznano kam. Kasneje je izvedel da tega človeka išče policija oz. interpol zaradi gromozanske goljufije. In bi še rada pripomnila da je prijatelj vsak teden hodil po seminarjih, ki se jih seveda mora plačati, včasih tudi v tujino… No, toliko o mrežnem “sranju”, oprostite na izrazu. LP

Zivjo!

Sem natakarica ki dela v lokalu kjer prodajamo OrganoGold kave in priznam da se mi je vedno upiralo jih delat ker so smrdele ko sem jih pripravljala. Nekega dne pa mi je bilo dolgcas in sem se odlocila eno poskusiti in bila mi je dobra. Sicer po kavi res nima okusa vendar mi je po okusu dobra, nekoliko drugacna ampak odlicna. Sicer ne vem kje jih je sef kupil ampak dvomim da bi se ukvarjal s kaksnim piramidnim sistemom..

New Report

Close