Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Melem krema iz Srbije

Melem krema iz Srbije

punce na pomoč!

Veliko je bilo že debate na tem forumu o čudežni kremi Melem od Vasiča iz Srbije:

http://bilje.ifastnet.com/travar.php?id=39

tudi na tem forumu:

http://med.over.net/forum5/read.php?151,8363769.

Zdaj pa sem zasledila tole novičko:

http://odvisnostodkortikosteroidnihmazil.blogspot.com/2013/01/melem-cudezna-kremica-iz-srbije-vsebuje.html

Ker je kar nekaj izdelovalcev iz Srbije ki tržijo čudežne kreme pod znamko Melem, me zanima če katera kaj več ve za katero Melem kremo gre.

Mi imamo atopijski dermatitis in čudežno pomaga Vasičeva krema, ki pa sem jo dobila preko znanca ki mi jo je prinesel iz Srbije, namazali pa smo kožo morda 5 x na akutnih mestih in suha koža in rdečica sta izginili, prav tudi srbenje se umirja.

Sedaj bo poizkusila kremo tudi odrasla oseba z dolgotrajnim atopijskim dermatitisom.

Močno dvomim, da gre za Vasičevo kremo, pa vendar previdnost ni odveč!

Moj mož ima luskavico, probala sva vse zivo, v Španiji kupila kremo-nič pomagala, bila na Irskem pri Kitajcih na pregledu, dobili neka zdravila, neke tablete, lubje itd… Nic pomagalo!
Pol sva slisala za kremo MELEM OD DR.VASIČA, pa sva rekla, a dej da to se probamo -dobila kremo, namazala in bila totalno sokirana!

Namazal je sam ene 3x pa je bil rezultat vec kot dober, na komolcih in kolenih je kar zginjalo…

Skratka-krema je ENA A:-)

Tak čudež, glupi folk po celem svetu pa trpi za luskavico. Vštevši Srbe. Vidiš, ko MONa ne berejo.

Aja, ti tole prodajaš. Ne gre v promet? Ej,pa me čisto resno zanima. Je res v Sloveniji še toliko tupavega folka da pokupijo vse te “čudeže”, ki jih dnevno lansirate sem gor? Je? No ja, če imajo za te stvari denar pomeni, da krize očitno res še ni.

nova
Uredništvo priporoča

….napovedujejo prihodnost, ne znajo napovedati loto kombinacije

….financirajo gospodarstvo z najugodnejšimi krediti, na koncu sodišče zaključi, da je denar prišel iz prodaje mamil

….kremice čudežne, ki edine na svetu pomagao , ___________________

Zdrava kmečka pamet ti bi morala govoriti, da krema, ki učinkuje tako hitro, nekaj dni, je lahko le krema, ki vsebuje kortikosteroide, nima veze čigava je. Resno, druge opcije ni, žal.

Drage moje, verjemite, da se nobena stvar ne pozdravi čez noč.

Če se čudežno uredi v dveh treh dneh, gre zagotovo za goljufijo. Je treba kar malo več vztrajnosti tudi pri alternativi, da se taka obolenja globinsko ozdravijo.

Iz področij, ki nimajo urejene zakonodaje z vsebnostojo zdravil in kozmetike, se pa takih reči NE kupuje!

Naneslo je, da mi je soseda dala malo te kreme (Vskić) pred parimi dnevi, ker me je na roki močno srbelo, da je bilo praskanje skoraj do krvi:((
Moram reči, da je res takoj odleglo in smo poiskali info na internetu…
In smo zasledili tudi mi o vsebnosti kortikosteroide:((

Pomagalo je res, vse ostalo pa je druga pesem; toliko iz izkušnje s tem mazilom.

ja, ravno za vasićevo kremo gre

Meni pa je čisto vseeno kaj je noter!

Krema mi je trajno pomagala po letih mazanja s kortikosteroidi ki so naredili več škode kot koristi.

In kaj misliš da ta krema nima nobenih posledic? Mogoče bo vidno šele čez par er 😉

tko da ne vem kako te ne zanima saj gre za tvoje zdravje .
Potem bo pa jok in stok

če krema vsebuje kortikosteroide in prenehaš mazati, da se zadeva vrne nazaj? Zakaj potem pri vasičevi kremi tega ni? Poznam folk, ki to kremo uporablja in jim res pomaga, medtem ko kreme s kortikosteroidi pomagajo le začasa uporabe.

Se čez čas vrne nekje drugje.
In ,ker so očitno velike “doze” K notri.
V naših kremah so pač določene ” doze” ….

če bi poznala folk ,potem bi mogla napisati so uporabljali ne pa uporabljajo:) ker če to tako pomaga ni potrebe po kupovanju nove kreme in mazanja 😉

Vasićev melem pač ne stane 45 evrov, kot piše v članku. Pri luskavici Vasič priporoča še pitje posebnega čaja, ki ga pripravi on. Poleg tega trdi, da je treba za ozdravitev luskavice mazati vsaj pol leta. Lepo prosim, da ne širite laži, če niste prepičane o dejstvih.

krema pomaga pri atopičnem dermatitisu kolegicam, ki imajo otroke. To je kronična bolezen ena krema je ne more pozdraviti.
Uporabljajo jo tudi drugi (brez ADja), ki jim kreme s kortikosteroidi ne pomagajo oz se je zadeva vrnila takoj, ko so kremo prenehali uporabljati. Flekce pa dobijo samo parkrat na leto, jih nimajo nonstop, zato pač mažejo po potrebi. 🙂

slovenci pojma nemate

New Report

Close