Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boleče uho in Naklofen duo

Boleče uho in Naklofen duo

A bi mogoče katera vedela, če lahko pri močni bolečini v ušesu vzamem Naklofen duo … če bo kaj pomagalo? Sem namreč doma z boleeeečim ušesom. Dohtarco mam šele jutri zjutraj in do takrat moram nekako pregurat. Do Lekarne ne morem, ker zunaj piha ko stu mater in si bom samo še poslabšala zadevo … sem pa v predalu dobila škatlico Naklofen duo. Ta naj bi bil bolj za zdravljenje bolečin tipa revma pa to … pa me zdej zanima če bi mi mogoče pomagal tudi pri bolečem ušesu. :((((

Absolutno, da je. Naklofen je nekaj takega, ko boš vedela tudi sama, da ob hudih bolečinah in zelo visoki vročini, kak paracetamol ne bo pomagal popolnoma nič, bo pa zelo Voltarena (ali Naklofen). Naklofen je protibolečinki in protivnetni in tudi vročino zbija – to je bilo edina stvar, da mi je prinesla par ur olajšanja, ko me je lani za tri tedne položila gripa.

ČE IMAŠ 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} PEROXID GA DAHJ PAR KAPLJIC V VSAKO UHO ZELO HITRO MINE BOLEČINA

Uf … hvala. Grem takoj spit. :))) Vročine sicer nimam (vsaj zaenkrat) … me pa boli k hudič. :((

Peroxid??? A uno za lase zbaljhat?? Sej se hecaš, ne? :))) Sicer pa tudi tega itak nimam doma. :))

Ne, 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} raztopina (kupiš v lekarni).
A iz prve roke … ne pomaga. Pa še pri marsičem ne, kar obljubljajo. Vsaj meni in moji družini ne. Sorry XM.

Z lekarniškim alkoholom si z vatiranimi palčkami očistiš uho, daš še vatko alkoholno v uho in vsa bolečina izgine.

Ma bom rajše počakala, da mi zdravnica jutri pogleda uho in potem bomo videli kaj bo. Sem enkrat pred leti packala sama s temi domačimi recepti za vneto uho in sem si naredila še večjo štalo, da sem si skoraj bobenček fentala. :))) Od takrat se ne igram več z domačimi recepti.

a naprosyna nimaš? ta pomaga pa še protivneto deluje.

je pa tako, da bo tvoja noč dolgaaaaaaaaaaaaa

Naklofen je boljši, neprimerljivo. To bi dobila tudi od zdravnika – protivnetno in protibolečinsko.

Naklofen je prijel in je veliko boljše. Bolečine skoraj ne čutim, samo tisti smotan pritisk v ušesu. :((( Upam, da bo tableta dolgo držala.

Če ne pa čez par ur vzameš še enega, če jih nimaš, ti jih pošljem po hitri pošti:)))

:))) Brez skrbi … sem ugotovila, da jih imam celo zalogo v predalu (2 škatli). Ima mož težave s hrbtom tu pa tam in ga je dohtarca nafilala szi Naklofenom, ki ga ne jemlje. :)) Dobro zame. :)))

Stisneš česen,ga daš na zelo fino cedilo in čez preliješ vodo. To kar steče čez česen (česnova voda) je pripravljeno, da si lahko večkrat na dan s kapalko nakapaš v uho. Preden greš zvečer spat, pa uho spereš samo z vodo.

Vmes, ko si ne spiraš, pa imaš “povštrček” s čebulo. V ponvi, brez olja, prepražiš olupljeno čebulo, ko je čebula topla, jo streseš na bomžani serviet in zložiš v blazinico. To daš na uho in čez kapo.

Če boš to delala 24h boš zmagala! To je star, preverjen recept, ki 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} deluje. RAZEN, kadar jre prisotna vročina in izcedek iz ušesa. Potem pa k zdravniku. Moje mnenje seveda…

N

New Report

Close