Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek IPL laserska depilacija bikini predela

IPL laserska depilacija bikini predela

Zadnje čase je vse več akcijski ponudb laserskega odstranjevanja dlačic.
Je mogoče katera probala IPL metodo na bikini predelu?
Kako to zgleda?
Mene skrbi, da mi nekdo šari tam okrog intimnih predelov. Na kak način to izvedejo?
Kaj imaš oblečeno?
Kolikokrat je treba it, da je stvar res učinkovita, da res ni več dlak.

se jih ne da odstraniti popolnoma. izginejo za par mesecev potem so pa spet tam.

Obljubljajo pa trajno odstranitev?

nova
Uredništvo priporoča

itak 🙂
kdo bi pa zmetal toliko denarja za nekaj kar zdrži par mesecev?

Berem opise v kozmetičnih salonih, vsi obljubljajo čudeže (beri: trajno odstranitev dlak po nekaj tretmajih, tudi, ko osebno povprašaš, zatrjujejo isto).
Potem pa iščem po forumih kako in kaj pa pogosto naletim na zapise žensk, da morajo potem še vseeno hodit na odstranjevanje.
Torej kozmetični saloni izigravajo ljudi.

saloni nategujejo in poskušajo prodati v enem letu 5-8 obiskov
če najdeš iskreno kozmetičarko, ti bo povedala, da je najbolje hoditi 2x na leto – npr. mogoče na začetku 2-3krat in potem ponavljati jeseni in spomladi po 1x – in potem v npr. treh letih res ful izginejo.
Ampak to je slabo za kozmetičarke, ker prineseš manj denarja v sezoni
Jaz sem imela najprej eno, ki me je nategnila, da sem šla večkrat skozi eno zimo in mi potem začela prodajati idejo kako moram še ponavljati in prodajala pakete, da naj naslednjo zimo spet pridem 6krat. Sem šla k drugi, ki mi je razlagala o fazah rasti dlak (kar se nisem trudila preveč razumeti) in da ni potrebno pogosto obiskov – to mi je delovalo bolj verjetno in zdaj k njej hodim na pol leta (za spomladi bom videla, če bo sploh potrebno). Vsega skupaj mislim, da je bilo 8-9 obiskov v treh letih – in imam še cca 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali manj od prvotnega stanja – področje – brazil in pazduhe. Z leti se pač pojavijo nove dlake (kar poglej svojo brado) in tega moreš na zalogo preprečiti.
Zame vredno vsakega centa – ni mi treba več paziti ali sem ali nisem urejena – strošek se mi je pa v treh letih pokril, ker pač ne zapravljam več za voskanje

Tega pa res nobena kozmetičarka ne pove. Vedno rečejo v stilu 6-8x obiskov zaporedoma.

Kaj pa tale brazil, ti ni bilo preveč neprijetno? Jaz bi sicer najraje to imela, ampak nekak mi ni ravno prijetna misel,da ena ženska tam doli šari.

No vidš 🙂 najdi eno, ki ti bo začela razlagati o fazah rasti dlak in da zakaj v eni zimi ne moreš vseh uničiti – in potem ostani pri njej 🙂

Aha, pa še nekaj. Sončenje vem, da je prepovedano po tem odstranjevanju. Kaj pa klorirana voda?
Treniram plavanje in sem kar naprej v bazenu. Pa ne vem kako to vpliva na kožo po laserju? Mogoče katera ve?

A rodit tudi ne boš šla, ker tam ti tudi šarijo, pa ne samo ena ženska???

sončenje je prepovedano v toliko, da ni fino, da si zagorela, ker je manjša razlika med barvo dlak in barvo kože. Po tretmaju greš pa v 1-2 dneh lahko na sonce
klor pomoje ni problem – ampak si mogoče lahko vzameš isto 24 ur, da se koža pomiri

Sonce pozimi tako ni nek problem. Je pa neka kozmetičarka nekoč omenjala, da klor v bazenih ni ok. To se moram tudi pozanimat.

Topsy, ne ne bom šla.

še odgovor na to:
šarjenje spodaj: sem hodila že prej na brazil in se navadiš nenavadnega občutka, ki sicer nikoli ne izgine – ampak pač potrpiš – vidijo jih itak tako veliko, da ena več ali manj
ene dajo hlačke za enkratno uporabo – ampak na koncu itak vseeno vse vidi, ko jih je treba odmikati, da vse doseže, tako da jaz jih ne jemljem več

Po mojem, če se bom seveda odločila, bom raje prej pazduhe :).

Jaz sem bila in nič takega – slečeš se cela, malo zna bolet, najboljše je, da se kaj pogovarjata in boš pozabila tudi na bolečino. Pomembno je, da so vešči postopka in delajo s čistimi rokami in uporabljajo razužila. Po postopku si jaz vedno doma še namažem predel s kremo za zaustavljanje rasti dlačic. Ena boljših je sigurno epilxpress – priporočam.

Jaz sem odstranila z rf ipl laserjem cel bikini predel na Viču v Energomedu, To je sedaj cca 3 leta in sem odstanila 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh dlak, sem pa tja še kakšna švoh zraste ampak ni panike, Jaz sem zadovoljna. sem vzela paket 2x, s tem da sem na drug paket dobila potem popust.
Sem pa šla pomoje ene 10x ali pa 12 x sam sem res potem hodila tko kot je kozmetičarka rekla. Zmeri sem dobila tm tangice, da nisem bila od gela.

Bolečina ni bila neznosna, tko kot kakšne govorijo, itak se pa tam vse zmeniš.

Sedaj ramišlam da bi šla na podpazduhe, sem začela pa sem bila 3-4 x, potem se mi pa ni znesel finančno. ko da imam tm 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj dlak, pomoje bi mogla it še ne 5x pa bilo blo okey. Če bi vezla paket bi ziher sla.

Lp Tinka

Sama sem šla prvič na lasersko odstranjevanje v Venustas (tega kozmetičnega salona ni več) in sem bila tam ene 8x. Dlake pod pazduho in bikini predelu ne rastejo več, razen kakšnih 10 vsega skupaj, ki jih pulim.

No, to ni isto kot laser.
Jaz sem nabavila od philipsa aparat za domačo uporabo in sem zelo zadovoljna. Dlačice izginejo. Ne takoj, postopoma pa. Zdaj je že par let. Škoda, ker si s tem ne morem popedenati nog, bi verjetno predolgo trajalo 🙂
Pa tudi na sramnih ustnicah me preveč peče, zgoraj je ok. Tako da spodaj si sama populim z epilatorjem, zgoraj sem popedenala z IPL, tudi pod pazduho …

New Report

Close