Forum: Računalništvo, telefonija, internet in televizija

Računalniki, programi, tabele, televizijski programi, operaterji, mobilni telefoni, tarife, nastavitve, programska oprema, e-naprave in povezave, hitrost interneta, wifi, cene ...

T-2, časovni zamik - BARABE

Nova tema
Default avatar reklamica 21 Jul 2012 07:53

Mi imamo časovni zamik na T2 (6 programov), pa se ne da več gledat A kanala in POP tv. Verjetno jim gre na živce, da reklame prevrtimo naprej. Skratka, tisti ki vidite recimo 50 programov, koliko od teh se ne da več gledat na časovni zamik.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar to je povsod! 21 Jul 2012 08:25

Ni kriv T-2 (ker tudi pri nobenem drugem ponudniku ni več tega) ampak Pro Plus, ki je ukinil časovni zamik za Kanal A in Pop TV. Zakaj - si sama pravilno ugotovila, seveda reklame. Sem se odločila, da teh 2 kanalov niti pod razno ne gledam več in sem jih na programski shemi lepo prebukirala na nekaj čez 200, kamor niti po pomoti ne morem prestavit. Saj ne, da bom kaj zamujala, razen Policijske akademije ali Gole pištole.

Ne verjamem, da zaradi reklam, ampak ker ne želijo, da njihove oddaje, filme,... gledaš kasneje, ampak da kupiš voyo in gledaš na internetu (in seveda tudi plačaš).

Default avatar Mlada mami 21 Jul 2012 10:37

Briana napisal:Ne verjamem, da zaradi reklam, ampak ker ne želijo, da njihove oddaje, filme,... gledaš kasneje, ampak da kupiš voyo in gledaš na internetu (in seveda tudi plačaš).

Točno tako. Voyo ne gre v prodajo in to je razlog. Jaz ga zdaj iz inata ne bi kupila! In ga niti ne bom...

Default avatar pro plus barabe 21 Jul 2012 10:41

Zanima me, če je še za kakšen program ukinjen časovni zamik.

Avatar Jalapena 21 Jul 2012 11:49

Zahvali se proplusu.

Default avatar najanaja 21 Jul 2012 12:10

Na Amisu še vedno je zamik za oba programa.

Default avatar hercul 08 Avg 2012 11:35

...tudi na Tušu še zamik..izgleda, da se je "pokakal" le T2....

Stran 1 od 1
Na vrh