Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj naj vzamem – vsa se tresem

kaj naj vzamem – vsa se tresem

Z možem sva se skregala. Vsa se tresem. Kaj naj vzamem, da bi se malo pomirila. Persen je blažen žegen, ne pomaga nič. Nimam pa nič močnejšega.

Dva NEOPERSENA, POPLAKNEŠ S PIVOM.

Ne blažen, temveč Blažev, po žegnu sv. Blaža (4. februarja al kdaj že) …

Pojdi na sprehod v naravo…

A se hecaš?

en zvitek vilidovih rožic, baje pomaga za pomiritev 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Dvakrat globoko udihni, poglej se v ogledalo in ponovi “Ni vreden, da sem zaradi njega takšna!” “Rada se imam!” in popolnoma odmisli njega in vse kar je povezano z njim.

to meni ni nikoli pomagalo. Takrat sem rada doma, da me nihče ne vidi, nihče ne slišli, da ne obstajam.

Šentjanževka.

A lahko namigneš, zakaj sta se skregala?

A se hecaš?[/quote]

Zakaj? Saj se tudi jaz skregam z možem…

js bom tud po tleh padla 😀 midva sva se tudi skregala, ampak tako hudo da mislim končat z vsem tem in se tud vsa tresem pa še v službi sem ;(

Brez veze. Pravi, da ga ne maram. Da se ne potrudim za odnos. Da se trudi samo on. Da je meni vseeno. Da bi rad, da dam v odnos srce, da sem bolj iskrega in podobno sranje.

A se hecaš?[/quote]

Zakaj? Saj se tudi jaz skregam z možem…[/quote]

Vem, da se skregaš :-)). Mislila sem samo, če to res prime. Ker to pa lahko naredim.

Zakaj? Saj se tudi jaz skregam z možem…[/quote]

Vem, da se skregaš :-)). Mislila sem samo, če to res prime. Ker to pa lahko naredim.[/quote]

Naredi.

Blagor vam ker ste zdravi in imate še čas za prepir. Potem tega ni več Kregate se zato, da vam je živčljenje bolj pestro.

Najprej se zjokaj, če ti je do tega. Zjokaj do konca. Nato pa se umiri z dihanjem. Govori si: vse bo dobro.

Premisli tudi, ali te je prizadelo to, da ima prav, ali da vidi samo sebe, ne pa tvojega truda.

Saj se vsi kdaj skregamo, pač tako je….pride pa mine, pojdi na pivce ali dve.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Popij enega ta-kratkega!

Brez veze. Pravi, da ga ne maram. Da se ne potrudim za odnos. Da se trudi samo on. Da je meni vseeno. Da bi rad, da dam v odnos srce, da sem bolj iskrega in podobno sranje.[/quote]

Hmm, to ni sranje! Če tko gledaš na odnos, potem res ni čudno, kam sta zaplula. Zadnje čase vidim, kako moški ugotavljajo, da so ženske res brez srca, nobene tiste ženstvenosti, topline. Razmisli, kaj lahko izboljšaš.
Drugače pa…spij čaj, musko na ful, čokolada, sprehod, najdi boksarsko vrečo (za sprostitev), pojdi na kraj, kjer se dobro počutiš…

Spij ga 2 deci,
drugič pa ne izzivaj.

Treseš se pač zato, ker ti je povedal resnico… Resnica pa boli,….. torej…… tresi se dalje.. Drugač pa…. malo šnopsa pa pol zalij s pivom …. se boš hitr nehala trest….

Moški vsi po vrsti svetujete alco:))) Kaj naj se vsakič nažge?:) Mislmmmm…kr neki:).

Ženski nasvet pa je sprehod v naravo, haha.

Vem, da se skregaš :-)). Mislila sem samo, če to res prime. Ker to pa lahko naredim.[/quote]

Naredi.[/quote]

Sem šla v lekarno in v trgovino po pivo. Priznam, da je bolje. Hvala za nasvet.

Naredi.[/quote]

Sem šla v lekarno in v trgovino po pivo. Priznam, da je bolje. Hvala za nasvet.[/quote]

Samo, da je pomagalo!
:)))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close