Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek primoževa renata ima žedrugega moškega?

primoževa renata ima žedrugega moškega?

na 24ur berem, da ima že drugega partnerja.

kaj kej veste, če je to res?

ji privoščim srečo, me je pa to vseeno presenetilo malce. je kar hitro prebolela primoža.

no, upam, da bo z novim partnerjem imela več sreče kot s primožem.

Ja če si vidla slike ob branju potem je res ane.

Seveda je hitro prebolela… Denar sveta vladar al kako se reče

mi gredo na živce vsi ti hinavci. ko se je primož kurbal in pijančeval okol, je bil glavni frajer a ne?
sedaj pa v jok pa na psihiatrijo, upam sicer, da se bo spravil k sebi. Renati pa privoščim, da si najde boljšega. sploh pa večina dedcev ima že postlano drugje ko se loči. verjamem, da se je Renata prav oddahnila, ko se ga je rešila.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa je to zaen Marjan z gostinskim lokalom iz Kranja?

Jaz sicer nimam pojma, kako ona živi, ampak!
Cajtengi so tako – tako. Nekje drugje pa piše, da je Primoža pospremila v Begunje, da je tudi ona v krizi in trpi……
Spet drugje da zdaj na veliko žura po Kranju, da prodajata hišo, da se ta njun razhod vleče že dolgo časa in…….bla bla bla.

Če je pametna, naj kar ima drugega tipa. Je lepa, še mlada – zakaj bi zapravila lajf?

Naj se mirno razideta – od hiše bosta oba dobila toliko keša, da komot na novo zaštartata.

Primož paaaaa – mislim, da je ‘nesrečen’ človek. Toliko vzponov in padcev….to mora res boleti.
Upam, da mu bo še naprej stala ob strani ta “Zveza skalacev” (oni niso pod SZS) in da se bo uspel umiriti.
Imel je slabe manegerje, pogoltne ljudi okoli sebe, slabe prijatelje…..Uf, težka bo!
Da vsaj z Renato ostaneta v dobrih odnosih, brez vmešavanja žlahte. To si zaslužijo tudi njuni otroci.

še en dokaz kakšne ste ženske

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

z marjanom šmira že cca 3 leta!!!

mi gredo na živce vsi ti hinavci. ko se je primož kurbal in pijančeval okol, je bil glavni frajer a ne?
sedaj pa v jok pa na psihiatrijo, upam sicer, da se bo spravil k sebi. Renati pa privoščim, da si najde boljšega. sploh pa večina dedcev ima že postlano drugje ko se loči. verjamem, da se je Renata prav oddahnila, ko se ga je rešila.[/quote

Vsa ta leta ga je prenašala, čakala, upala…, da bo nekoč boljše. In ko si po 17 letih in pri svojih 32 letih upa priznat, da je blo to pa zadost in se tega ne gre več, je pa ona tista grda? Jaz sicer zelo malo vem o njiju, le to, kar berem te zadnje dni ampak kar se mene tiče, bi ga lahko že pred leti vrgla iz hiše, pa če je bil svetovni prvak al pa ne. Ker se spomnim, da ga je kar precej lomil od prvih uspehov dalje.

Sori no ampak Renata je pa dost bolj fejts od tega Primoža. Čudn, da je sploh tok časa ostala z njim.

Hehe… Takle mamo ja…
Pa še kaj vmes

Pametna punca, upam, da ta ni pijanec!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

No Mavro, vidiš kaj dela denar! Primož je po zunanjosti v eni “Ž” moški kategoriji, tako kot ti.

Pa se mu je uspelo poročit s tako bejbiko, pa še kur-bal se je! Pa še za pogovor je tudi en tupko………isti ti. Oba skupej nista za enga dedca!

ŠE EN DOKAZ, KAKO MOŠKI BREZGLAVO UNIČIJO DRUŽINO, NE ZNAJO CENIT NIČ.

Vse pa dajo za navidezni (trenutni) uspeh, potem pa frače peglat, pa žlampat do onemoglosti.

Nima nihče izmed vas svojega življenja?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ti ga pa imaš, anede?

Čudno, koliko športnikov na koncu “znori” ali se vsaj zapije (Peterka), drogira (Nykennen), leze v nevarnost (Humar),…v politiko (Vilfan – k npačnistranki, stranki lopovov)….

Zakaj je temu tako?

Meni se zdi, da je Renata kot vsaka ženska skušala rešiti zakon na 1001 način. Očitno ni šlo in ko ga je zapustila, je bilo že vsega slabega in grdega precej čez rob.

Včasih je za naše življenje slabše, da ostanemo z istim parnterjem – mi se ne popravimo, odnos pa tudi v resnici ne kaj dosti.
Če začneš na novo, je velikokrat boljše – tudi boljši parnter znaš biti.
Vem, da je pa predvsem moških veliko takšnih, ki ne gredo od svoje žene, ko že leta šmirajo z drugo. Ne vem če lahko to trdimo za ženske.
Privoščim Renati, da je srečna.
Privoščim Primožu, da se postavi na noge. Pa da si uredi življenje.

Kje pa so slike vseh treh?

Primož:

Renata:

Marjan:

Me prav zanima, kako izgledajo!

Aja, pa koliko otrok sta imela in koliko so že stari?

Smolar

zato ker si mega tupko

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

kaj vas tolko briga za lajf drugih??? vsak dan ktero tolažite, češ kakšen kreten je njen mož, ko pa hoče tule ženska normalno zaživet, je pa že spet kurba. odločte se že no, kaj je po vaše dobro.

Svojih problemov nimate nič?

Temu se reče izmenjava mnenj.

Sem hotela isto pripomnit: da je ni ženske, ki bi tako kmalu po ločitvi šla v drugo zvezo, če ne bi ta zveza obstajala že od prej:)))Ni vse zlato kar se sveti.

Ti ga pa imaš, anede?[/quote]

Aha imam ja, mi tudi na misel ne pride, da bi razpravljal kdo s kom poriva…., se mi zdi, da to ljudje počnejo iz nevoščljivosti….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Itak da ja, ker sami nimajo jajc, pa vztrajajo v neki zvezi brez ….. . Samo vsak drugi post tukaj je treba pogledati, pa je vse jasno:). Če bi se samo pol toliko, kot se ukvarjate z drugimi, ukvarjali s seboj in svojimi problemi, bi imeli 24/7 dovolj dela – ampak, to je pretežko, mar ne?

Aha imam ja, mi tudi na misel ne pride, da bi razpravljal kdo s kom poriva….,

Saj ne porivajo,saj se ljubijo….

New Report

Close