Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je kdo šel kdaj z vlakom kar tako?

Je kdo šel kdaj z vlakom kar tako?

Ste kdaj potovali tkole več dni z vlakom kar tako brez nekega posebnega cilja? Ampak zato, ker vam je vožnja z vlakom prijala?
Vedno bolj razmišljam o tem, ampak glede na to, da že leta nisem bila na vlaku in nič spremljala, sploh ne vem, kako so kaj povezave (ok, to najdem na spletu) in v katero smer naj se podam? Potovala bi podnevi, ponoči (sploh tole me zelo mika).

mislim kar tako ne … sem pa pred leti potovala po delu evrope z vlakom….

meni je superca – tudi na potovanjih probam vsaj kak dan dva nameniti potovanju z vlakom…

Poglej na stran zeleznice-vozni redi in si skombiniraj. Vsedi se npr. v Ljubljani, presedi v Munchnu, potem pa proti Berlinu, ali Hamburgu…. ali pa LJ-TS, pa proti Rimu… uporabi domišljijo.

Moje prvo interrail potovanje je bilo bolj vožnja z vlakom kot pravo potovanje, čeprav seveda ne samo s tem namenom. Smo se malo fijakale, če nam je bilo kje všeč, smo izstopile, včasih smo izbrale nočno vožnjo, da ni bilo treba plačati prenočišča:)

Pojdi v Zurich, z vlakom.
najdi si hostel blizu zelezniske postaje pojdi malo naokoli .pa nazaj v lj
sej te mika voznja z vlakom in ne ogled nekih zanimivosti ce sem prav razumela.

Ja, lih domišljije mi malo manjka, ker časa imam na izvoz (trenutno še) 🙂

Ja, vožnja me zanima.
Evo, lih Švico sem tudi sama imela v mislih… Ali pa Francijo.
Koliko dni pa tole tko traja- približno?

Vožnja do Švice (Beljak – Bern) je pred leti trajala ca. 11 ur, ko sem šel jaz.

Kolega se je popoldne zmislil da bi šel v Beograd..zvečer je bil že na vlaku, zjutraj v Beogradu….cel dan pohajkoval po Beogradu, zvečer pa nazaj….mislim da ga je prišla povratna karta okrog 120 €-spalnik…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

sibirska železnica?

VLAK ZA ZURICH GRE VSAK DAN ,OKOLI 20 IH.
PELJES SE CELO NOC.
V JUTRANJIH URAH SI NA ZELEZNISKI V ZURICHU.
MENI JE SVICA IZREDNO VSEC.
PA SE VOZNJA Z VLAKOM MI JE COOL
CE SE BOS PA VOZILA Z VLAKOM PO SVICI JE PA KR DRAGO.
POGUMNO NAPREJ

Sem gledala to varianto, ampak cen nekako ne razumem, ker v nekem širokem razponu…
http://www.slo-zeleznice.si/sl/potniki/v-tujino/svica/zurich
Drugače je pa superca, še sploh, ker je nočna vožnja… mmmmm 🙂

Ce bi cenejšo varijanto,potem malo počakaj na ugodno ceno.imenuje se sparschiene,tako nekaj.povratna je bila 60 e
.poklici na zeleznisko in se fino pozanimaj.

Ta varianta mora bit med krompirjem al pa piščanci…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ta varianta mora bit med krompirjem al pa piščanci…[/quote]

k pojma nimaš

Hahahahhah,kaksne imate.
ja pa poklici pa se pozanimaj,ne nakladam.ampak je pa res da moras prej rezervirati.seveda to ceno ne bos dobil ce gres jutri !

vav js bi sel takoj rad imam vlake zelo

New Report

Close