Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POČITNICE

POČITNICE

Prosim, če mi lahko svetujete kam in kaj naj si ogledamo-počnemo na slovenski obali. Gremo za krompirjeve počitnice. Bomo v apartmaju. Razen kopanja-(lahko svetujete kje je najboljše)-pridejo v poštev še sprehodi in ???
Hvala za nasvete in hvala ker se ne prepirate in žalite, ker dons je blo tega že zadost.

odvisno od vremena, drugač je pa lep sprehod recimo od Portoroža do Pirana, pa piranski akvarij itn.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Po kakšnem načinu pa si izbirate počitnice? Sploh ne veš, kam greš, kaj je tam in kaj tam počet? Zakaj potem greš? Zato, da boš lahko rekla, da ste bili med počitnicami v Portoržu? Je pa že bolje it iz tega razloga v kakšen Monaco ipd., bolj zažge.

Odlično povedano! Sem mislila napisat isto, pa se mi ni dalo!

Vzemite kolesa s seboj.
je toliko lepih kotičkov po obali…

Odlično povedano! Sem mislila napisat isto, pa se mi ni dalo![/quote]

Preveč kave, premalo spanja.

Piranski akvarij zagotovo, pa Piranski grad.

Obvezno pa Solinarski muzej, ne Mobitelove soline. Greste že čez SLO mejo, potem pa takoj desno. Pa na izlet v Korte na hrib.

Odlično povedano! Sem mislila napisat isto, pa se mi ni dalo![/quote]

ah to je pa kr neki no! mi si velikrat izberemo cilj, pa šele kasneje preverimo kaj bi tam počeli, videli, obiskali, ali pa se sploh nič ne odločamo, ko smo na cilju se pustimo presenetit in se na licu mesta odločimo kam in kako.

na Slovenski obali je res velik lepih kotičkov … od Pirana (obzidje, tartinijev trg, akvarij …) portorož s peščeno plažo (ki bo v tem času verjetno bolj prazna, kar je super), marina portorož (jadrnic kolikor želiš), Sečoveljske soline, Izola je krasna s svojimi mini galerijami, Strunjan z Mesečevim zalivom … pa potem zaledje Krkavče s kamnom http://www.ajdi.org/krkavski.html in krasno oštarijo, Koštabona … skratka dosti lepega pri nas.

Hvala za predloge. Akvarij smo že videli, sprehod pa sigurno ne uide.
Za debilne komentarje pa tko: apartma smo dobili zastonj (pa vam bo šlo spet v nos ) tko, da smo se odločil, da gremo in zato tudi sprašujem.
Pa lepo se imejte na mon-u čez počitnice.

Drugače je pa prav fajn za pogledat in posedet tudi Koper, so ga v zadnjih letih res lepo obnovili, sicer ravno zdaj na obali še urejajo park, ampak je kljub temu super.

joj obala… me kar stisne v srcu ko pomislim ….

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Koper je res zadnje čase vreden ogleda. Zanimiv je muzej – odvisno tudi od starosti otrok. Naši so bolj “muzejski ” in jim je to zelo zanimivo.

Vredna ogleda je tudi stolnica, čeprav mi tiste moderne slike križevega potu niso všeč. Mi nekako ne pašejo v tak ambient. Možen je tudi vzpon na zvonik, ki nudi čudovit razgled.

V piranu je pa tudi možnost kakšne panoramske vožnje z barko.

Forma viva v Luciji je tudi odličen izletek, ki ga lahko dopolnite z obiskom Ribje kantine. Dobre ribe za ne prav petične goste. Če pa želiš da te za enako ribo oropajo do golega in ti je pomembno da si postrežen po protokolu pa priporočam gostilno Ribič. Dobro pa je da govoriš IT, NE ali vsaj ANG.

Zanimiva je tudi pot skozi tunel med Portorožem in Strunjanom. Lahko peš ali z kolesom.

Torej povzetek: vse skup ena žalost!

zelo lepo je tudi v Strunjanu; parkiraš takoj za križiščem, ko se z glavne ceste zavije proti Strunjanu in potem je lep in dolg sprehod ob solinah do morja. Tam je hotel (kopanje ipd., kakšna tortica).

Jaz bi na vašem mestu obiskala še Tonino hišo (preveri, kako je odprta) pa morda kakšno stiskalnico olivnega olja (reče se ji torkla).

Lepo se imejte!

Torej povzetek: vse skup ena žalost![/quote]

No pa te lepo prosim, da ti predstaviš svoj kraj. Njegove znamenitosti in kaj lahko počneš v tem letnem času.

Če me sprašuje družina z otroki mi pač to pade najprej na pamet. Če me sprašuje par mlajših rekreativcev bi svetovala drugače.

Za mlad par pa nimam pojma kje se žura po novem.

Za mamico z otrokom bi predlagala kaj drugega.

Sploh pa ne vem kaj kritiziraš – moje predloge, da se na obali ne dogaja nekaj kar tebe navdušuje ali pa je posredi tvoja nezainteresiranost da se o teh krajih malo poučiš – neznanje namreč rodi pasivnost.

New Report

Close