Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poznate Srđana Miladinovića

poznate Srđana Miladinovića

Pozdravljeni!

Zanima me če ste že gledali oddajo na net tv srebrna zvezda ki jo vodi neka gospodična in astrolog Srđan Miladinović. Ga poznate? Mislite da res vse ve? Zanimivo je blo to ko je eni ženski govoril oz. ji opisal kakšno stanovanje ima, in vsak ko je poklical je povedal točno to kar so pričakovali….

To je vse vnaprej zrežirano.

kako zrežirano? oddaja poteka v živo ljudje kličejo in povejo datum rojstva potem pa on začne govort kaj se dejansko pri tej osebi dogaja?

Vrjetno ni noben gledal še te oddaje ali pač? Če je kdo naj pove kaj si misli?

LP

nova
Uredništvo priporoča

zrežirano saj ti lepo kličeš in si na telefonu cca 30 min pa še vedno ne prideš na vrsto impulzi pa kar padajo a oni se zščitijo ker ti že na začetku povejo kako se obračunava.
Poznam nekoga ki je bil na tel več kot 30 min pa ni nič drugega izvedel kot to kar sem mu jaz povedala da bo drug mesec visok račun
NATEG

Živi in pusti živeti.

no jst sem bila pa prisotna zraven in vem da ta oseba katera je klicala gospoda ni čakala niti minute bila je takoj v etru povedala datum in to je blo to. dve minuti je pa trajalo vse skupaj.

tudi jaz sem klicala in po 15 min prišla v eter. Lp

jaz sem gospoda Srđana dobila v živo (v oddajo “Srebrna zvezda”): postavila sem mu vprašanje s področja ljubezni in mi je po nekaj začetnih vzpodbudnih besedah rekel naj se naročim za osebni stik z njim, ker vidi polno črne magije in da ne bom srečna na tem področju, dokler mi on ne pomaga…halo?! so mi šle kar kocine pokonci…nato me je vprašal, če imam kaj otrok (a to pa ne vidi sam ?! ) in ko sem rekla, da ne, me je vprašal, če vem zakaj in še preden sem mu uspela odgovorit, da vem (zato, ker si jih nisem nikoli želela), mi je rekel, da jih nimam, ker mi je nekdo naredil urok pšreko mojega spodnjega perila….. hvala lepa za takega “astrologa”!

ps. to je bil prvi jasnovidec, astrolog, vedeževalec…ki sem ga kontaktirala in mislim, da ne bom nobenega več…vsaka šola pa nekaj stane…

pozdravljeni, moji mami je srđan rekel sam bog vas je obvaroval na avtocesti, da niste vsi trije umrli v prometni nesreči,….če ne bi gospod zavil desno bi bilo hudo….in res je bilo tako, z vikenda so šli mama, oče i brat ter en kamion jim je sekal črto,…no prehodnici pa bi rada sporočila,….upam da se nekoč ne boš spraševala kaj bi bilo če bi šla k Srđanu. zakaj te je srđan vprašal ali imaš škaj otrok,…mogoče je videl da so ti bili namenjeni ali pa da so ti namenjeni in da jih ne boš imela zaradi čudnega folka, žal se danes preveč govori in uporablja ta črna magija,…želim vam vse dobro, pozdravček od mene

A mi lahko kdo pove, če obstaja kakšna številka na katero je možno poklicati pa ne komercialna.

Pozdravljeni, čitam vaše ugotovitve in pripombe. Sama bi povedala sledeče: gospod Srdjan je človek z jasnim videnjem… obvlada numerologijo… predvsem pa je realen in ne olepša nobene zadeve: kakor vidi, tako pove. Ostaja diskreten in če kaj ni ravno za v javnost, tega na tv prav gotovo ne bo povedal. Lahko rečem, da je meni povedal veliko določenih stvari, ki so me po srečanju z njim usmerile v pravo smer, “odprl” mi je oči, če lahko tako rečem in mi pomagal na področjih, ki so me “bremenila”. Skratka: zadovoljna sem z njim, z obiskom pri njem. Absolutno pa je pravi jasnovidec pri spoznavanju črne magije in očiščevanju le-te. Zadnjič je neka gospa na net tv nesramno v eter komentirala njegovo delo, ter, češ, naj se z čiščenjem magije ukvarja v Srbiji, da tega v Sloveniji ni. Vsak ima lahko svoje mišljenje, vendar je žal, magija prisotna povsod, tudi v Sloveniji in vedno več jo je. Zato podpiram delo g.Srdjana, njegovo prisotnost in delo, katerega sprejemam z vsem spoštovanjem. Vanj vlaga veliko svojega truda in energije.

Krona mene zanima kako ste prišli do njega osebno,večkrat sem klicala da se naročim a nikakor ne morem dobit linije….dela nekje v Celju ce sem prav slišala.Je možnost da se pride direkt tja?Hvala za odgovor in lp.

Men etudi zanima kako ste uspeli k njemu na osebni obisk???

Ali kdo ve kje lahko obiscem Srđana.ali pa ce kdo ve kako njegovo kontaktno stevilko.prosim za odgovor cimprej.hvala.

No, jaz bi pa rekla takole.Menim, da gospod preveliko sprašuje, če gledate večkrat odajo,ugotovite,da se stvar ponavlja, prav tako tudi besede. To kar je strošek telefona je minimum, pojdite osebno pa boste tik tak ob več sto eurov, prijeten obisk vam želim.

Bila sem osebno pri njemu, zelo sem zadovoljna, edino, kar me moti je, da za ubogih nekaj minut plačaš dokaj visoko ceno.

če ne verjamete v njegovo delo se ne ukvarjajte z njim. meni je na vsa vprašanja odgovoril pravilno, še ga bom poklical, lep pozdrav!

Nije tacno da je emisija izrezirana. Sve ide uzivo.

Delo Srđana je resnično in ni noben šarlatan, kot so npr. tisti ,ki gledajo karte oz si pomagajo z računalnikom, obstaja veliko programov kjer vpišeš datum in ti program odpiše nazaj in to je to, to bi znal vsak.

Npr. čiščenje preko vode. To je zelo stara praksa na balkanu, zadnjič je bila oddaja o tem na HRT in so veliko povedali o magiji in vsem tem. Vedite,da odkar obstaja svet obstaja zlo in dobro, črno in belo…in ne si mislit, da tega v Sloveniji ni, zakaj ne bi bilo?

No jaz se pripravljam za en obisk k g. Srđanu in upam, da bom prišel do njega ,čeprav je daleč od tu ,kjer jaz živim. In ni res ,da vsem računa nvm kolko, tisti ljudje ,ki nimajo denarja, jim to naredi zastonj, ali za eno vrtnico ,ki jo je omenil v eni izmed oddaj…

Kolikor jaz vem,.. žal nisem bil prisoten nikdar na teh “seansah”, vendar ljudje vzamejo kar jim daš oz. koliko jim lahko daš. In tistim, ki ne verjamejo v to, čist enostavno: “Ne rabite klicat”

LP.

lp mene pa zanima osebni obisk in koliko časa traja ter cena le tega pa še kolikšna je čakalna vrsta da prideš na osebni obisk lp .

Prvič nikakor nisem prišla v eter, ker se jim očitno linije res zafilajo. Po ponovnem klicu pa sem prišla notri takoj. Res mi je odgovoril kratko, ampak je zadel. Tisti, ki pravijo, da v Sloveniji ni magije, se krepko motijo. Običajno se s tem ukvarjajo ljudje, ki jim tega sploh ne bi pripisal. Iz lastnih izkušenj lahko rečem, da pazite svoje stvari, ker se preko osebnega predmeta da zelo škodovati, prav tako ni dobro prejemati daril od kogarkoli, ker ti tako kakšno stvar lahko vnese v prostor in tudi tako preko nje škoduje. Meni je zadeve čistil drug gospod, ampak po zelo podobnem postopku in je delovalo. Ta drugi mi je povedal tudi, da se zelo z lahkoto škoduje preko zlata – paziti je treba na podarjeno zlatnino (najbolje je ne dajat in ne prejemat, saj če ti je všeč,si kupiš sam), na srebro pa se baje ne da delat z magijo. Prav tako sem bila opozorjena na posojanje denarja – ker mi je pač šlo finančno vse narobe. Stare fore so, da te nekdo prosi, če mu posodiš denar ali pa mu ga menjaš. Potem ti vrne ali isti posojeni komad, ali drug, če mu ga menjaš, ta pa je seveda “primerno obdelan” in vse ti gre v maloro. Mogoče se bo kdo nasmejal, ampak mogoče bi verjel, če bi skusil na lastni koži. Tako na tiste komentarje, da tega ni in da je vse skupaj lari fari, nič ne dam. Ko nekaj doživiš sam, potem gledaš drugače.
Bila sem tudi osebo pri g. Srđanu in sem zelo zadovoljna. Kdor želi naj mirno gre k njemu, pokličeš na 090 64 68 med oddajo, se naročiš, povedo ti kje dela (Celje, ob sredah) in koliko stane. Popolnoma obvlada zadevo.

Pa sej niste normalni, kakšen Srđan, vse kar drži, je to, da zna besede obrnit sebi v prid. V bistvu izvleče iz klicočega. Ljudje sprašujejo po zdravju, on od vsakega zahteva da mu pove, če je bil pri zdravniku, in kakšno diagnozo mu je postavil? Ne vem zakaj sprašuje, če pa on vse to vidi???

Poleg tega, je pa še zoprn do prevajalke in do vseh v njegovi bližini, skratka, obnašanje katastrofa!!

Pamet v roke!

Ko ne vjeruje Srdjanu ne mora ni da ga gleda na TV, a jos manje da se trudi da ostavi ovako neprimjeren komentar ko ovaj g-din ili g-dja 02.09. u 14,04 h!

Ja, kao i ogroman broj postovalaca njegovog djela, vjerujemo u ono sto on radi i prica. Ko ne vjeruje nije mu ni mjesto na ovim stranicama.

I jos nesto slozicete se sa mnom. Prevodilac je tu pro forme, jer svi vi slovenci jako dobro razumijete jezik kojim Srdjan govori. Ne prica arapski vec SRPSKI, pa prethodni komentar nije ni neprimjeren koliko maliciozan.

Pozdrav od mene iz Montenegra!!! :-)))

Pozdravljeni!
Jaz bi svetovala vsem kateri ne razumete delo gospoda in ne verjamete v te stvari in svetovanja se raje vzdržite komentarjev!Meni je pomagal in vem da se mu ne denarno ne drugače mogla zahvalit.Ni res da samo denar pobira on ve kdo nima in mu pomaga tudi brezplačno.Kdor rabi številko je objavljena v oglasih in tudi jaz vam jo napišem 041 402370 tam se oglasi zelo prijetna in prijazna gospa .Še 1x hvala obema vsem ki pa potrebujete pomoč pa veselo k njemu…Lp

meni osebno je gospod srđan veliko pomagal predvsem glede črne magije. svetovala bih vsem ki imate bilo kakšne težave na bilo kateren področju oglasite se k temu človeku ne bo vam žal. cena sploh ni visoka za delo ki ga opravi.

New Report

Close