Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jasnovidka Viktorija

Jasnovidka Viktorija

Lep pozdrav vsem,

veliko slišim govoriti o izjemno sposobni jasnovidki Viktoriji, katero sem nato tudi poklical po prepričanju sodelavke za nasvet oz. kaj vidi za neko moje poslovno področje.
Za preteklost in sedanje dogajanje me je dobesedno šokirala, nisem mogel verjeti da kaj takega res obstaja čeprav vse ženske nonstop čvekajo o tem.

Zdaj mi je žal da nisem nikoli poklical kake vedeževalke prej ko sem bil v ločitvenem postopku. :)))

Zanima me ali ima tudi kdo od vas izkušnje z jasnovidko Viktorijo? Za mojo hčerko je pravilno uganila da ima težave z levo ledvico in pravilno opisala izgled in karakter ter trenutno stanje z mojo novo partnerko. Mi je pa za v prihodnje napovedala take drastične spremembe da kar ne vem kaj naj si mislim.

Če imate vi kake izkušnje z njo, bi bil zelo vesel vsakega stavka z izkušnjo.

Ali lahko tel. prosim? Išem službo a ni videti niččč. Kaj računa?

Številka je 090: 090-64-43, cena pa je mislim da 1,99€/min.

Ampak itak ti pove vse največ v 3-4 minutah. Ja meni je za vse povedala v 5 minutah sem imel kar nekaj vprašanj. Ti pa če imaš eno, bo pa verjetno še hitreje. :)))

Ja me prav zanima če obstaja še kdo ki ima z njo stike, ker ženska odgovore daje s tako hitrostjo, da bi človek rekel a me je sploh slišala kva sem jo vprašal. Nič ne premišljuje ampak kar ustrel odgovore, ker ne uporablja nobenih pripomočkov ampak je dejansko jasnovidka. Je taka res direktna, nič ne cinca, ne doglovezi ali zavija besede v celofan ampak pove tko k je blo, je in naj bi blo. Tako da tisti ki imate izkušnjo z njo, prosim za kako vašo izkušnjo. 🙂

Se ji zdaj, po objavi številke, že kaj pozna minutaža?

… po reklami.

glej ‘reklama’ jaz ne reklamiram nobenga porkaduš. če bi jo hotel reklamirati bi jo reklamiral kot ‘nezmotljivo’ al kej druzga. samo sodelavko poznam da se ji je nekaj zgodilo kar ji je Viktorija napovedala in ker je meni pač nekaj res extra napovedala bi rad dobil čim več izkušenj od drugih.

ta forum je pa itak namenjen čveku, ne pa reklamam tako da imam vso pravico vprašati za čigavo drugo mnenje, izkušnjo in nasvet.

zato vse ostale prosim, da če lahko povedo svoje izkušnje ker samo to rabim in nič več.

To, da si jo opisal kot izjemno sposobno, ki je sodelavki zadela, bo tej gospe zdajle prineslo ziher par klicev. In ja, točno na takšen način so se že prej mnogi tukaj reklamirali. Super brezplačna reklama na najbolj obiskanem forumu. Bodo že moderatorji sami presodili, to ni naše delo.

Hm, jaz sem jo klicala, vprašala za ljubezen, če je kaj na vidiku:) Je trdila, da vidi enega rjavolasca okrog mene, čeprav jaz nisem vedela, kdo bi to bil:)

Je pa res orto hitra, mislim, da sem res govorila z njo kako minuto.

Pa naj kdo reče, da tole ni dobra reklama.

Rjavolasca ti je videla? Če nič drugega, je kakšen tvoj sosed, sodelavec, brat, prijatelj, poštar, smetar ali kdo rjavolas. In že se ni zmotila, blizu tebe je.

sej ne morem verjeti!!

zaradi mene izbrišite vse kar sem napisal. če ne smem vprašati za neko mnenje, potem pa naj gre tud nekam ta forum če lahko sprašuješ o vsem samo o neki konkretni osebi ne!

ko sem prelistaval ta forum preden sem napisal objavo, je bilo o neki Stanki na dolgo in široko napisano ne vem kaj pa ni noben nobenega obtožil reklame.

a jaz pa ker sem vprašal o neki jasnovidki V. in ne o vedeževalki S., je pa vse narobe! Res ne razumem vaše logike.

če bi povpraševal o nekem krasnem zobozdravniku, ki je res poceni, ampak odličen zobozdravnik, bi to bila tudi reklama, ali res samo vprašanje da sem hotel tudi mnenja drugih da ovržejo ali potrdijo moje mnenje na podlagi izkušenj.

o groooza kaj človek vse danes ne doživi!

ma dej, človek res ne more verjet, kaki se pasete tule gor, res no! A si tako zahojena, da nisi dojela, da sem sama skeptična, al kaj??! Sem dodala, da ni bilo nobenega rjavolasca okrog mene, vsak količkaj inteligenten človek dojame, da mi je bila očitno nateg! Če že, je to bila antireklama!!

matr ste eni zarukani, vse vam je treba dobesedno narisat!!

Če bi bilo vse tako transparentno kot pišeš Rall bi prosim lahko napisal štev. mobija ali pa njen naslov.

Rall ne sekiraj se, tu je cel kup babnic, ki ne znajo drugega kot težit. Jaz tvojega posta nisem dojela kot reklamo, niti pod razno ne – o Viktoriji sem tudi jaz slišala ful enih pohval, zato sem jo sprobala (pa ker so vsi rekli, da je kratka in sem rekla, da ni potem prevelike škode:)) – samo, kot pravim, meni je kiksnila mimo. Pa sem ji sama rekla, da jaz ne vem, kdo bi ta “rjavolasec” lahko bil, a je kar vztrajala. OK:)

Je pa res, ampak to mi je šele dokaj kasneje kapnilo, da se mi zdi, da sem všeč sodelavcu, ki ima res rjave lase – in to prav rjave, ne črnkaste, ali bolj blond, ali mišje – prav res je izrazito rjav:))) Eto, to je edini, ki sem se ga lahko domislila, samo ker on meni ne potegne, se nisem prej niti spomnila nanj. Se mi pa zdi, da ja, sem mu všeč in to precej. Morda je zaznala njega, kaj pa vem. Samo v tistem trenutku se mi je zdelo, da kiksa čisto mimo, tega sodelavca pa – hja, sem potem o njem razmislila, zato ker je ona rekla, tako da res ne morem trdit, da je zadela prav njega.

Res je pa tudi, da drugih tipov ni, tako da morda je pa ta ven tolkel:))) Ampak če potegnem črto, mene Viktorija ni prepričala, morda bi morala še kdaj poskusit, ker tudi jasnovidke imajo svoje slabše in boljše dneve.

Dobra reklama sem napisala zato, ker si jo ti poklicala in ji dala denar. Ne zato, ker bi jo ti pohvalila. Reklamiral jo je on, ne ti. To o rjavolascu sem pa poudarila za to, da bi ljudje videli, kako govorijo, ne morejo se zmotiti s tako splošnimi napovedmi.

Ne, zarukana nisem, brez srkbi, si pa ti brez skrbi nesramna.

Ja, z veseljem sem nesramna do takih, kot si ti, ker si drugega ne zaslužite. Kot ene mrhovinarke prežite tule in težite vsem po vrsti! A misliš, da si pa zdaj ne vem kaj povedala – ja zdaj bojo pa ljudje videli, kako jasnovidke govorijo, a bejž no. Važno, da si ti poklicana jih razsvetljevat.

Tudi z banalnimi stvarmi se da ugotoviti, kdo človek je in jasnovidka mora tudi malo potipat. danes mislim, da je možno, da je videla mojega sodelavca, a ker je on meni out, se v tistem trenutku nisem spomnila nanj – čeprav je MOŽNO, da je videla njega.

Se mi je pa že zgodilo, ja, da je jasnovidka rekla: en blond z modrimi očmi je zaljubljen vate. Banalna izjava, a je bila POPOLNOMA resnična, kakor se sliši smešno. Tip je bil orto blond z živo plavimi očmi. In ja, je letal za mano.

Včasih morajo jasnovidke pač potipat. Začnejo pri fizičnem opisu, kar pač vidijo. Lahko se odzoveš, lahko ne. Pri blondincu sem točno vedela, kdo je, pri rjavolascu ne. A to še ne pomeni, da zdaj čisto vsaka, ki tako reče, kr neki nateguje. Ne rečem, da jih ni ogromno, ki nategujejo totalno, a nekatere pa imajo nek čut, samo tudi pri njih je treba biti realen.

Pljuvati vsepovprek po njih je ravno tako zarukano kot verjeti kar vsaki na prvo besedo. Oboje je totalno omejeno.

Ti jaz napovem čisto brezplačno – s takšno nesramnostjo in žaljivim jezikom boš še dolgo klicarila jasnovidke in iskala srečo v ljubezni.

Dej ti še enkrat poklič tole šlogarco, naj to pove, kdaj se boš normalizirala in naučila kulturno obnašat.
To je zate v tem trenutku najpomembnejše.

Dej ti še enkrat poklič tole šlogarco, naj to pove, kdaj se boš normalizirala in naučila kulturno obnašat.
To je zate v tem trenutku najpomembnejše.[/quote]

Detece, si bolj švoh šlogarčica, veš, ker ti pač nikomur ne boš odrejala, kaj je zanj dobro in kaj ne, ker POJMA NIMAŠ:)))

Aj, dekletca, kako se vam je na žulj stopilo – z nekimi kvazi žuganji in zganjanjem neke brezvezne, puhle moralne superiornosti ste pa milo rečeno smešne in samo razgaljate svoj ranjeni ego:))) Pojdite na prižnico in od tam širite svoje wannabe razsvetljenje – ravno dovolj ste na ego tripu za kaj takega. Sicer ne da bi vas kdorkoli s kaj soli v glavi resno jemal:)))

pa lep dan:)))

Rall,

a se ti je že kaj uresničilo, kar ti je napovedala Viktorija, ker jaz sem jo tudi klicala in me je šokirala, ko mi je kot iz topa ustrelila določene podrobnosti…

če se ti je uresničilo že kaj v tem obdobju, pol imam tudi jaz upanje! 😉

LP

meni je z urokom zelo pomagala gospa Safeta. tudi napovedala mi je pravilno da bom rodila sina in da sem bom preselila od staršev to leto. tudi za službo je ugotovila in pomagala z njeno magijo.

tudi jaz sem slisal da je ful dobra, pa klical jo se nikoli, zanima me pa, ker imam sedaj fuuuuuuuul zlubezenskih tezav – morda jo kdo pozna – ali ima ze izkusnje z njo?

raal,
jaz sem poklicala Viktorijo, je zelo hitra pri odgovorih in mi je dala natancne odgovore, oziroma napovedi – nekaj se je ze uresnicilo, ostalo bi se moglo kmalu, tako da sporocim, ko bo.
Tudi men se je zdela dobra in sposobna.
lp!

kje pa dela ta Viktorija?

Ni slaba Viktorija. Vendar Draga je meni najboljša, ker mi je vse uganila in ne ovinkari. Za osebna naročila lahko pokličete na telefonsko 041 284 477.

Jooooooj!

če vam neki napove pa se drug dan zbudite pa še ni nč ne rabte takoj pluvat…..počakte mal k se ne more use takoj zgodit.

LP

New Report

Close