Najdi forum

Asista

Ali kdo ve, kaj se dogaja z Asisto. Obračajo nekaj mojega denarca, ki pa ga ne morem dobiti. Vedno samo izgovori. A kdo ve, kaj se dogaja?

Kolikor vem, je pestro…

Vozijo se okrog z novimi BMW X5 …. Vsaj po Bledu 😉

nova
Uredništvo priporoča

Nisem vedela, da se še vozijo, slišala sem, da so se že raztepli po svetu. Ljudje pa kličejo, prosijo in ne pridejo do svojega denarja. Denarja ni več!!!

Nekaj dni nazaj sem ga še srečal, sicer avto ni več ves popisan, ima pa še vedno tablico KR*ASISTA.

Kdo pa so to zaeni ljudje, da ste jim dali denar? S čim se ukvarjajo?

Jaz osebno jim ga nisem dal, vem pa da so se kar naenkrat pojavili po Gorenjskem z dobrimi avtomobili in mi ni bilo jasno, od kod kar naenkrat.
S čim se pa ukvarjajo, pa ne bi vedel. Mislim da so bili avti popisani z nekimi zavarovanji ali investicijami…

http://www.asista-skupina.si/

Skladi in podobno. Je pa živa žalost, da ljudje ne pridejo do svojega denarja. Mi smo ga vložili, poznam jih vsaj še 6 in nihče ni prišel do denarja. Obljubljajo in obljubljajo, denarja pa od nikoder.
Brez denarcev, upniki zdaj oblikujemo nekakšne skupine in na različne načine poskušamo priti do denarja. Zaenkrat neuspešno.

Res je, da ima Asista trenutno mogoče res malo likvidnostnih težav. Katero finančno podjetje jih pa nima? Res pa je, da so terjatve Asiste vsaj štirikrat večje od njenih obveznosti. Asista ima zaslužen in vložen denar. Denar bodo lahko realno stranke začele dobivati izplačan, manjše vsote začetek meseca aprila. Vsem strakam bodo lahko do novembra izplačali vse vložene zneske. Ta informacija je iz prve roke. Iz Londona.

ta london je ena velika potegavščina. pred enim letom je bila švica potem nemčija zatem kuvajt vidim da smo že pristali v londonu toda denarja nebo…

Jaz sam sem imel izkušnjo z ASISTO- neprijetno. Nastali so (pobrali stranke) iz neke druge finančne svetovalne skupine.
Ko sem klical na ATVP (agencija za trg vrednostnih papirjev) pa sem dobil odgovor, da če jim stopijo na rep, se lahko zgodi, da bodo vsi vlagatelji ostali brez vsega, kriva pa bo država, ker bi razkrila barabe !! ???

Kaj se dogaja z Asisto?Ali kdo ve?

Mislim, da je zdajle situacija natančno taka, kot je bila marca 2010 – nihče še ni videl niti centa svojega denarja. Ne vem, ali sploh še imajo poslovne prostore na Lisicah. Skube bo po moje v kratkem izginil v tujino. Sicer pa nima Asista niti evra premoženja, ki bi se ga dalo zapleniti, vse je na lizing, tisti stari BMW-ji, jadrnica…

Živjo fantje in punce
Eno vprašanje če ima kdo podobno težavo. Nekaj nas je, ki smo denar vlozili v t.i. Švicarsko podjetje Empresso Minero in kot izgleda zadeva še posluje v nasprotju z Asisto. Zanima me če ima kdo od vas denar naložen v Empresi ali imate v drugih finančnih produktih. Če imate v Empresi se oglasite da se skušamo povezati več glav več ve.
Lp,
R.

Spletna stran Asiste skupine ne deluje več. Pohitite, če hočete še videti Skubeta tostran državne meje.

Partnerka od Skubeta je poslovodkinja v Mercator -pohištvo, nasproti železniške postaje v Jesenicah!! Morda boste dobili od nje kakšno informacijo!

Ta cela zgodba z Banue Royale Ltd, t.i. roll-over programi in bolivijskimi rudniki srebra, je načrtna prevara od prvega dne naprej. Fantje so pač računali, da bodo s svojimi posli služili dovolj, da izplačujejo obresti, magari iz glavnice vlagateljev, in če ne bi prišlo do recesije, bi Ponzi prevara najbrž trajala dlje, vse pa so dolgoročno obsojene na propad.

Dejstva so pač, da:
1) Banque Royale Ltd sploh ni banka, ampak navaden d.o.o. z nekega afriškega otoka
2) Roll-over program v finančne, svetu ni znan. Kaj to točno sploh je, ne zna pojasniti nihče, se pa izraz roll-over program pojavlja v raznih finančnih prevarah že tam od 80-ih kot neka posebna oblika vlaganja s fenomenalnim donosom, ki pa ni dosegljiva navadnim smrtnikom, ampak moraš prek posrednika kot npr. Skube.
3) je Skube kot imetnik licence za trženje vzajemnih skladov točno vedel kaj pomeni Banque Royale Ltd, da to ni dejanska banka, da nima nikakršne bonitete (vse to so javno dostopni podatki). Lahko se sicer izgovarja, da je tako nesposoben in neodgovoren, da se je igral s prihranki ljudi v afriških “bankah”; ampak tak izgovor je težko kupiti.
4) Skube je tudi partner v Empres Minera AG, švicarski firmi na črni listi FINMA (kot pri nas ATVP), lastnik Empresa Minera AG pa naj bi bila tudi ravno ta slavna afriška “banka” Banque Royale ltd. Nikoli ni pojasnil kaj se je zgodilo s to “banko”. Je šla v stečaj? Kaj je z lastništvom banke v Empresa Minera AG itd. Saj ne da bi bila Empres Minera AG ali njene delnice kaj vredne, gre za nek normalen tok dogodkov, če so stvari čiste in tu očitno niso.
5) je hudo nenavadno, da “banka” s Komorskih otokov in praktično neznana švicarska firma sponzorirata športne dogodke nikjer drugje kot ravno v Sloveniji in samo v Sloveniji. To je težko razumeti drugače kot načrtno graditev navidezne kredibilnosti, da se potem na t.i. seminarjih prepričuje ljudi, da dajo svoje prihranke v to “preverjeno, varno in konzervativno naložbo z amortiziranim tveganjem”.
6) da je Skube po raznih forumih trdil, da z Banque Royale posluje že dolga leta, preiskava pa je pokazala, da je bila ustanovljena šele leta 2007.

Skratka, fant laže in je sebi ali drugim z lažnim prikazovanjem okoliščin pridobil protipravno premoženjsko korist. To je dikcija zakona o poslovni goljufiji in glede na to, da se očitno nameravajo umakniti pred vedno manj potrpežljivimi upniki, je tu edini logičen korak kazenska ovadba in pripor za Skubeta, kakor tudi ovadba in odškodninska tožba zoper morebitne posrednike, ki so dobivali zajetne provizije, vendar so jih po zakonu dolžni vrniti, ker gre za nezakonito pridobljen denar.

Denar je najbrž žal izgubljen, s tem se bo verjetno treba sprijazniti. Če pa ni, je ravno pripor najbolj učinkvito sredstvo pritiska, ker zgodbice in bajke bi Skube prodajal še naslednjih 10 let.

Predlagam, naj nekdo določi datum in uro, ko se vsi ogoljufani od Skubeta in Asiste dobimo na parkirišču pred Asisto in se dogovorimo, kako naprej. Nekaj je treba narediti.

Živjo,
Predlagali ste da se dobimo. Jest sem zato pa poznam še ene par vlagateljev ki so mnenja da bi se mogl dobit. Ni treba pred Assisto lahko se dobimo na kakšni drugi lokaciji da sploh vidmo koliko nas je in se mal pomenmo kaj lahko storimo. Hvala za post Leiito čeprav se mi je že svitalo kaj se dogaja si nam pač osvetlu zadevo. Kje si hodil ko smo vlagali v Empreso:)
Če ste zato obvestite znance ki tegale ne berejo in s vlagali v assisto in se dobimo da vidimo kako naprej.
LP

Čas kar teče, videti je, da nikogar ne zanima, kaj se dogaja z njegovim denarjem. Če ste vsi skupaj zadovoljni s Skubetovimi zgodbicami, bajkami in izgovori in denarja ne potrebujete, tudi prav.

Spletna stran Asiste je mrtva. Od 24.2.11 je podjetje Asista skupina v prisilni likvidaciji.

catch22

Tipično slovensko!! Rešuj svoje sam, saj četudi bi komu kaj pomagal, tako ne bi bil nič vreden!!
Obrni se na ATVP.

FANTJE IN VSI KI STE VLOŽILI DENAR STE SAMI KRIVI…
KER ČE NE PREPOZNATE GOLJUFOV SE SPRIJAZNITE S TEM ,KOD DA BI DENAR IZGUUBILI V V IGRALNICI…
DENARJA NE BOSTE DOBILI VI IN NE HK AKRONI JESENICE KI MU DOLGUJE ASISTA POL MIO EUROV.
DRUGAČE PA PREISKUJEJO KRIMINALISTI ASISTO ,ODVIJAJO SE HIŠNE PREISKAVE,PAČ JEST POZNAM SKUBETA ŠE KO JE IMEL POHIŠTVO NA JESENICAH IN NATEGNIL POLNO LJUDI KI SO ZAMAN ČAKALI NA POHIŠTVO..
NE ČAKAJTE DENAR KER GA ONI SPLOH NISO NIKAMOR VLAGALI AMPAK SAMO ZAGONILI… TO SO SKUBE ,MAKOVEC ITD..Z VESELJEM ČAKAM NA RAZPLET ZGODBE KER SM OPOZARJAL ŠE PREJ KOLEGE …DA JE VSE TOLE BLEF…
NAUČU SE JE PA SKOBE VSEGA V SKUPINI INDIVIDIA D.O.O IZ LJUBLJANE.

ali kod ve tocno kaj se dogaja z empreso minero…??
A je kdo klical direktno na empreso minero v Svico??

Živijo,

jaz sem tudi “investiral” v empresa minera in sem seveda zainteresiran za vse predloge kako naprej. A je že kdo kontaktiral policijo ali kaj podobnega ?

New Report

Close