Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Alkoholni flomaster na usnjeni sedežni – kako očistiti?

Alkoholni flomaster na usnjeni sedežni – kako očistiti?

Sin je z alkoholnim flomastrom barval balon in potem s tistimi rokami pomazal belo usnjeno sedežno – na njej je kar nekaj odtisov rok. Poskusila sem že z Tomovim čistilom za sedežne in z alkoholom, vendar žal neuspešno.

Imate kakšno idejo?

z acetonom gre sigurno dol … vendar prej preveriti na skritem mestu učinek acetona na usnje

bencin za čiščenje-sigurno

Kaj pa, če je madež na tkanini (majica)? A tudi pomaga?

Na sedežni poskusi z pampersovimi vlažnimi robčki za ritko- so čudežni za take fleke.

Zdravo.

Mi smo dobili lepo risbo na nov računalniški zaslon! Ker gre za občutljivo podlago, se moj mož ni želel lotit z raznimi acetoni in robčki, zato je presrfal kar nekaj tujih spletnih strani in našel odličen in učinkovit nasvet: čez alkoholni flomaster potegni s tistim “piši-briši” flomastrom, s katerim se piše po memo tablah. Preprosto greš čez tisto, kar je narisano z alkoholnim flomastrom in obrišeš s suhim robcem. Poskusi, seveda poskusiš najprej na milimetrčku in če gre, nadaljuješ. Nam je šlo z monitorja vse dol.

alkohol, definitivno spuca
fight fire with fire

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Samo Meglio in malo razredči z vodo in go for it – z vatko….

….z odstranjevalcem ličil za oči, blagovna znamka Miler. Namoči vato in nežno očisti. Imam dobre izkušnje na tekstilu, ko so ostale stvari odpovedale. Srečno!

New Report

Close