Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tel. št. 070 – kako izvedeti čigava je…

Tel. št. 070 – kako izvedeti čigava je…

če naročnika ni v imeniku? Prosim, ker bi res rada vedela če moj dragi še kliče ljubico:-(

Pokliči TUŠ naročniško razmerje, mogoče dobiš tam!?! Samo predvidevam!
lp,

Lep pozdrav -------------

Tuš? 070 je bila nekoč številka od Vege, potem pa, ko je Vega nehala obstajati, si številko lahko prenesel drugam. Kam jo je preneslo to bitje, pa ne vem. Lahko je Mobitel, lahko Simobil, lahko …

Pokliči pod neznano in vprašaj

To boš zvedela na moževem gsm oz. ispiskih klicev.

Hvala za odgovore. Kako pa dobim ta izpis klicev iz moževega telefona?

a ti ni lažje če poznaš številko, da pokličeš kar z enega telefona, po boš videla če se ti bo oglasila …

Običajno ispiske dobivaš na dom, torej tvoj jih ne, jih skriva pred tabo

Reci mu naj ti jih prinese, dobi jih lahko za tri mesece nazaj.
Če se bo zgovarjal, veš zakaj….

jaz imam en problem!mene že več kot en mesec kliče neznanec.vprašala sem že več prijateljev če tel.št. poznajo, pa je ne.ko se oglasim nihče nič ne govori.sprašujem kdo je,pa nihče ne odgovori.bi mi lahko svetovali kaj naj naredim??
hvala za odgovore!!

Hmm…a je tudi iz 070 omrežja? Čisto nič ne slišiš, ali se mogoče v ozadju sliši kakšna glasba oziroma radijska postaja?
Tudi mojo svakinjo “nekdo” kliče. 🙂 Na drugi strani se slišijo samo neke tuje radijske postaje.
Zdaj, če se kdo zaj…, ali pa prihaja do kakih motenj, pa mi ni jasno.

ja kliče me iz omrežja 070. nič ne slišim.le enkrat sem slišalala da je nekdo zakašljal.nisem vedela ali je moški ali ženska.čudno je kašljal

!

Mam problem negdo moji punci pise zelo neprijetne sms-e klical sem na toto stevilko pa se mi javi neki cigan nemorem pa izvedet kdo je biu sem na tušmobilo kjer so mi povedali da nemorejo mi pomagat kako isledit kdo je lastnik te stevilke???

ja pol pa je ta cigan.ali piše v knjižnjem slovenskem jeziku?

Nekdo mi že nekaj mesecev piše zelo čudne smse, občasno tudi grožnje, občasno pa se pretvarja da je ženska in piše perverzne zadeve. Ko kličem se ne oglasi, ko kličem s tujega telefona mi prekine in napiše sms kdo je? .. kaj naj naredim?

Tudi jaz imam enak problem. Dobivam čudne, perverzne sms-je in klice, v katerih se sliši samo šumenje. včasih je sms napisan kot da ga piše noški, včasih pa se ta oseba pretvarja kot da je ženska. prav tako pa je številka 070. jutri bom šla do mojega operaterja in prosila, da blokirajo klice in sms-je te osebe na mojo številko. Očitno ima nekdo preveč časa, da se lahko ukvarja s takimi rečmi.

Enako se dogaja meni, isto iz številke 070.
Najprej piše da je ženska, potem, da je moški. Ne razumem kaj je s temi ljudni.
Zanima me če je to ista številka kot vam piše.
Mi lahkoo sporočite katera je??

Valentina!
TElefonska številka pripada človeku, ki se izdaja z neznanimi imeni tudi drugod.
Trik za vse, ki neveste čigava je telefonska številka:
Na iskalnik v facebooku upišite telefonsko številko. Če ima tisti, ki vas kliče facebook se vam bo pojavil njegov profil in lahko veste kdo je

moja bivša sošolka ima telefonsko na 707 in mi ni nič groznega pošiljala . nevem kdo to vam dela.

Če številka ni javno objavljena (TIS), vam podatkov o naročniku ne sme izdat noben operater. Zveste le lahko, v katerem omrežju se nahaja številka: http://www.npch.si/index.php/kje-je-stevilka.
Če prejemate neželene klice/sporočila iz Slo številk, lahko oddate prijavo svojemu operaterju, ki bo ukrepal dalje. Mora pa bit zveza vzpostavljena. Klicev iz tujih številk pa ne sprejemajte, niti ne kličite nazaj.

Kaj zdej je bla lubica al ne?

Saj lahko pokličete anonimno nazaj. Pravo test se samo predstavi. Če ne pač zagodeš in rečeš Lojzka, ne morem ob 12h, a bi šlo ob xy 😂🤣😄😄😄 saj lahko tudi sms. Al si kupite novo sim, pa napišite partnerju, xy ve, zato ti pišem iz nove številke. Pol se pa zmenite z osebo. Seveda anonimno kot partnerja, ki se poznata kot ljubčka. Da imate balls za varanje. Nekaj bi že všpičila, če nima nekdo tolk jajc, da se o čem pogovori.

Ce mož kliče drugo, verjetno pri tebi ne dobi zeljenega. Rajsi kot da se ukvarjas s tem ali klice drugo, se ukvarjaj z njim pa ne bo mel casa klicat druge…jao žensko razmišljanje …res ste čudne.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1450, 30.03.2022 ob 13:21

Ce mož kliče drugo, verjetno pri tebi ne dobi zeljenega. Rajsi kot da se ukvarjas s tem ali klice drugo, se ukvarjaj z njim pa ne bo mel casa klicat druge…jao žensko razmišljanje …res ste čudne.

gn

 

blokiri številko pa je to to 🙂

New Report

Close