Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Srečanje z duhovi – vaše izkušnje

Srečanje z duhovi – vaše izkušnje

Ste že imeli srečanje z duhovi?

Lahko napišete vašo izkušnje prosim. Da vidimo, če je sploh že kdo doživel kaj takega.

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuu jaz sem zlobni duh.Obiskal te bom danes ponoči.Če si ne želiš srečanja z menoj si okoli vratu zaveži česen, ter se pred spanjem trikrat obrni okoli ter zaspi z glavo proti jugu.Buuuuuuuuuuuuuuuuu……

pri teti so bili ves čas na podstrešju.pa je zaprto tako,da niso bile ne miši,ne ptice,itd.slišali so se leta in leta zvoki.

enkrat poleti sem sedela na terasi in z nečakom nekaj risala.pa vstanem in grem 3m stran in mi je še nekaj grdega reku,ker se mi ni dalo več igrati,pa se še nism dobr obrnila,ko me je full debelo pogledal.mi je blo takoj jasno.prav pa zakaj si me zdej hotla za ušesa,ja sej sem čutil,kot da si me narahlo prijela.v isti hiši so se tudi za mano že 2x zaprla vrata,pa niso pokvarjena in ni bilo prepiha.in na obrazu sem tudi parkrat čutila kot,da nekdo hodi mimo mene,v bistvu lebdi.

na srečo so vsi moji duhci prijazni,in ja verjamem v njih.

nova
Uredništvo priporoča

Ne vem, če so to duhovi, a imam nekaj izkušenj z nečim podobnim. Preden nekdo bližnjih ali sosedov umre, se skoraj vedno pojavlja, pa po smrti stare mame se je tudi zgodilo nekaj, kar mi še danes ni jasno… Ja, verjamem in sem tudi doživela čudne zadeve. Zanimivo je, da me niti ni strah.

ja tud pri nas smo zjutraj spali,pa je kar naenkrat odpadlo približno 5 ploščic z stene.pa smo čez 2 uri ugotovili,da nam je umrl sorodnik.duše se na ta način poslovijo.

Videla nisem nobenega, čutila in slišala pa.
Lušni so in prijazni… 🙂

Nikoli nisem verjela, ko so rekli, da pred smrtjo bližnjega nekje v bližini poje čuk.

Pred dvema letoma sem prvič v življenju ponoči slišala peti oz. čivkati čuka. Zjutraj so nam sporočili, da je umrl oče.
Ja, od takrat verjamem v duhove.

“dečva”, sožalje ob izgubi očeta, ampak verjemi, čuk nima veze s tem. poleti sem vsak večer slišala čuka, pa (hvala bogu) ni nihče umrl.

baje ta mit izhaja iz tega, ker so včasih pri umirajočem bedeli in imeli luč, ki je privlačila nočne ptice, ki so se seveda tudi ogašale.

pri nas je tudi sova pela samo takrat ko je čez čas nekdo umrl, včasih po dva meseca skup, drugič kakšen teden. zdaj že dve leti ni, pa tudi umrl ni nobeden. zanimivo

Pri nas je že kar nekaj ljudi umrlo, ampak nikoli ni bilo nič.

Je pa nekaj mesecev nazaj mi na vratih nekaj trkalo. Sem mislial, da je nekdo prišel, pa nobenga ni bilo. (notranja vrata v hiši, ne zunanja).

tudi mislim, da čutim duše, ki še niso odšle. mene je nekaterih ljudi, ki umrejo strah. Nekih sploh ne. Pri enih traja nekaj dni, pri enih tudi mesece. Kar naenkrat strah izgine. ko sem to povedala kolegici je rekla, da kao, da jih čutim.

vem pa za hišo, kjer letijo stvari iz omare in se dogajajo čudne stvari. No, moj firbec ni tolk velik kot moj strah, tako da tam še nisem bila.

Ravno danes sem doživel precej neprijetno izkušnjo in to sredi sestanka. Ne morem točno rečt od kod se je vzel, vendar so bili občutki grozljivi.

Res pa je tudi, da je bil za malco malo slabše kuhan fižol.

Mi imamo sove v parku in skovikajo kar naprej. So lepe. Če bi bilo kaj na tem, bi morali že vsi pomret.
Duhovi, duhovi. Seveda so. Tudi srečanje sem imela, a enkrat samkrat.

Da duhovi obstajajo, je empirično dokazano in sicer recimo V Sloveniji obstaja 624 duhov.

Vir: statistični urad RS http://www.stat.si/imena_baza_priimki.asp?ime=&priimek=duh&spol=

Da duhovi obstajajo, je empirično dokazano in sicer recimo V Sloveniji obstaja 624 duhov.

Vir: statistični urad RS http://www.stat.si/imena_baza_priimki.asp?ime=&priimek=duh&spol=%5B/quote%5D

:)))))))))

Ja, jaz imam te izkušnje. Pa ne bom razlagala podrobnosti, ker bom naletela samo na norčevanje, žal.

mene pa kar mrazi, ko berem take stvari

Ko sem še hodila v šolo, so sošolke klicale duhove in se nekaj igrale z ogledali in svečami. Potem je eno od njih zadel mrtvoud po eni strani. Ne vem ali so bili na delu duhovi, ampak po tistem jih ni nobena več klicala.
Slišala sem že več zgodb, vendar ostajam skeptična, čeprav sem tudi sama že dvakrat doživela nenavadno stvar, ki bi jo marsikdo takoj označil za paranormalno.

Res žal, ampak čisto razumljivo. Precej ljudi je, ki si (še) ne upajo spregovoriti o svojih takšnih ali drugačnih paranormalnih izkustvih. A vendar se vrti … Mnenje, da se duhovi in drugi zaenkrat nerazložljivi pojavi dogajajo histeričnim ženskam in psihično neuravnovešenim ljudem, počasi izginja. Čisto počasi tudi v krogih, ki se ukvarjajo z duševnim in telesnim zdravjem. Ni več a priori zanikanja.
V človeški naravi je, da se bojimo neznanega in to skušamo zanikati, omalovaževati. Pred tridesetimi in več leti npr. so ljudje pri nas (z redkimi izjemami seveda) jogo povezovali s čudaštvom in celo z mamili, orgijami itd. Bila je predmet posmeha in nemalokrat zgražanja. Danes jo v vsaki telovadnici lahko vadi mlado in staro. Neznano postaja znano. Tudi sprejemanje (zaenkrat) nerazložljivega gre počasi v to smer.
Tudi sama imam nekaj malega izkušenj s čutenjem in videnjem energijskih oblik, ki bi jim lahko rekli duhovi. In kar nekaj ljudi je, ki so mi upali povedati o svojih videnjih.

en lep pozdrav..
v duhove močno vrjamem..
tudi doživela sem že marsikaj..

ko smo bili še mladi (malo pijani)
smo priklicovali duhove…bilo je na eni zabavi.. vsaj deset let nazaj..
priklicovali smo jih z navadnim načinom…na listke smo napisali abecedo… vzeli dva kozarca…* in tako naprej… no nato smo pozabili duha odgnati in vsi smo pijani zaspali… naslednji dan ko smo se zbudili sta se dva prijatelja zbudila z modricami po obrazu nogah hrbtu… ostalim ni bilo nič…
od takrat imam stike z duhovi.. premikanje stvari.. videvanje senc…(luči)… zapiranje vrat… čudni zvoki…
in zelo me je strah…

ne igrajte se z priklicovanjem duhov !

heiila … duhovi … nihče ne more biti povsem prepričan v to ali duhovi obstajajo ali ne. Morda gre pravzaprav le za to, da imamo privide in podobno. Verjamem, da neke sile obstajajo. Imam prijateljico, ki je imela take izkušnje. Živijo v hiši, pod katero so bili nekoč pokopani neki ljudje (nevemo ali so še) … bila je vojna. Njena sestra in teta živita v isti hiši. Nekoč se ju je menda dotaknila topla roka ali nekaj podobnega. Vrata kar naprej škrpajo (tudi sama sem bila pri njih) sicer sploh ni tako strašljivo – če si v družbi. Ampak ko enkrat ostaneš sam doma … ti nihče ne more pomagati. Najbrž gre za paranormalne pojave. Ko je umrla prijateljičina stara mama so se zaslišali zvoki padajočih drv. – padala so cel dan… Res grozno. Ampak še vedno nisem povsem prepričana v obstoj duhov ipd. Prav tako pa vem za neke fante, ki so se igrali z priklicovanjem duhov. Slišala sem že tudi nekaj o ogledalih in podobnem. Raje ne razlagm, kako poteka, ker lahko iz same radovednosti naredite kakšno neumnost. :-// Pustite duhove raje primiru in ne želite si srečanja z njimi… svetujem vam! Hvala, da ste si vzeli čas za branje te izkušnje 🙂

kjs vrjamem.videvam sosedo ki mi je umrla in to večkrat na teden najbol grozn.pa eden ma vedno kliče u sobi k sm sama

Imam izkušnje z duhov večkrat sem videla črno senco sredi noči,ki je izginila naenkrat v starem stanovanju,samo bil je grozn občutek,samo me pa ni napadla…verjamem v duhove

Živjo! Sem deklica stara 12 let.

Povedala vam bom kaj se mi je pred nekaj dnevi zgodilo.

Z mojo mamo, babico in dedijem smo odsli na izlet v Trojane
In smo vzeli krofe ze za sestricno. Odsli smo in se peljali proti
njenemu domu. Ko smo bili ze skoraj tam, pa sem v avtu
Kar naenkrat zaslisala jok. Bil je moski jok. Sprva sem mislila
da joce moj dedi, vendar ni bil on. V avtu je postalo zelo mrzlo.
Potem sem se zavedla da nekdo sedi zraven mene in joce. Vendar
nisem videla nikogar. In od tistega trenutka dalje sem zacela
verjeti v duhove. Duhovi so resnicni! LP

jaz občasno videvam temno postavo ponoči ob oknu,ampak ,nimam groznega občutka,ni me strah ,tisti trenutek sem nekako pomirjena ,gledam in počasi izgine,naj povem,da ne jemljem zdravil,sem čisto zdrava .Soba je hčerina(odselila se je pred 6 leti),v tisti sobi mi nikoli ni uspevala nobena roža,ne zelenje .Ne vem kaj je to?Postava je izjemno visoka in nepremično stoji ob oknu,tega nisem povedala še nobenemu,ker bi mislili,da sem čudna.Toliko

Lahko je demon.Kako pa je tvoje življenje?Vse gre na slabo?Mogoče je kdo priklical demona da te nadzoruje,škoduje,te usmerja v napačne odločitve,das i škoduješ,…

New Report

Close