Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdaj bodo otroški dokladi?

kdaj bodo otroški dokladi?

Ne me pohodit,samo res me zanima,katerega dne v tem mesecu bodo otr.dokladi?
Hvala.

13 v mesecu

Jutri.

nova
Uredništvo priporoča

jutr je nakazilo

Ena in ista vprašanja.Ja,kdaj bodo?Tako,kot vsak mesec…..ene ste pa živa groza.


A je morala ena”pametna”stegnit g…c.
Zakaj pa madonca odpiraš to temo,če se v naslovu jasno vidi,kaj nekdo sprašuje?

A ti je tako dolgčas?
Potem pa povej,kaj si si danes nesla v usta cel božji dan,da imaš sedaj tako strupen jezik?


A je morala ena”pametna”stegnit g…c.
Zakaj pa madonca odpiraš to temo,če se v naslovu jasno vidi,kaj nekdo sprašuje?

A ti je tako dolgčas?
Potem pa povej,kaj si si danes nesla v usta cel božji dan,da imaš sedaj tako strupen jezik?[/quote]

:))))) Bravo!
ene ne zastopjo kako je bit brez denarja in koliko ti lahko pomeni en otr.dodatek.Pa verjemi,da tiste,ki tko komaj čakamo ta dodatek nismo nič slabše mame kot ve,ki se vam je… za “tistih” par €.

Če imate izpiske transakcijskega računa, si jih lahko pogledate in boste videli, kdaj je kakšno nakazilo… Velja za vsa nakazila, tudi za plače, itd.

o – nakazila od CSDja nikoli niso vsak mesec na isti dan.

Drugace pa socialkaa lahko vsak mesec sama pogledas na spletno stran on CSDja, kjer vse lepo pise.

Ma meni je tudi neumo vsak mesec brati kako ene vedno sprašujejo kdaj bo ot.dodatek!!
A nebi bilo vseeno če si ogledajo na CSD ŠIŠKA???

No, jaz imam stran od CSD ŠIŠKA shranjeno pod priljubljene, pa mi je ta post vseeno prav prišel. Nekatere smo tu malo bolj pogosto, kot druge in bolj opažamo ponavljajoče se teme.

Še link, če bo komu pomagal (kljub temu, da je bil že objavljen):

http://www.csd-lj-siska.si/splosno/index.asp

Ja isto imam jaz,pa mon isto,pa klik,pa hk jesenice,pa 24ur,pa….
ma saj ni panike odpisat ampak ne razumem kako se ene čisto nič ne iznajdejo in vsako figo tukaj gor sprašujejo!Kot da google ne dela!!!

Kot rečeno, mon bi lahko razglasili za najbolj komot iskalnik na internetu. Ti drugi prefiltrirajo informacije in prečiščene servirajo tuki gor.

Madona, pa koliko dobite teh otroskih dodatkov, da jihtako željno pričakujete? Jaz dobim 40 eurov za dva otroka, in niti ne opazim kdaj so na računu.

Ocitno imas veliko drugih prihodkov, ki jih pa nekateri na zalost nimamo in nam vsak eu prav pride. Pa se to tudi, ce bi mi nakazali samo 40eu bi jih z veseljem sprejela in se ne bi delala, da sploh ne bi vedela, da jih dobivam.

Saj, vsak po svoje. Pa vendar ne morem razumeti: zadnjič je ena odprla post, če takoj zapravite oz. kaj kupite za otroške doklade. Enormno število postov je bilo, da prenakažejo na otrokov račun, nekatere da štedijo za kasnejše šolanje… . V glavnem se je bralo kot da tega otr. dodatka ne čakajo preveč težko.

Pa brez zamere, peščica jih je izzvzetih. To je le moje razmišljanje.

R

zamima me kdaj bodo otroški dokladi ta mesec januarja …..lahko bi malo bolj obširneje napisali katere mesece in datume u letu bodo………hvala za vaš odgovor…

prosim če mi lahko odgovorite kdaj bodo ta mesec otr,dokladi

New Report

Close