Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Depilacija- sramne ustnice

Depilacija- sramne ustnice

Dlake na intimnem predelu si odstranjujem kombinirano z depilacijsko kremo in britvico. Težave imam z dlakami po sramnih ustnicah. Tudi z britvico si jih ne morem ostraniti v celoti, poleg tega me drugi dan vse pika, srbi in včasih tudi peče.

Kako si ve odstranjujete dlake, kakšna krema proti vnetju?

Na sramnih ustnicah dlake???????????????????????????????????????

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

Kako pa ti imenuješ ta del spolovila?

nova
Uredništvo priporoča

Ja, takim se pa reče nesramne ustnice, ker so poraščene.Pa saj se hecaš a ne. Pa se s kremo namaž, pa bo šlo vse dol. Je zunanje spolovilo, ki je poraščeno, notranje z nesramnimi ustnicami pa ni poraščeno.no. Kmečko.lp

Ej, pa kje imaš ti svoje sramne ustnice?

Bog ve, kaj ti hočeš depilirat!

R

Ha, bo treba malo preštudirat anatomijo ženskega spolovila, kajne.

Jaz imam tudi vedno težave, zato se sploh ne brijem v nulo, ampak samo lepo skrajšam.Če pa zares kdaj hočem golobritje, mi pa mož to uredi. Zares ne vem, koliko sploh so poraščene ženske, ki trdijo, da so vedno urejene čisto na golo. Jaz namreč v dimljah in višje nad bikinijem sploh nimam dlak, medtem, ko imam velike sramne ustnice takšne, da so bolj, ko se “bližaš” centru, bolj gosto so poraščene. Za natenčno britje rabim akrobatske sposobnosti in izjemno žiletko.

Galeb, to je isto, kot če iščeš v marmeladi kose sadja. Tisto je pa džem. hahaha

Pa boš skor prej našel v marmeladi kose sadja – če je domača, kot pa na nesramnih…..hihihi

Brivčica, hvala za tvoj odgovor. Očitno si edina dojela vprašanje, vsi ostali pojma nimajo kaj so sramne ustnice, kaj je depilacija in kake probleme lahko povzroči britje.

Če se boš redno brila, ne več pikalo, srbelo. Vsaj enkrat na teden.
S kremo pa jaz ne vem, če bi tam dol veliko šarila. Če si že poskusila, pa vidiš, da je ok, lahko. Sicer te peče lahko tudi o kremi.

Ha, bo treba malo preštudirat anatomijo ženskega spolovila, kajne.

Jaz imam tudi vedno težave, zato se sploh ne brijem v nulo, ampak samo lepo skrajšam.Če pa zares kdaj hočem golobritje, mi pa mož to uredi. Zares ne vem, koliko sploh so poraščene ženske, ki trdijo, da so vedno urejene čisto na golo. Jaz namreč v dimljah in višje nad bikinijem sploh nimam dlak, medtem, ko imam velike sramne ustnice takšne, da so bolj, ko se “bližaš” centru, bolj gosto so poraščene. Za natenčno britje rabim akrobatske sposobnosti in izjemno žiletko.[/quote]

Nisem hotela biti nesramna, ampak res jih še tam nisem videla. sorčiii

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

a nimamo vse ženske velike in male sramne ustnice, velike so od razliko malih poraščene!!

Sam res. Tud jaz sem pričakovala, da ženske bolje poznajo svoje dele telesa…

Jaz se redno brijem na “nulo” že približno deset let. Vsake dva dni.
V soboto me je pa nekaj pičilo in sem poskusila z depilatorjem. Boli za crknit. Zdepilirala sem si tretjino venerininega hribčka in katastrofa. imam kar precej vneto, izgleda grozno, pa na morje gremo,…
Nora ni kaj.
Parkrat sem že pomislila na brazilsko depilacijo, zdaj me je pa vse minilo.
No verjetno po brazilski ni takega vnetja, pa vseeno.

Ha, bo treba malo preštudirat anatomijo ženskega spolovila, kajne.

Jaz imam tudi vedno težave, zato se sploh ne brijem v nulo, ampak samo lepo skrajšam.Če pa zares kdaj hočem golobritje, mi pa mož to uredi. Zares ne vem, koliko sploh so poraščene ženske, ki trdijo, da so vedno urejene čisto na golo. Jaz namreč v dimljah in višje nad bikinijem sploh nimam dlak, medtem, ko imam velike sramne ustnice takšne, da so bolj, ko se “bližaš” centru, bolj gosto so poraščene. Za natenčno britje rabim akrobatske sposobnosti in izjemno žiletko.[/quote]

Nisem hotela biti nesramna, ampak res jih še tam nisem videla. sorčiii[/quote]

Joj, LOL.

Rinchula, kakšno medicinsko knjigo v roke, pa bo. Čisto dobronamerno…

Torej žensko spolovilo – vulva, je obdano z kožnimi gubami. Zunanje sramne ustnice – labiji in manjše sramne ustnice. Še nikoli nisem rekla v pogovoru sramne ustnice, pa mislila tistega zunaj. Če pa en tako misli, da zdaj pa že vem kaj misli, pol pa pride do tega. Če depilacija povzroča težave, se pač ne depiliraš, kot stare mame. Bi pa rekla zunanje sramne ustnice. Tudi jaz ne vidim v tvojo glavo, kaj misliš. Pa tamale tudi ne. Pa napiši, če že tako poznaš svoje telo, zunanje sramne ustnice. Ja te pa so poraščene. Notranje pa nikoli. Jaz jih nisem vidla.

Sama se brijem na 3 do 4 dni, kar smatram za redno britje, ampak me že drugi dan vse pika. Enkrat sem prekinila z britjem za kak mesec in potem po ponovnem britju je bilo nekaj časa ok, potem me je zopet vse pikalo in srbelo.

Če druge nimate teh težav, sem očitno preveč občutljiva al pa mam izjemno trde in goste dlake:)

Zakaj bi spraševala po depilaciji majhnih sramnih ustnic, če le te niso poraščene? So pa zato velike. Z zunanje in notranje strani. Vsaj moje.

Mene pa ni bolelo tolk, ampak je kar kri tekla. To je mene odvračal, da grem naprej z depilatorjem.
Pa britvicA poje. Kaj čmo??

Za vse, ki mogoče še ne veste, da je za lulat dodatna lukna.
In še tiste, ki ne vedo, kje so sramen ustnice
izraza, ki ju označujeta sta labia minora, labia majora

Popravki: luknjica, za, sramne ustnice (smajli, ki ima rdeča lička)

Ja in zdaj naj jaz voham.In Rinchula ki je vprašala. Zato, ker se v pogovoru pač tako ne govori. Brrr … kakšne izjave dajete o svojih najbolj intimnih delih. Ma če jih imam do kolen – kocine, al pa nobene, ne bi pisala takih stvari.mah, grem na morje gledat katera ima brazilsko, katera se je včeraj na frišno, in kateri gledajo dlake ven,lp

Seveda se v pogovoru uporablja izraz sramne ustnice, velike in male. Latinski izrazi pa se običajno res ne uporabljajo, čeprav ravno moja prijateljica uporablja izraz labie.
Namesto, da bi bila vesela, da si se česa novega naučila.

Jaz se po britju namažem s kremo wundschutzkreme od buebchen – drugače za dojenčkovo ritko, je taka, kot bi imela primešan puder. Mi zelo pomaga.

Se strinjam s Teylo. Seveda se v pogovoru uporablja izraz sramne ustnice tudi za velike. Kako jim pa ti rečeš, čakte mal, pa Rinchula?

Ko je Šaška vprašala, nisem niti za trenutek pomislila na male sramne ustnice. Madona, no, saj valda njej tam ne rastejo dlake. Đizs, babe…

New Report

Close