Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ker sem pred domačimi povedala, da mu moram dati pol za stroške za gorivo je

ker sem pred domačimi povedala, da mu moram dati pol za stroške za gorivo je

…skupaj z domačimi smo bili na večerji in tema je nanesla na pogovor o kupovanju daril..stroških itd… no in jaz sem rekla, da pri nas je pa drugače in da jaz moram svojemu možu dajati še 30 eur na mesec za bencin, ker se voziva v isto ustanovo v službo, drugi del stroškov je pokrit, ker se voziva s še enim sodelavcem, ki prav tako dela v isti ustanovi…

No in ta sodelavec je res da enkrat (tik pred zdajci) sporočil, da se ne bomo peljali skupaj in takrat je moj seveda čisto znorel zakaj tega ne pove prej ipd… se strinjam…ker sva ga že čakala,d a naju pobere… no in ta isti sodelavec je nato še prejšnji teden se znašel menda v gužvi in je rekel,da bo zamudil 5-10 minut …seveda spet je ponorel…in rekel,da se ne bo več v ozil z njim, da naj se jaz kar sama itd…

…no in ker sem razkrila pred domačimi, da mu moram dajati za bencin, je rekel (kazen), da od zdaj naprej se bom jaz v Lj (čeprav na isti naslov) vozila SAMA ali pa s tem sodelavcem..

No in danes zjutraj, ko sva šla iz hiše in sem se hotela usesti v njegov avto je rekel- JA KAM PA TI??? S svojim avtom greš! Rekla sem, da ne, ker un sodelavec čaka in je on na vrsti, da pelje… je rekel,da je to ZADNJIČ, da me pelje od jutri naprej se naj vozim sama … in potem me je pripeljal do mesta, kjer se dobimo in me tam dal ven in jaz sem se potem v službo odpeljala s tem sodelavcem..seveda mu ni bilo nič jasno, misli si pa svoje in seveda ni mogel verejeti..ampak njemu v službi ne upa rečt nič, ker se ga na njegov zaj. karakter kar malo boji..

Ko smo se hkrati pripeljali v službo, se je on obnašal kot da ni bilo nič in mu prijazno rekel dobro jutro, meni pa ooo asta se pripeljala? Rekla sem mu, da naj me ne ogovarja sploh..ona pa meni- ma sam odfuki se..

nekoč sem zaradi teh stroškov že spraševala na forumu in večinoma je bila za to, da to ni normalno… prav tako je glede trgovine..on bi kupoval samo najnujnejše stvari, ki jih on rabi – jogurt, kruh, solato, in 1x mesečno 3 kg mesa. …če hočem kaj pečti , on ne bi dal zraven niti centa… v bistvu je jezen, kos pečem kaj in potem to delim še z drugimi… da kaj se grem ipd. da za druge pečem… vedno je jezen, ko kaj spečem in potem to delim z domačimi ali nesem v službo kak kos…

Skratka sama sem psihično čisto propadla… to se mi tudi vidi… nima volje do ničesar… on me vekart tedensko ozmerja in nato se dela kot da ni bilo NIČ in hoče naprej normalno funkcionirati… ker jaz tega ne zmorem, ker psihično zelo trpim in sem potem seveda slabe volje je to za njega pše huje ..ker misli,da bom kar požrla..on se pač zdere in pove in pol naj bi blo vse OK..in ko to naredi si še ves čas poje po kuhinji in žvižga ipd.

Zanima me samo kakšen karakter moraš bit in kaj te pripelje do takega obnašanja? On bi rekel, da ste tukaj gor itak VSI debilni, ampak jaz se svojim prijatelejm tega ne upam povedati… navzven prikazujem, da se lepo razumeva ..navznoter pa sem že čisto uničena… to se že tudi odraža na mojem zdravju… tudi jaz nisem popolna, ne rečem, ampak želim si, da bi bilo drugače in ne tako.. če bi bil on do mene vsaj malo pozoren bi bil lahko kot kralj..

To niste ne odrasli ne zreli, nobeni patnerji in niste zmožni ne empatije ne zveze. Ni mi jasno zakaj rinete skupaj če ste mentalni reatrdiranci? In taki šusi imate še potem otroke, da še ti trpijo?

Blagor vam, idioti!

Saj vem, da je provokacija.
Če pa slučajno ni, kakšen karakter si ti, da dopustiš, da tvoj takole dela s tabo?
Veliko pišeš o videzu, kako kaj izgleda, pred družino, prijatelji. Ga zato še nisi pustila?
Pri nama ni moje tvoje, tako, da mi vajin način sploh ne gre v glavo.
Komu na čast umiraš na obroke v sebi, na zunaj pa je vse fino?
Upam, da otrok nimata – kako se bodo pa potem stroški delili? Ma ni gršega od moškega, ki ne želi deliti s svojo družino in se obeša na vsak cent in te žre, je to kakšen kajf?

kaj pa tvoj cenik? ga imaš? mu valda ne pereš, likaš, kuhaš, nosiš iz štacune… zastonj??

mislim, če je to kakšen odnos….

NI PROVOKACIJA!! res ne..prosim ne iz tega še nardit, da je provokacija…resnica..čista..

Moj je škrt, popravek, ultra škrt. Vendar mu nikoli nisem plačevala polovico od bencina, pa podobnih reči. Tvoj je malo trčen, ker meni to ni normalno, da mu moraš plačevati za bencin. Njegova reakcija pa je taka zato, ker ve, da to ni normalno.
Jst bi se na tvojem mestu vozila sama, pa ni važno, koliko stane. verjetno bi ga tudi vrgla skozi vrata.

Avtorica, ne vem, kje taki patroni živijo, da jih sploh najdete.

Da bi mi mož računal za pot v službo, ej …

Spomni se, ali je od vedno tak. Če je od vedno tak, se vprašaj, kaj za vraga ti je bilo na njem všeč. Zgleda izredno grozen značaj, egoističen. Še ni slišal, kaj je partnerstvo.

Ne vem, koliko si stara in ali imata otroke skupaj. Ampak ne verjamem, da bi ti bilo sami slabše, kot ti je zdaj. Kaj sploh imaš od njega. Kaj?!

Meni je normalno, da če dva živita skupaj, se stroški delijo. Vsi. Ni pa mi normalno, da tega ne bi smel povedati drugim. Zakaj ne? Ga je sram, ker ne plača vsega on? Tega ne razumem.

Glej, jaz se vsekakor tako “kaznovati” za nič, ne bi pustila. Mislim, da s takim človekom ne bi mogla živeti. Nisem otrok, da bi me nekdo kaznoval in pri meni bi s tem dosegel nasproten učinek.

Jaz ti predlagam, da plačas ves bencin. Saj veš, da tele razprtije ne bodo slučajno prišle tako daleč, da bo kdo drug to opazil. Ker videz srečnega partnerstva pa moraš obdržat za vsako ceno. Resno, še kak cent zraven daj, samo da bo vse pod kontrolo na zunaj.


podpis pod tole !!!!!

Ko sem tole prebrala, me je prijelo, da bi ga namlatila. Ali pa raje oba. Res nisem prepričana, katerega bi prej in katerega bolj. Pa nisem nasilna, da ne bo pomote.

Kako pa potem delodajalcu sporočate, komu nakaže potne stroške? Pripravite v excellu mesečni pregled?

Upam, res močno močno upam, da nimata otrok in da premoreš še toliko pameti, da se ne boš odločila za njih, če jih nimata. Če že s teboj dela na način, kot da si njegova lastnina, kako se bo šele izživljal nad otroki!? Človek je ŽLEHT PSIHOPAT. Kaj si pa potem ti?!?!

Imata vidva druzino? Potem si naj ebala, ce sta sama pa teci punca, teci kot te noge nesejo. Z druzino ti bo seveda nagajal in te pod je baval.

To ni normalno, tvoj moz pa je tako sparaven, da je to ze huda oblika bolezni. Seveda tega ne bo priznal.

Draga avtorica, zapri Mon, 3x globoko vdahni in izdahni, odpri Mon in preberi, kaj si napisala, ampak tokrat si predstavljaj, da to ni tvoj post, ampak post nekoga drugega, da je to napisal nekdo drug, ne ti.
Dobro razmisli, kako bi reagirala in kaj bi svetovala!

Ti mu pa lepo zračunaj za:
– kuhanje
– pranje umazanih gat
– likanje srajc

…in če bo res PRIDEN, in se ne bo grdo obnašal do tebe, mu enkrat mesečno velikodušno po polovični ceni … računaj za posteljne radosti.
Meni se to zdi čist fer plej.
On ima svoj ‘cenik’, ti pa svojega.
Pa bo volk sit in koza cela.

Podpis.
Zelo, zelo pomembno je kako nas vidijo (in imajo mnenje o nas) sosedi, žlahta in sorodniki.
Zato je treba večkrat potrpeti in stisniti zobe, tudi na račun lastnega zdravja.
Jaz bi mu dala še 100€ mesečno za motivacijo (nagrado), da bi se lepo obnašal do tebe pred drugimi ljudmi.

Mene bolj zanima kakšen karakter moraš biti, da ostajaš v zvezi s takim psihopatom.

Moj je res ekstra škrt in marsikdaj se počiva v trgovini s prehrano, ko me non.stop sprašuteja ali res npr rabimo kilo čebule in ne samo polovico. Pa hodimo samo 1x na teden v trgovino. S tem da sama kuham za vse in temu primerno vem kaj bom nucala za pripravo obroka

Ej, da bi meni zračunal bencin npr za na pot na morje, pa recimo zdaj za 1.november za pot na pokopališče hehehe Po mojem bi sam šel domov iz morja ali pa ga zapustim kar tukaj. Res ni normalno, da tebi zračuna. OK za sodelavca razumem, da je fer da nekaj prispeva, ampak da pa tebi računa heheh Ne vem koliko si stara ampak videti je kot da si oba ena dveletnika, ki špecata mamici oz očiju, če je prijatelj v peskovniku komu lopatko vzel. Čisto sta nedorasla in to oba

Sem mislila, da imam težka in škrtuha doma, ampak, ko tole berem … vidim, da sem očitno zadela glavni dobitek na loteriji.

* težaka

Lahko on po tem, ko me prizadane obnaša kot da je to normalno in da ni NIČ??? Si poje, žvižga, je fulldobre volje? Jaz pa totalno poklapana…

ko naju opazujejo drugi – on dobre volje jaz pa poklapana izpade kot da sem jaz ena zagrenjena baba in kako on mene lahko verjetno tako gleda…sam ne vejo kaj je v ozadju… sama nisem in ne želim biti taka..ne znam pa skriti..

Ma, spel se nekam!
Si sploh prebrala, kaj smo ti napisali?

Če hočeš rešit svoj roblem, beri in sodeluj, premakni se, če ne pa se spelji in živi kot si pač navajena, očitno ti ni hudega!

Zakaj sta skupaj ce nista za skupaj?

Ker je P S I H O!!!

New Report

Close