Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Špikanje v stopalu in črne pike

Špikanje v stopalu in črne pike

Na desnem stopalu ze dlje casa cutim spikanje, ce stojim na mestu ali hodim in to na dveh mestih. Ker se sama ne morem natancno pogledati, sem prosila moza, da pogleda. Na obeh mestih kjer cutim bolecino, je na zunaj opazil sivo-temno piko ali liso. Ko me je s prstom potipal po njej, med tem sem lezala, sem cutila to zbadanje, kot bi bil globoko notri kak trn ali kot da se je po kozo zaril kak oster. Pri otipu je tkivo, na katerem je siva pika mehko, oziroma ni trdo, kot pri otiscancu, samo da boli pa priblizno enako. Ce je na piko pritisnil-stisnil, se ni zgodilo nic. Ena od obeh bolecih mest, ki de je pojavilo prvo, me boli zdaj manj, kot v zacetku, oziroma me pika na drugem mestu boli bolj. Saj bom sla tudi k pedikerju, ampak clovek kar caka in res nimam vedno priloznosti.

ce imajo crno piko to so bradavice. prenasajo jih papiloma virusi.


Hvala, samo na otip je cisto gladko. Nic ni nabreklo, kot bi morala biti bradavica. In kako bi se lahko tega znebila, ce naprimer so res bradavice?

Ni univerzalnega zdravila za bradavice, lahko se jih pa blazi,izreze,zge,zamrzne….ampak ponavadi se vrnejo. Enim cez cas same od sebe zginejo.

Meni je pedikerka rekla, da imajo kurja očesa na sredini črno piko. Bradavice pa naj bi bile na pogled “poraste” ali “luknjičaste”. Glede na to, da čutiš nekakšen trn, potem je najverjetneje kurje oko. Če boš kurje oko poskušala sama odstranjevati, potem bodi previdna s česnom 😉


Kako, a das cesen na podplat? Me zanima ta recept. Hec pa je, da ne cutim nobene zatrdline in tudi ne vidi se.


Kako, a das cesen na podplat? Me zanima ta recept. Hec pa je, da ne cutim nobene zatrdline in tudi ne vidi se.[/quote]

http://www.findhomeremedy.com/top-6-home-remedies-to-get-rid-of-corn/

Poišči česen in boš dobila ves postopek. Sem poskusila, vendar je bilo prehudo. Dobro uro sem imela obliž s česnom v prahu na nogi… Potem sem si pa 3 ure hladila nogo xD Sem si mislila, saj česen v prahu ni tako močan kot ta pravi 😀 Takšni mehurji nastanejo, podobni kot tisti, ko se opečeš.

New Report

Close