Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najbolj fatalna ženska v Sloveniji-Alma Rekić

Najbolj fatalna ženska v Sloveniji-Alma Rekić

no ja saj punca je postavna,lepa, visoka,vitka ampak moja je rekla da je to Petra Majdič..

predvsem ime je zelo slovensko 🙂

Kdo bi bila ta ženska?!

nova
Uredništvo priporoča


Kaj je to važno?

femme fatale
A woman who is very attractive in a mysterious way, usually leading men into danger or causing their destruction

Takšna ženska mora izžarevati energijo, lepoto, privlačnost.

Alma je lepotica,toda zelo stroga žirantka.

Alma je že fejst babnica:)) Pa še kuhat zna in pečt sladke stvari:)) Sami plusi.
Ja, kot žirantka na Master Chefu je pa huda in se je tekmovalci najbolj bojijo.

Pa tako slovensko ime in priimek ima, ja. To ti je prava Slovenka!

sem prebral ..fafalna..??

Kaj pa naj bi bilo na tej ženski fatalnega, pa res ne vem.

Vsake oči imajo sicer svojega malarja, kakšne povezave s fatalnostjo pa žal pri njej ni.

ima lep obraz, krasno postavo prej bi bila lahko miss kot pa fame fattale.

Točno. Upravičeno fatalka leta.

No, zdaj pa pretiravate.

Je postavna, nima pa krasne postave.

Ima kar lepe obrazne poteze, je pa daleč od lepotice. Je taka pusta.

Je pa pridna in delovna, to pa.

Vsekakor pa si pod fem fatale predstavljam eno lepotico, seksi, postavno, prijetno in simpatično.


Jst tud!☺☺

Pravilno povedano. Bojijo se jo. Prav odbijajoča je.
Prava fatalka je privlačna, sexi, misteriozna, ženstvena…ne pa resna in stroga..

Fatalne ženske v SLO ni, kot ni fatalne Miss in podobnih zadev. Titule pa niso fatalne.

Mogoče bi bilo dovolj, da se ugotavlja, kdo je ženska, s srcem.

Pravilno povedano. Bojijo se jo. Prav odbijajoča je.
Prava fatalka je privlačna, sexi, misteriozna, ženstvena…ne pa resna in stroga..[/quote]

A tako kot Sanja Grohar? Če se prav spomnim, je bila enkrat razglašena za fatalko leta. Mi je bilo kar slabo ob tem.

Ne bi znala presoditi, a je ona fatalna a ne, hecno je pa to, da večina misli, da je fatalna ženska lepotica, da ji ni para.

Od fafalke do fatalke, al kako to gre?

Pravilno povedano. Bojijo se jo. Prav odbijajoča je.
Prava fatalka je privlačna, sexi, misteriozna, ženstvena…ne pa resna in stroga..[/quote]

A tako kot Sanja Grohar? Če se prav spomnim, je bila enkrat razglašena za fatalko leta. Mi je bilo kar slabo ob tem.[/quote]
Kaj pa Anja Tomažin?

A tako kot Sanja Grohar? Če se prav spomnim, je bila enkrat razglašena za fatalko leta. Mi je bilo kar slabo ob tem.[/quote]
Kaj pa Anja Tomažin?[/quote]

Fejst in pametna ženska. Ampak tudi ona se mi ni zdela neka fatalka.


Kaj pa Anja Tomažin?[/quote]

Fejst in pametna ženska. Ampak tudi ona se mi ni zdela neka fatalka.[/quote]

Tale pa zna kotirat kar visoko

[attachment=0]ng.jpg[/attachment]

Sem poguglal, saj nimam pojma kaj je to za ena ženska.
Za moje pojme more bit fatalna ženska zrela postavna samostojna ženska, ki ižereva neko žensko milino in največji keč je v tem, da naj bi bila fatalna za moške oči.
Ženska je po tem kar sem videl čisto ok., samo daleč od jebozovnosti, to je pa najpomembnejše pri ženski. Po slikah, kar sem videl, nekako grobo deluje, dejansko kot P. Majdič. So v redu ampak o neki ženski lepoti, ki izstopa pa adijo pamet. Pa sej take ženske tega niti same nočejo, ker delajo to kar delajo odlično, lepota jim je deseta briga in verejetno jim niti ne paše ta pomp, ki se dogaja okoli njih.
Fatalna ženska bi bila recimo Melania Tramp, ko se bi ločila od tipa in se vrnila v Slovenijo in razturala z nekim biznisom, s tem, da bi bila še persona v politiki. Lepa je pa itak že dost taka kot je trenutno (jebi ga, tud če s popravki, je pač lepo videti) Mogoče bi lahko bila celo H. Blagne, saj je zdaj samska in nikoli ni tako fajn zgledala kot zdaj ampak to, če bi bila recimo bolj aktivna v političnem življenju in, če nima finančnih težav oz., če bi furala kakšen posel uspešno razen petja. Takrat, ko fatalan ženska govori, so še moški tiho, hehe.


Haha, a potem Gazibara ni bila vedno postrižena na gazibaro? :-))))

New Report

Close